968 Kiralık Villa Listelendi
Bölge Nereye gitmek istersiniz?
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz?
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz?
kişi sayısı icon
Kişi Sayısı Seçiniz?
Misafir Sayısı
* 5 Yaş Üzeri Çocuklar Kişi Sayılır !
Gelişmiş Arama
Villa Tipleri
Özellikleri
Fiyat Aralığı
Nereye? Villa Tipleri - Tarih - Kişi Sayısı ...
968 Kiralık Villa Listelendi
Gece
Fiyat Aralığı
Min
TL
Max
TL
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-3
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (8 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde 6 Kişilik Korunaklı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 4.279 ₺ - 13.707 ₺
5.0 (21 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Özel Konsept Domes Villa-1
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan İslamlar Köyünde 6 Kişilik Korunaklı Villa
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.850 ₺ - 8.564 ₺
5.0 (8 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan Sarnıç Başı Mevkiinde 6 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 4.421 ₺ - 11.429 ₺
5.0 (10 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Korunaklı Balayı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 4.279 ₺ - 9.564 ₺
4.0 (37 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Sarnıç Başı Mevkiinde Özel Konsept Korunaklı Balayı Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 3.279 ₺ - 7.421 ₺
4.0 (10 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Özel Konsept Domes Balayı Villa-2
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan İslamlar Mevkiinde 6 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.850 ₺ - 9.279 ₺
5.0 (7 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Üzümlü Bölgesinde 4 Kişilik Lüks Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 3.993 ₺ - 9.564 ₺
5.0 (1 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan İslamlar Mevkiinde 4 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 1.714 ₺ - 6.857 ₺
4.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Üzümlü Köyünde 2 Kişilik Konsept Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 1.850 ₺ - 5.707 ₺
5.0 (10 Yorum)
6 Kişilik
İslamlar Mevkiinde Doğa İçinde 6 Kişilik Korunaklı Lüks Tatil Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 3.136 ₺ - 11.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Üzümlü Mevkiinde 2 Kişilik Villa
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 1.564 ₺ - 4.136 ₺
5.0 (7 Yorum)
4 Kişilik
Sarnıçbaşı Mevkiinde Korunaklı Kapalı Havuzlu Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 3.136 ₺ - 7.850 ₺
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
İslamlar Köyünde 1+1 Korunaklı Taş Konsept Balayı Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 1.850 ₺ - 7.136 ₺
5.0 (13 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Sarıbelende 4 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / Sarıbelen
Gecelik Fiyatlar 4.271 ₺ - 9.279 ₺
.0 (0 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Sarnıçbaşı Mevkiinde Balayı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 1.707 ₺ - 4.707 ₺
4.0 (8 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde 2 Kişilik Lüks Balayı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.807 ₺ - 6.136 ₺
5.0 (8 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kızıltaş Mevkiinde 1+1 Kişilik Balayı Villası 2
Kalkan / Kızıltaş
Gecelik Fiyatlar 2.850 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
Kampanyalar

Sadece Kiralık Villada Tatil'a özel sürpriz
kampanya ve fırsatlardan yararlanın

hotel image
Mobil Uygulamayı İndir Uygulamamız sizlere
Tatilinizde
REHBER OLSUN !
hotel image
hotel image
Mobil Uygulamayı İndir Uygulamamız sizlere
Tatilinizde
REHBER OLSUN !

Antalya'da Kiralık Villalar

Antalyadaki Kiralık Villa turizminin kalbi olan Antalya, iklimi ve bir çok doğal güzelliği ile dillere destan bir tatil cennetidir. Türkiye'de Tatil denince akla gelen ilk şehirdir. Yabancı turistlerin de aşık olduğu bir turizm şehri olan Antalya, dünyaca en ünlü tatil yerlerinden biridir. Turizm bölgesi olması sebebi ile bir çok turistik bölgesinde her türlü turistik aktiviteye ve turizm organizasyonlarını bulmak çok kolaydır. Ayrıca muhteşem turistik tesisleri ile de ön plana çıkmaktadır.

Son yılların trendi Kiralık villa, Antalya'da çok rağbet gören bir konaklama şekli haline de gelmiştir. Antalya kiralık villa seçenekleri bir çok farklı kitleye hitap etmekte olup, bölgede dilediğiniz gibi bir kiralık villa bulma şansına sahipsiniz. Kiralık Villada Tatil ailesi olarak sizlere bu seçenekleri kategorize bir şekilde kolayca bulabileceğiniz şekilde sunmaktayız. Balayı villası, deniz manzaralı kiralık villa, muhafazakar korunaklı kiralık villa ve Lüks kiralık villa arıyorsanız Antalya'nın en güvenilir villa kiralama sitesi olan Kiralık Villada Tatil adresinden bu kiralık villalara ulaşabilirsiniz. 

