13
Yıllık Tecrübe Farkı ile

2000 +

Onaylı Villa

15000 +

Onaylı Rezervasyon

90000 +

Toplam Misafir

2

Bölge Ofisi

2010 yılının Ağustos ayında Kalkan'da ki ilk ofisinde Erdal OKURGAN tarafından "Kiralık Villada Tatil" markası ile Türkiye’nin 3. Kurumsal Villa Kiralama firması olarak faaliyete başlamıştır. Firmamız 2015 yılından sonra da "Villa Kiralama Bilgi Teknolojileri Turizm Emlak İnşaat Ltd.Şti." şeklinde şirketleşerek ve Villakiralama.com markasını da firma bünyesine ekleyerek faaliyetine devam etmiştir.

Villa Turizminin kalbi olan Kalkan bölgesinde 30 villa pörtföyü ile yola çıkan fimamız 1900 üzeri villa ile ilgili işlem yapmış ve şu an 1400 üzerinde bir portföyü ile hizmetine devam etmektedir. Önceleri İngilizlerin hakim olduğu bu sektörü ve bölgeyi, yerli iştiraklere 2014 ve 2016 Uluslararası Turizm fuarlarında dünyaya ve Türkiye’ye tanıtan ilk firma özelliğini de taşımaktadır. 2014 - 2016 - 2019 ve 2022 Emit Uluslararası Turizm Fuarı, 2022 İzmir Travel Turkey Fuarı, 2022 Ankara Travel Expo fuarlarına katılımcı olarak katılmış, bu fuarlarda sektörü ile ilgili seminerler vermiş ve bir çok fuarda da ziyaretçi olarak tanıtımlarına devam etmiştir.

Sektörle ilgili standartları oluşturan ve yazılımsal altyapıları ile öncü olan firmamız, diğer firmalara da altyapısı ve çalışma sistemleri olarak sektörün öncüsü olarak örnek olmuştur. Firmamızın getirdiği yenilikler sektörün standartları haline gelmiştir.

2010 yılında Kalkan’da başladığımız macera dolu yolculuğa 2018 yılında Fethiye şubemiz de dahil olarak müşterilerimize ve ev sahiplerimize yerinde hizmet verdiğimiz ofis sayımızı arttırdık. 2021 yılında ise Sapanca ekibimizi de faalieyete geçirerek bu bölgede de hizmet vermeye başladık. Kurulduğumuzdan bu yana Villa Kiralama sektörünün Türkiye'deki en büyük 5 firması arasında olan KİRALIK VİLLADA TATİL (www.kiralikviladatatil.com) markamız ile B2C olarak yerinde hizmet verdiğimiz ve karşıladığımız yaklaşık 100,000 e yakın konuğumuz, 15,000 üzerinden onaylı rezervasyonumuz ve 13 yıllık tecrübemiz mevcuttur. Günlük ziyaretçi sayılarının 15,000 - 20,000 lere çıktığımız internet sitemiz ile hala hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sektörün en eski firması olarak Tecrübeli ekibimiz ile her daim yanınızda olacağız...
Erdal Okurgan Kurucu & CEO

Ekibimiz İle Tanışın

Sizler için Gece, Gündüz, Bayram, Pandemi demeden çalışan ekibimizi yakından tanıyın...

Dünden Bugüne KİRALIK VİLLADA TATİL

Kurulduğumuz günden bu yana Neler yaptık ? Nasıl Büyüdük
 • Firmamız Kuruldu Kalkan Beldesi, Şehitler Caddesi üzerinde küçük bir ofiste Erdal OKURGAN ve ekibi tarafından şahsi olarak kurulan firmamız, Türkiye’de bu sektöre giren ikinci firma olarak faaliyetine başladı.

  2010

 • İnternet Sitemiz Açıldı 2011 yılı Ağustos ayında ilk versiyonu ile hayata geçen kiralikvilladatatil.com, sadece 2 apart ve 12 villa ile sektöre giriş yaptı. Türkiye piyasasında sektörün adını duyurmak için yapılan çalışmalara başladı.

  2011

 • Kurumsal Olduk… Şahıs işletmesi olarak hayata geçen kiralikvilladatatil.com “Villa Kiralama Bilgi Teknolojileri Tur.Eml.İnş.Ltd.Şti. olarak faaliyetine devam kararı aldı ve şirketleşerek kurumsal bir yapıya dönüştü.

  2013

 • İlk Fuar Çalışması Firmamız Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük ve Turizm fuarlarından olan Emitt Turizm Fuarında yaptığı ön çalışma ile katılım sağlandı. Müşterilerin ve acentaların ilgisi üzerine çalışma yapıldı

  2014

 • Kalkan Ofisimiz Açıldı Yoğunlaşan müşteri trafiğimiz neticesinde Kalkan girişinde karşılama ofisimiz açıldı. Park sorunu olmayan bu ofiste konuklarımız karşılanarak tatillerine rahat bir şekilde başlaması sapğlandı

  2015

 • Yine Fuardayız. Villa Kiralama sektöründe Fuarlara ilk katılan firma olarak 2016 yılı Emitt Turizm fuarında yerimizi aldık Kendi standımızda binlerce kişiye bilgi verdik ve önerilerde bulunduk.

