772 Kiralık Villa Listelendi
Bölge Nereye gitmek istersiniz?
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz?
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz?
kişi sayısı icon
Kişi Sayısı Seçiniz?
Misafir Sayısı
* 5 Yaş Üzeri Çocuklar Kişi Sayılır !
Gelişmiş Arama
Villa Tipleri
Özellikleri
Fiyat Aralığı
Nereye? Villa Tipleri - Tarih - Kişi Sayısı ...
772 Kiralık Villa Listelendi
Gece
Fiyat Aralığı
Min
TL
Max
TL
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-3
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (8 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-1
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.143 ₺ - 5.136 ₺
5.0 (8 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Özel Konsept Domes Villa-1
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan İslamlar Köyünde 6 Kişilik Korunaklı Villa
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.850 ₺ - 8.564 ₺
5.0 (8 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan Sarnıç Başı Mevkiinde 6 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 4.421 ₺ - 11.429 ₺
5.0 (10 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Korunaklı Balayı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
günlük
9.564 ₺ - 8.608
%10 İndirimli
4.0 (37 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-2
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.143 ₺ - 5.136 ₺
5.0 (8 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan Üzümlü Köyünde 3 Yatak Odalı Korunaklı Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 3.279 ₺ - 7.707 ₺
5.0 (7 Yorum)
4 Kişilik
İslamlar'da 4 Kişilik Muhafazakar Villa
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.136 ₺ - 6.993 ₺
4.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Sarnıç Başı Mevkiinde Özel Konsept Korunaklı Balayı Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 3.279 ₺ - 7.421 ₺
4.0 (10 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-3
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.143 ₺ - 5.136 ₺
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-4
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.279 ₺ - 5.136 ₺
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Özel Konsept Domes Balayı Villa-2
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Üzümlü Bölgesinde 4 Kişilik Lüks Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 3.993 ₺ - 9.564 ₺
5.0 (1 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Üzümlü Mevkiinde 2 Yatak Odası ile 4 Kişilik Lüks Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 3.564 ₺ - 7.707 ₺
5.0 (1 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Köyünde Lüks Balayı Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.279 ₺ - 6.564 ₺
5.0 (8 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Üzümlü Köyünde 2 Kişilik Balayı Villası
Kalkan / Üzümlü
günlük
5.286 ₺ - 4.757
%10 İndirimli
5.0 (7 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan İslamlar Mevkiinde 4 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 1.714 ₺ - 6.857 ₺
4.0 (7 Yorum)
6 Kişilik
Üzümlü’de 6 Kişilik Lüks Muhafazakar Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
günlük
8.564 ₺ - 7.708
%10 İndirimli
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-5
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.143 ₺ - 5.136 ₺
5.0 (7 Yorum)
Kampanyalar

Sadece Kiralık Villada Tatil'a özel sürpriz
kampanya ve fırsatlardan yararlanın

hotel image
Mobil Uygulamayı İndir Uygulamamız sizlere
Tatilinizde
REHBER OLSUN !
hotel image
hotel image
Mobil Uygulamayı İndir Uygulamamız sizlere
Tatilinizde
REHBER OLSUN !

Kaş'ta Kiralık Villa ile Konaklama

Kaş, geçmiş yıllarda ağırlığı yabancı uyruklu olan yabancı turistler arasında popüler bir tatil yöntemi olan Kiralık Villada Tatil şeklinin Türkiye’ye ilk geldiği bölgelerdendir. Deniz kenarında olmasına rağmen mimari olarak aykırı olsa da denize sıfır özel yüzme havuzları ile inşa edilen lüks kiralık villalar yerli ve yabancı konuklar tarafından büyük ölçüde rağbet görmektedir. Bu küçük ilçeye gelen turistler için birçok kiralık villa seçeneği sunulur. Kiralık villalar, tatilciler için en iyi seçeneklerden biridir çünkü kalabalık gruplar ya da aileler için daha fazla özgürlük, rahatlık ve geniş alan sağlar. Kaş'ta villa kiralama seçenekleri oldukça geniş olup her bütçeye hitap eder. Deniz manzaralı veya sakin doğanın içinde yer alan villalar, tatilcilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek donanıma sahiptir. Modern bir dekorasyona sahip olan villalarda, özel yüzme havuzları bulunur. Bunların yanı sıra muhafazakar villa ve balayı villa  gibi farklı konseptlere de hitap eder. Balayı seçenekleri içinde KAŞ en ideal seçim olacaktır.  Kaş'ta villa kiralama ile tatil yapmak, evde hissetmek isteyenlerin tercih edebileceği en iyi seçeneklerden biridir. Hem lüks hem de konforlu tatilin keyfine varmak isteyenler, Kaş'ta hazırlanan özel villalarda unutulmaz bir tatil geçirebilirler. Kaş’ın en popüler villa kiralama bölgeleri Çukurbağ yarımadası, Çukurbağ köyü, Kalkan Beldesi, İslamlar ve Üzümlü Köyü’dür.