Antalya Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

Antalya ili Akdeniz Bölgesi'nin en batısında yer alan Türkiye'nin en büyük turizm merkezi ve 5. en büyük şehridir. Toros dağlarının eteklerinde Antalya körfezinde kurulmuştur. Güneyinde Akdeniz denizi, batısında Muğla ili,  kuzeyinde Burdur ili ve Isparta ili, kuzeydoğusunda Konya ili, doğusunda ise Karaman ve Mersin illeri bulunmaktadır. 1980 yılından bu yana uygun coğrafi ve iklim şartları nedeniyle, turizm için en büyük yatırım bölgesi olmuş ve daha sonra yapılan turizm etkinlikleri nedeniyle hızla gelişerek günümüzde Türkiye'nin beşinci kalabalık ili olmuştur. Antalya ili sınırları içinde kalan bölge tarih öncesinden günümüze pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış ve Türkiye'de en çok antik kent bulunan şehirdir. Tarih sırası ile Likyalılar, Lidyalılar, Pamfilyalılar, Bergamalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar ve son olarak da Türkiye Cumhuriyeti egemenliği altında bulunan Antalya bu medeniyetlerin hiçbirine baş şehir ünvanını alamamıştır. 

Antalya Gezilecek Yerler 

Antalya, bir ucundan bir ucuna yaklaşık 400 km mesafede çok uzun bir sahil şeridi olan bir ilimizdir. Birçok eski medeniyetlere ev sahipliği yaptığı için bir çok antik kent bulunmaktadır. Bunların başlıcaları; Perge, Aspendos, Myra, Patara, Termessos, Letoon, Xanthos ve Olympos'tur. Tamamı Likya şehirleri olan bu bölgeler mutlaka gezilmesi görülmesi gerekli antik kentlerdir.

Bunların yanı sıra dünyaca ünlü plajları vardır. Bunların başlıcaları ; Lara Halk Plajı, Konyaaltı Halk Plajı, Olimpos Plajı, Adrasan Plajı, Papaz İskelesi Korsan Koyu, Kleopatra Plajı, Damlatas Plajı İncekum Halk Plajı, Phaselis Antik Kenti Plajı, Kiriş Koyu, Cennet Koyu,  Maden Koyu,  Evrenseki Halk Plajı, Kekova olup dünyaca ünlü Kaputaş Plajı ve Patara Plajı Kumsalı da bu ilimiz içindedir.

Kendine özgü mimarisi ile bir çok bölgesinde harika yapılarda görebileceğiniz Antalya'da mutlaka gezmeniz gereken turistik bölgeler şunlardır; Antalya Kale içi, Alanya, Side, Manavgat, Kemer, Çıralı Adrasan, Demre, Elmalı, Kaş ve Kalkan. Bunların yanı sıra diğer bölgeler de de turizm faaliyeti son gaz devam etmektedir. 

Antalya'nın diğer bir özeliliği de doğal güzelliklerinin olmasıdır. Dünyaca ünlü Saklıkent kanyonu, Kaputaş Plajı, Patara kumsalı,Adrasan, Damlataş mağarası, Kurşunlu ve Düden şelalesi mutlaka görmeniz gereken doğal güzellikleri içindedir.   

Kiralık Villada Tatil web sitemizden "Antalya'da Neler Yapılır ?" sayfasından ya da mobil uygulamalarından bu yerler ile ilgili bilgi alabilir, hangi bölgede villa kiralama yapmak istediğinize karar verebilirsiniz.   

Antalya Villa Kiralama Çeşitleri  

Antalya doğal güzellikleri sebebi ile bir çok muhteşem kiralık villaya ev sahipliği yapmaktadır. Akdeniz manzarası ve muhteşem koyları ile doyumsuz manzaraya sahip bir çok lüks kiralık villa mevcuttur. Birçok kesime hitap eden villalarda çeşitli konseptler vardır. Bu konsept villaları sizler için şu şekilde kategorize etmekteyiz. 

Balayı Villa : Antalya'da tatil yapmak isteyen Balayı çiftlerinin tercih ettiği, balayı tatillerini rahatlıkla geçirebilecekleri kiralık villa tipidir.

Korunaklı Villa : Antalya'da tatil yapmak ve Meraklı gözlerden uzak tatil yapmak isteyen konuklarımızın tercih ettiği, havuz ve havuz terası etraftan korunaklı hale getirilmiş kiralık villa tipidir.

Muhafazakar Villa : Antalya'da tatil yapmak isteyen islami kurallara göre yaşayan ailelerimiz için özel dizayn edilen korunaklı kiralık villa tipidir. 

Deniz Manzaralı Villa : Antalya'da Akdeniz'in tadını çıkarabileceğiniz deniz manzarasına sahip villalardır. Bu manzaralar uzak ya da yakın olabilir. 

Isıtmalı Havuzlu Villa : Antalya'da tatil yapmak isteyen ve Tatilleri güz ya da kış dönemlerine denk gelen ailelerimizin, arkadaş gruplarımızın ya da balayı çiftlerimizin villa tatili yapabilecekleri kiralık villa tipidir.

Doğa İçinde Villa : Antalya'nın ya da ve çevresindeki köylerinin muhteşem doğası içerisinde tatil yapmak isteyen konuklar için dizayn edilmiş kiralık villa tipidir.  