  2016

 • Yeni Ofisimize Taşındık Daha da artan ilgi sebebi ile Kalkan girişinde bulunan yaklaşık 500 metrekarelik otoparkı, Dinlenme Kamelyası, çocuk parkı olan 200 metrekarelik geniş ofisimize taşındık. Bu tarihten bu yana bu ofiste hizmet veriyoruz.

  2017

 • Fethiye Ofisimiz Açıldı Pandemi öncesi Fethiye Ofisimizi faaliyete geçirdik. Taşyaka ışıklar Ölüdeniz yolu üzerinde bulunan 250 metrekarelik ofisimizde Fethiye ev sahiplerimize ve müşterilerimize hizmet vermeye başladık.

  2018

 • Seyahat Acentesi Olduk Şirketimizin kurumsal çalışmaları neticesinde Faaliyetlerine Seyahat Acentesi olarak devam etmesi kararı alınarak Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliğine üye olunmuştur

  2019

 • İzmir Fuarındayız Sektöre yeni bir soluk getirecek ve bayilik sistemi ile Türkiye’nin her yerinde faaliyete geçecek olan yeni startup markamız villakiralama.com’un ilk tanıtımı için İzmir Travel TURKEY fuarındaydık.

  2021

 • İstanbul ve Ankara Fuarındayız İki markamız olan kiralikvilladatatil.com ve villakiralama.com ile pandemi sonrası ilk fuar olan İstanbul Emitt Fuarı ve Ankara TRAVEL EXPO Turizm fuarında tanıtım ataklarımıza devam ettik.

  2022

Ofislerimizden Görüntüler

Merkez ve Şube ofislerimizden sizler için seçtiğimiz görüntüler

Basında Biz

Basında 2010 yılından bu yana firmamız hakkında çıkan haberler ve TV Röportajlarını aşağıda bulabilirsiniz...
FOX TV 26 Haziran 2020 Sabah Haberleri
FOX TV 01 Temmuz 2020 Haber Bülteni
Demirören Haber Ajansı 24 Nisan 2022 Röportaj
CNN TÜRK 25 Nisan 2022 Haber Bülteni

Firmamız ile ilgili Kısa Kısa?

Müşterilerimiz en çok merak ettiği soruların cevapları

Kiralık Villlada Tatil, Villa kiralama sektörünün kurucu firmalarından olup yerinde hizmet anlayışı ile Kaş, Kalkan, Fethiye ve Sapanca bölgelerinde en güzel villa seçeneklerini sunar. Ayrıca Kaş/Kalkan ve Fethiye bölgelerinde hizmet ofisleri, sapanca bölgesinde ise mobil ekipleri bulunmaktadır. 

Kiralık Villada Tatil, villa kiralama sektörünün kurucu firmalarından olup 2010 yılından bu yana faaliyette olan binlerce tatilciye hizmet vermiş bir internet sitesidir. Aynı zamanda Kültür ve Turizm Bakanlığı ve TURSAB'a 11763 belge numarası ile kayıtlı bir Seyahat Acentasıdır.   

Kiralık Villada Tatil, villa sahiplerinin ilanlarını yayınlayarak sizlere sunan ve rezervasyon ile ilgili aracılık hizmeti veren bir firmadır. Sitemizde ilanı yayınlanan villalar firmamıza ait değildir.  

"Kiralık Villada Tatil", Villa Kiralama Bilgi Teknolojileri Turizm Emlak İnşaaat Limited Şirketine ait tescilli bir markadır. Şirketin sahibi "Erdal OKURGAN" dır.

Kiralık Villada Tatil sitesinde "Sadece Bizde" logosu ile yayınlanan villalar sadece bizim firmamız tarafından kiralanmaktadır. Takvim yönetimi satış organizasyonu vs tarafımızca takip edilmektedir. Bu villalar başka bir firmada bulunmamaktadır.   

Villa Kiralama Bilgi Teknolojileri Turizm Emlak İnşaat Ltd.Şti., "Kiralık Villada Tatil" ve "Villakiralama.com" markalı internet sitelerinin sahibidir. 2010 yılından bu yana villa kiralama sektöründe aktif olarak faaliyet gösteren öncü firmalardan biridir.

Kiralık Villada Tatil sitesi 2010 yılından bu yana aktif bir villa kiralama sitesidir. Portföyünde binlerce villa ile binlerce konuğa tatil için gerekli villa kiralama işlerini yapmış bir sitedir, ETBİS, TURSAB kayıtları mevcuttur. Ayrıca bunların yanı sıra web güvenliği için en gelişmiş koruma sistemlerini kullanmaktadır.    

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiler için çerez politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnimizi inceleyin.

Copyright © 2010 - 2023 Kiralık Villada Tatil. Tüm hakkı saklıdır. İzinsiz içerik kullanılmaz
BöcekSoft
Telefon
Whatsapp
Favori
Favoriler
minus
Çalışma Saatleri 09:00 - 23:59
phone-icon
Çağrı Merkezi (0850) 314 91 93
Rezervasyonlarım Villanı Ekle
minus
Tursab Belge No 11763