Kaş'ta Kiralık Villa Çeşitleri

Bölgedeki birçok farklı türde kiralık villa, farklı konseptlere sahiptir. Bunların bazıları şunlardır:

Deniz manzaralı Kaş villaları: Akdenizin mavi sularına bakan villalar, muhteşem manzarasıyla tatilcilerin gözdesi haline gelmiştir.

Özel Havuzlu Kaş villaları: Kendi özel yüzme havuzu olan villalar, tatilcilerin sıcak yaz günlerinde serinlemelerini sağlar. Havuzlu villalar, aynı zamanda çocuklu aileler için de idealdir.

Lüks Kaş Villaları: Kalkan'da bulunan birçok lüks kiralık villa, tatilcilerin konforlu bir tatil geçirmeleri için en iyi seçenektir.

Muhafazakar Kaş Villaları : İslami kurallara göre yaşayan muhafazakar ailelerin tercih ettiği bu tarz villalar havuz ve çevresi etraftan görülmeyecek şekilde dizayn edilmiş ya da doğa içinde tek başına “korunaklı villa” olarak da tabir edilir. Ancak bu villalarda sadece bu tarz aileler değil ailesi ve sevdikleri ile meraklı gözlerden uzak tatil yapan konuklarda faydalanır. Herhangi bir kural yoktur.

Kaş Balayı Villaları : Balayı çiftleri için yine etraftan görünmeyen korunaklı villa statüsündeki villalardan oluşur. Genelde tek yatak odalı olup içinde jakuzi, hamam, sauna gibi özellikler vardır.

Kaş Isıtmalı Havuzlu Villaları: Balayı çiftleri için özel kapalı ısıtmalı havuzlu villaları ya da dış havuzu ısıtılan büyük villaları işaret eder. Bu tarz villalarda ısıtma ekstra elektrik ücreti ile ücretlendirilir.

Ekonomik Kaş Villaları: Eğer bütçeniz kısıtlıysa, Kalkan çevresinde uygun fiyatlı kiralık villalar da mevcuttur.

Kaş'ta Kiralık Villa Fiyatları

Kaş’da villa kiralamanın fiyatı, villanın büyüklüğüne, konumuna ve özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Şehir merkezine yakın villalar genellikle daha pahalıdır. Bu nedenle, villanın konumu fiyatı etkileyen önemli bir faktördür. Bunun yanı sıra, villanın büyüklüğü, havuzun büyüklüğü ve diğer özellikleri gibi faktörler de fiyatı etkiler. Genel olarak, kiralanacak bir villa fiyatı ortalama 100 – 300 dolardan başlar ve haftalık olarak kiralanır. Ancak, fiyatlar sezonluk olarak değişebilir. Yüksek sezon olan Haziran-Temmuz ve Ağustos aylarında fiyatlar daha yüksek olabilir. Daha düşük sezon olan Mayıs ve Ekim aylarında ise fiyatlar daha uygun olabilir. Otellerle karşılaştırıldığında kişi sayısı yükseldikçe daha ekonomik hale gelir.

Kaş Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kaş Antalya iline bağlı turistik bir ilçedir. Antalya ilinin en batısında bulunması sebebi ile en uzak mesafede (200 km) bulunan ilçedir. İlçeye bağlı Kalkan mahallesi ve Gelemiş Mahallesinde'nde son yıllarda turizm, hızlı bir şekilde gelişmektedir. Bu nedenle turistik tesislerin ve villaların sayısı hızla artmaktadır. Kaş özellikle dalış turizmi bakımında ülkemizin ilk sıradaki merkezlerinden biridir. Yunanistan'a ait Meis Adası'na en yakın noktada bulunan Kaş, tarihi eserleri ve doğa güzellikleriyle önemli turizm potansiyeli bulunmaktadır. Bir kaş gibi denize uzanan Çukurbağ Yarımadası üzerinde yakın zamanda yapılan oteller ve vilalar bulunur. Kaş'ın içinde bulunan Büyük Çakıl Plajı, Küçük Çakıl Plajı ve Akçagerme Plajı'nda denize girmek mümkündür. Ayrıca tekne ile Limanağzı plajı'na gidilebilir. Kaş'ın çevresinde yer alan 6 adet mağaradan Kaş'a 18 km. uzaklıktaki Mavi Mağara, Aşırlı Adası Deniz Mağarası, güvercinleri ile ünlü Güvercinlik Mağarası en ünlü olanlardır. Kaş'ta artan turizm faaliyetleriyle birlikte, trekking, dağcılık, rafting gibi doğa sporları da gelişmektedir. Gömbe'deki Yeşilgöl ve Uçarsu Şelalesi turist çeken doğa alanlarındandır. Turistik açıdan çok önemli olan Kekova'daki batık antik şehre Kaş'tan tekne ile gidildiği gibi karadan Üçağız'a gidilip kayıkla da gezilebilir. İlçede dalış ve yamaç paraşütü başta gelen sporlar arasındadır. Türkiye'nin en iyi dalış bölgesi olarak kabul edilir. Çevrede Kaputaş Plajı ve Patara plajı gibi dünyanın en ünlü plajları bulunmaktadır. Turistik açıdan Kalkan'da Kaş kadar turizm potansiyeline sahip bir beldesidir. Kalkan'a karayolu ile 15 dakikada ulaşabilirsiniz. 