Kiralık Villada Tatil ailesi olarak sizler için özel seçtiğimiz bu kiralık villaları, internet sitemizdeki arama motorundan kolaylıkla bulabilir, kendinize göre filtreleyebilirsiniz. Tüm kiralık villa seçeneklerimizi görmek için kiralık villa linkine tıklayabilirsiniz.  

Antalya Villa Kiralama Fiyatları   

Antalya bölgesinde bir çok farklı bütçeye hitap eden kiralık villa çeşitleri bulunmaktadır. Bu kiralık villa fiyatları; Villanın lokasyonuna, (Merkeze yakınlığı ya da manzarasına), villanın konuk edebileceği toplam kişi sayısı olan kapasitesine, Villanın tasarımı ve lüks derecesine, villada bulunan ek özelliklere (hamam, sauna, spor salonu, sinema salonu gibi) ve en önemlisi popülaritesine göre belirlenmektedir. Kriterler ya da mesafeler arttıkça bu fiyat düşebilir. Örneğin; Antalya köylerinde bulunan bir kiralık villa, merkezde bulunan bir kiralık villaya nazaran fiyatı daha düşük olacaktır. Ayrıca kişi sayısı arttıkça fiyat neredeyse pansiyon fiyatlarına kadar düşerek en az maliyete en lüks tatil şeklini yapmış olacaksınız. 

Kiralık Villada Tatil ailesi olarak sizlere her bütçeden kiralık villa sunmaktayız. Villa Kiralama sayfalarımızda ki filtrelerden bütçenize göre fiyat seçerek kendinize en uygun kiralık villayı bulabilir, bir çok seçenek arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Antalya Kiralık Villalarının Avantajları   

Antalya bölgesi öncelikle Türkiye'de turizmin başkenti olduğu için hemen hemen her bölgesinde tursitik faaliyetler ve tesisler bulunmaktadır. Ana geçim kaynaklarından biri olduğu için bölge halkı da tatilcileri en iyi şekilde ağırlamak için sizleri beklemektedir. Bunlardan dolayı en rahat ve alternatifi en bol bölgeler içindedir. Dolayısı ile kiralık villaların en çok olduğu bölgedir. Bu villalar mutlaka en güzel manzaralarda ya da en değerli yerlerde yapılmakta, bu da size villa tatilinin keyfini sonuna kadar çıkarmanıza vesile olmaktadır. Villa kiralama sektörünün ilk başladığı ve yükseldiği yerlerden biri olan KAŞ bölgesi villalar açısından çok zengin bir portföye sahiptir. Kaş Çukurbağ yarımadası kaş merkezedeki en değerli yerlerden biridir. Bu villalarımıza Kaş Kiralık Villa linkinden ulaşabilirsiniz. Yine Kaş ilçesine bağlı Kalkan Beldesi (Mahallesi), villa turziminin yükselen yıldızıdır. Bu bölgenin en değerli yerleri Kışla, Kömürlük, Ortaalan, Akbel, Kördere ve Sarnıçbaşı mevkisidir. Bu bölgeler muhteşem manzaralı kiralık villalara ev sahipliği yapmaktadır. Bu villalarımıza Kalkan Kiralık Villa linkinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kalkan çevresinde bulunan İslamlar Köyü (Mahallesi) ve Üzümlü Köyü (Mahallesi) de ayrı bir destinasyon olmuş, bir çok farklı konseptte kiralık villayı içinde barındırmaktadır. İslamlar Kiralık Villa ve Üzümlü Kiralık Villa linklerinden görebilirsiniz.

Kiralık Villada Tatil ailesi olarak sizlere bölge bölge ayrılmış ve kategorize edilmiş kiralık villalar ile hizmet vermekteyiz. Sitemizde bulunan Antalya Kiralık Villa seçeneklerini bu sayfamızda görebilir, fiyata, bölgeye, kapasiteye ve bir çok özelliğe göre filtreleyerek görebilirsiniz. Ezber Bozan Tatil anlayışı sloganımız ile sizlere 2010 yılından bu yana hizmet vermekten gurur duymaktayız.

             

Antalya 'da kiralık villa fiyatları döneme ve sezona göre değişmektedir. Kiralık Villa fiyatlarını belirleyen faktörler, konumu, manzarası, lüks derecesi ve ek özelliklerdlr. 

Antalya'da kiralık villa bölgelerinin başlıcaları; Kaş, Kalkan, Belek,Demre ve Alanya'dır. En kaliteli ve En güzel villaları Kaş ve Kalkan bölgesinde bulabilirsiniz. 

Kiralık Villada Tatil, 2010 yılından bu yana Antalya / Kaş - Kalkan merkezli çalışmakta olup, binlerce insana güvenilir villa kiralama hizmeti vermiştir.   

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiler için çerez politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnimizi inceleyin.

Copyright © 2010 - 2023 Kiralık Villada Tatil. Tüm hakkı saklıdır. İzinsiz içerik kullanılmaz
BöcekSoft
Telefon
Whatsapp
Favori
Favoriler
minus
Çalışma Saatleri 09:00 - 23:59
phone-icon
Çağrı Merkezi (0850) 314 91 93
Rezervasyonlarım Villanı Ekle
minus
Tursab Belge No 11763