SÖZLEŞMELER, İPTAL ŞARTLARI VE K.V.V.K HAKKINDA 

Villa Kiralama Bilgi Teknolojileri Turizm Emlak İnşaat Ltd.Şti. olarak, www.kiralikvilladatatil. com internet sitesi üzerinden vermiş olduğumuz online hizmetler kapsamında; internet web sitemizi kullanan ve hizmetlerimizden faydalanan ziyaretçilerimiz , firmamız ile bir çok sözleşme ilişkisi içerisine girmektedir. Bu kişilerin rezervasyonlarına ait sözleşmeler, politikalar ve  ziyaretçilere ait verilerinin saklanması, kaydedilmesi, işlenmesi, aktarılması ile ilgili olarak sizleri aydınlatmak üzere aşağıdaki metinler hazırlanmıştır.

Tarafların anlaşmazlıkların giderilmesi, Hukuksal düzenlemeler ve ayrıca Kişisel verilerin işlenmesinin disiplin altına alınması ve Anayasada öngörülen başta özel hayatın gizliliği olmak üzere temel hak ve özgürlüklerin korunması amacı ile firma olarak her türlü hassasiyeti göstermekteyiz. Sitemizi kullanan ya da kullanmayı düşünen ziyaretçilerimizin mutlaka bu sözleşmeleri ve politikaları kontrol etmesi gerekmektedir.  

Villa Kiralama Bilgi Teknolojileri Turizm Emlak İnşaat Ltd.Şti. (buradan sonra “Kiralıkvilladatatil” ve/veya “KVT” olarak anılacaktır) sizlere vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında yapılması gereken sözleşmeler, İptal hükümleri, gizlilik ve vergilendirme politikaları ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ("KVKK”) uygun olmak üzere toplanılan, kaydedilen, saklanan, işlenen ve aktarılması mümkün olan verilerinizle ilgili detay bilgileri okumak için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz.

Herhangi bir anlaşmazlıklarda aşağıda yazılı kurallar, sözleşmeler ve hükümler uygulanacaktır.  

1. Sözleşme Maddeleri

2. İptal Politikaları

3. Gizlilik Politikası

4. Vergilendirme Politikası

5. K.V.V.K. Müşteri Aydınlatma Metni

6. Çerez Politikası

7. Kişisel Verilerin Korunması Başvuru Formu

8. 7464 Sayılı Kanun Hakkında Bilgilendirme Metni