Kaş’ta Gezilecek Yerler

Kaş, Akdeniz'in en güzel kıyı beldelerinden biridir ve Türkiye'nin Antalya iline bağlıdır. Turkuaz renkli denizi ve doğal güzellikleri ile ünlü olan Kaş, tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile de dikkat çekmektedir. Kaş merkezdeki tarihi binalar, kalıntılar sizleri adeta büyüleyecek olup, kendine hayran bırakacaktır.  

Kaş’ın gezilecek yerleri arasında ilk sırada Kaputaş plajı gelmektedir. Kaputaş Plajı, merkeze yaklaşık 18 km mesafede bulunmaktadır. Türkiye’nin tanıtım filmlerinde ve broşürlerinde de kullanılan plaj, dünyanın en güzel plajları arasındadır. Kaputaş Plajı, kristal berraklığındaki denizi, turkuaz suları ve beyaz kumları ile görenleri kendine hayran bırakırken herkesin fotoğraf paylaştığı bir alan olmuştur.

Sonrasında tarihi antik kent Patara gelmektedir. Dünyanın en uzun plajlarından biri olan Patara Plajı’nı da içinde barındırmaktadır. Tarihi yapılarının yanı sıra muhteşem doğal güzellikleri ile ziyaretçilerini büyülemektedir.

Kaş’ın içinde bulunan Antiphellos antik şehri kalıntıları ve amfi tiyatrosu fotoğraf çekmek için güzel bir seçim olacaktır.  Bölgeye yakın diğer antik şehirler, Xanthos Antik kenti, Letoon Antik Kenti ve Tlos Antik Kenti bulunmaktadır. Xanthos ve Letoon Antik Kenti Kaş'ın turistik mekanları arasında yer almakta olup bu antik kentler UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer almaktadır. Deniz  tanrıçası Leto'nun doğum yeri olarak kabul edilen LETOON ile kahramanlığı dillere destan XANTHOS halkının yaşadığı yerleri mutlaka görmeniz gereklidir. 

Tlos Antik Kenti, Lycia bölgesinin en önemli antik kentlerinden biridir ve tarihi kalıntıları ziyaretçilerine görkemli bir geçmişi hatırlatmaktadır.

Saklıkent Kanyonu ise, yüksek dağların arasında 100 metreyi bulan yüksekliği ile saklı bir cennet gibi yer almaktadır. Ziyaretçiler burada trekking yapabilir, buz gibi sularında yüzme keyfi yaşayabilirler.

Kaş, güneşin ve denizin tadını çıkarmak isteyenler için adeta bir cennet gibi bir yerdir. Hem doğal güzellikleri hem de tarihi yapısı ile ziyaretçilere unutulmaz bir tatil sunmaktadır.

Kaş ve çevresinde ayrıca şu bölgelerde gezilecek yerlerdir;

Çukurbağ Yarımadası: Denize bir kaş gibi uzanan bu yarımada çok sayıda otel ve villaya ev sahipliği yapıyor.

Büyük Çakıl Plajı: Bu plaj Kaş'ın en popüler plajlarından biridir.

Küçük Çakıl Plajı: Bu plaj, Büyük Çakıl Plajı'ndan daha küçük ve daha sessizdir.

Akçagerme Plajı: Bu plaj Kaş'a yaklaşık 10 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Limanağzı Plajı: Bu plaja tekne ile ulaşılabilir.

Mavi Mağara: Kaş'a yaklaşık 18 kilometre uzaklıkta bulunan bu mağaradır. Büyüleyici mavi suyuyla tanınır.

Güvercinlik Mağarası: Kaş'a yaklaşık 25 kilometre uzaklıkta bulunan bu mağaradır. Güvercinleriyle ünlüdür.

Yeşilgöl: Bu göl Kaş'a yaklaşık 30 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Yürüyüş ve piknik yapmak için popüler bir mekandır.

