Deniz Manzaralı Kiralık Villa : Deniz manzarası bulunan özel havuzlu yazlık evlerimizdir.

Doğa İçinde Villa : Doğal ortam içinde bulunan özel havuzlu yazlık evlerimizdir.

Ekonomik Kiralık Villa : Fiyatları en düşük seviyede olan özel havuzlu yazlık evlerimizdir.

Korunaklı Villa : İslami kurallara göre yaşayan ailelerimiz, balayı çiftlerimiz ya da etraftaki meraklı gözlerden uzak tatil yapmak isteyen ziyaretçilerimiz için havuz içi ve havuz terasının büyük bir kısmı korunaklı hale getirilmiş yada etraftan kısmen görülmeyen özel havuzlu yazlık evlerimizdir. (Korunaklı villalarda konaklayan bayan konuklarımızın sakınması gereken korkuluk kenarı, duvar kenarı gibi yerler de olabilir. Hiçbir villa tamamen %100 korunaklı olamaz) 

Yaşlı ve Engelliye Uygun Villa : Girişine merdiven yada engel bulunmayan düzayak konumda olan özel havuzlu yazlık evlerimizdir.

Denize Yakın Villa : Denize maksimum 1000 metre mesafe bulunan özel havuzlu yazlık evlerimizdir.

Ev Hayvanı Gelebilen Villa : Ev sahibi tarafından ev hayvanı getirilmesine müsaade edilen özel havuzlu yazlık evlerimizdir.

Kalabalık Aileler İçin Villa : Yatak odası sayısı 4 ve daha fazla olan özel havuzlu yazlık evlerimizdir.

Lüks Kiralık Tatil Villaları : Ayrıcalıklı müşterilerimiz için hazırlanan Son derece lüks bir şekilde döşenmiş olan imkanları ve aktiviteleri fazla (sauna, jakuzi, spor salonu, oyun salonu vs…) olan özel havuzlu yazlık evlerimizdir.

Şehir Merkezinde Villa : Şehir merkezine maksimum 2000 metre mesafe bulunan özel havuzlu yazlık evlerimizdir.

Şehir Merkezine Yakın Villa : Şehir merkezine maksimum 2000-3000 metre arasında mesafe bulunan özel havuzlu yazlık evlerimizdir.

Isıtmalı Havuzlu Villa :Isıtmalı havuzlu villalarımızda bulunan havuzlar Isı pompası ile ısıtılan kapalı yada açık havuzlu villalarımızı temsil etmektedir. Ancak ısı pompaları klima motoru ile aynı prensipte çalıştıkları için sıcaklık maksimum 30 derece olarak ayaralanabilir. Mevsim, Hava şartları ve lokasyonlara göre bu havuzlar maksimum 22 ila 26 derece oda sıcaklığı arasında ısınmakta olup, bu konu ile ilgili uyarılar ilan sayfalarında da yapılmıştır. Yani bu havuzlar sadece içine girdiğinizde üşümemeniz açısından ısıtılmaktadır, termal otellerdeki gibi 40-50 derece sıcaklığa erişemezler. Ayrıca oda sıcaklığı üzerindeki ısıtılan havuzlar bakteri üreterek sağlığa zararlı hale gelir.     

 

WhatsApp