Uçarsu Şelaleleri: Bu şelaleler Kaş'a yaklaşık 40 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Yüzmek ve yürüyüş yapmak için popüler bir mekandır.

Kekova: Kaş'a yaklaşık 50 kilometre uzaklıkta bulunan bu ada. Dalış ve tekne gezileri için popüler bir mekandır.

Ayrıca Türkiye’ye en yakın Yunanistan adası olan MEİS adası da bu ilçenin sahiline yakındır. Schengen vizesi olan kişiler günübirlik ziyaret edebilir.

Kaş, herkese sunacak bir şeyleri olan güzel ve çekici bir kasabadır. Dinlendirici bir plaj tatili, maceralı bir açık hava deneyimi veya kültürel bir keşif arıyorsanız, Kaş'ta bulacaksınız.

Daha detaylı bilgi için bölge rehberimizde “Kaş da Neler yapılır” sayfamıza göz atın.

Kaş'ta Villa Kiralamanın Avantajları

Kaş gibi popüler bir turizm bölgesi içinde villa kiralama yapmak, keyifli,  özgür ve Kaliteli bir tatil yapmanızı sağlar. Kaş kiralık Villalarının en büyük avantajı kalitesidir. Ayrıca kendi evinizdeymiş gibi rahat hissedebilirsiniz. Dilediğiniz saatte havuza girebilirsiniz, yemek yapabilirsiniz veya bahçede dinlenebilirsiniz. Ayrıca, villalar genellikle otellerden daha büyük alana sahiptirler. Bu da aileler ve arkadaş grupları için idealdir. Tek yatak odalıdan yedi yatak odalıya kadar villalar mevcuttur. Bu sayede daha fazla kişiye konaklama imkanı sunar. Büyük aileler veya arkadaş grupları için tek bir oda yerine birden fazla yatak odası ve banyosu olan bir villa kiralayarak, herkesin rahatını düşünebilirsiniz. Ayrıca, villalarda geniş salonlar ve yemek alanları ve mutfak bulunur. Bu da, Yemeklerinizi de kendinizin yapabileceği için seyahatinize ev rahatlığı getirir.

Kaş’da villa kiralamanın diğer bir avantajı, özel havuzlara ve bahçelere sahip olmanızdır. Villalarda özel havuzlar bulunur. Ayrıca bir çok korunaklı havuz seçeneği ile balayı ve aile tatilinizi rahatça yapabilirsiniz. Böylece, kalabalık plajlardan uzakta, kendi özel alanınızda meraklı gözlerden uzak güneşlenebilir veya çocuklarınızla oynayabilirsiniz. Son olarak, Kalkan villa kiralama seçeneği, otellere göre daha hesaplı olabilir. Ayrıca, bir villa kiralayarak yemek de yapabilirsiniz, bu da restoran masraflarınızı azaltacaktır.

Kaş her bölgesi ile çok özel bir tatil beldesidir. Kiralık villada konaklayarak dilediğiniz gibi gezebilir, bölgeye çok yakın olan Demre, Kalkan ve Fethiye bölgesine de ziyarette bulunabilirsiniz. İster çarpıcı plajlar, tarihi yerler, ister canlı bir gece hayatı ortamı arıyor olun, hepsini Kiralık Villada tatil aracılığı ile Kaş’da bulacaksınız.

Kaş Bölgesinde Kiralık villa fiyatları dönemsel olarak ve villanın konumu, ve villanın özelliğine göre değişmektedir. Örneğin Deniz manzaralı kiralık villa fiyatı yüksek iken Doğa içersindeki kiralık villaların fiyatları daha uygun olarak belirlenmektedir.

Kaş kiralık villa seçenekleri saymak ile bitmez fakat en popüler kiralık villa seçenekleri Muhafazakar villa , Lüks villa, Korunaklı villa, Doğa içersinde Villa, ekonomik villa olarak belirlenmiştir.

Kiralık Villada Tatil, 2010 yılından bu yana Kaş bölgesi öncelikli olarak hizmet vermektedir. Firma Merkezi Kaş / Kalkan'da bulunmakta ve ayrıca Fethiye'de şubesi de bulunmaktadır. Firmamız ayrıca TURSAB üyesi olup kurulduğu günden bu yana binlerce rezervasyona aracılık yapmıştır.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiler için çerez politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnimizi inceleyin.

Copyright © 2010 - 2023 Kiralık Villada Tatil. Tüm hakkı saklıdır. İzinsiz içerik kullanılmaz
BöcekSoft
Telefon
Whatsapp
Favori
Favoriler
minus
Çalışma Saatleri 09:00 - 23:59
phone-icon
Çağrı Merkezi (0850) 314 91 93
Rezervasyonlarım Villanı Ekle
minus
Tursab Belge No 11763