1027 Kiralık Villa Listelendi
Bölge Nereye gitmek istersiniz?
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz?
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz?
kişi sayısı icon
Kişi Sayısı Seçiniz?
Misafir Sayısı
* 5 Yaş Üzeri Çocuklar Kişi Sayılır !
Gelişmiş Arama
Villa Tipleri
Özellikleri
Fiyat Aralığı
Nereye? Villa Tipleri - Tarih - Kişi Sayısı ...
1027 Kiralık Villa Listelendi
Gece
Fiyat Aralığı
Min
TL
Max
TL
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-3
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (8 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde 6 Kişilik Korunaklı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 4.279 ₺ - 13.707 ₺
5.0 (21 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Özel Konsept Domes Villa-1
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan İslamlar Köyünde 6 Kişilik Korunaklı Villa
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.850 ₺ - 8.564 ₺
5.0 (8 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan Sarnıç Başı Mevkiinde 6 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 4.421 ₺ - 11.429 ₺
5.0 (10 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Korunaklı Balayı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 4.279 ₺ - 9.564 ₺
4.0 (37 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Sarnıç Başı Mevkiinde Özel Konsept Korunaklı Balayı Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 3.279 ₺ - 7.421 ₺
4.0 (10 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Özel Konsept Domes Balayı Villa-2
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan İslamlar Mevkiinde 6 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.850 ₺ - 9.279 ₺
5.0 (7 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Üzümlü Bölgesinde 4 Kişilik Lüks Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 3.993 ₺ - 9.564 ₺
5.0 (1 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Üzümlü Mevkiinde 2 Yatak Odası ile 4 Kişilik Lüks Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 3.564 ₺ - 7.707 ₺
5.0 (1 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan İslamlar Mevkiinde 4 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 1.714 ₺ - 6.857 ₺
4.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Üzümlü Köyünde 2 Kişilik Konsept Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 1.850 ₺ - 5.707 ₺
5.0 (10 Yorum)
6 Kişilik
İslamlar Mevkiinde Doğa İçinde 6 Kişilik Korunaklı Lüks Tatil Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 3.136 ₺ - 11.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Üzümlü Mevkiinde 2 Kişilik Villa
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 1.564 ₺ - 4.136 ₺
5.0 (7 Yorum)
4 Kişilik
Sarnıçbaşı Mevkiinde Korunaklı Kapalı Havuzlu Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 3.136 ₺ - 7.850 ₺
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
İslamlar Köyünde 1+1 Korunaklı Taş Konsept Balayı Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 1.850 ₺ - 7.136 ₺
5.0 (13 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Sarıbelende 4 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / Sarıbelen
Gecelik Fiyatlar 4.271 ₺ - 9.279 ₺
.0 (0 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Sarnıçbaşı Mevkiinde Balayı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 1.707 ₺ - 4.707 ₺
4.0 (8 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde 2 Kişilik Lüks Balayı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.807 ₺ - 6.136 ₺
5.0 (8 Yorum)
Kampanyalar

Sadece Kiralık Villada Tatil'a özel sürpriz
kampanya ve fırsatlardan yararlanın

hotel image
Mobil Uygulamayı İndir Uygulamamız sizlere
Tatilinizde
REHBER OLSUN !
hotel image
hotel image
Mobil Uygulamayı İndir Uygulamamız sizlere
Tatilinizde
REHBER OLSUN !

Kalkan'da Kiralık Villalar

Kalkan, geçmiş yıllarda ağırlığı İngiliz uyruklu olan yabancı turistler arasında popüler bir tatil  beldesi haline gelmiştir.
Özel yüzme havuzları ile yabancılar için inşa edilen lüks kiralık villalar ile başlayan villa turizminden son dönemlerde yerli turistlerde faydalanmaya başlamış, popüler bir bölge haline gelmiştir. Bu beldeye gelen turistler için birçok kiralık villa seçeneği sunulur. Konuklar burada aileleri veya arkadaşlarıyla birlikte rahat ve lüks bir tatil yapabilirler. Kiralık villalar, tatilciler için en iyi seçeneklerden biridir çünkü kalabalık gruplar ya da aileler için daha fazla özgürlük ve rahatlık sağlar.
Kalkan'da villa kiralama ile ilgili bir diğer faktör, villayı kimin kiralaması gerektiğidir. Kalkan'da villa kiralama genellikle aileler, arkadaş grupları ve balayı çiftleri için popülerdir. Kiralık villalar, tatilcilerin rahat ve konforlu bir tatil geçirmelerini sağlar. Kalkan'da villa kiralama, tatilciler için ideal bir seçenektir. Kalkan'daki farklı villa seçenekleri sayesinde, tatilciler kendilerine en uygun villayı seçebilirler. Kalkan'ın güzel manzarası, doğal alanları, plajları ve zengin tarihi mirası ile birleştiğinde, tatilciler için unutulmaz bir tatil deneyimi sunar.

Kalkan Kiralık Villa Çeşitleri

Bölgedeki birçok farklı türde kiralık villa, farklı konseptlere sahiptir. Bunların bazıları şunlardır:

Deniz manzaralı villalar: Akdenizin mavi sularına bakan villalar, muhteşem manzarasıyla tatilcilerin gözdesi haline gelmiştir.

Özel Havuzlu villalar: Kendi özel yüzme havuzu olan villalar, tatilcilerin sıcak yaz günlerinde serinlemelerini sağlar. Havuzlu villalar, aynı zamanda çocuklu aileler için de idealdir.

Kalkan Lüks Villalar: Kalkan'da bulunan birçok lüks kiralık villa, tatilcilerin konforlu bir tatil geçirmeleri için en iyi seçenektir.

Kalkan Muhafazakar Villa : İslami kurallara göre yaşayan muhafazakar ailelerin tercih ettiği bu tarz villalar havuz ve çevresi etraftan görülmeyecek şekilde dizayn edilmiş ya da doğa içinde tek başına “korunaklı villa” olarak da tabir edilir. Ancak bu villalarda sadece bu tarz aileler değil ailesi ve sevdikleri ile meraklı gözlerden uzak tatil yapan konuklarda faydalanır. Herhangi bir kural yoktur.

Kalkan Balayı Villa : Balayı çiftleri için yine etraftan görünmeyen korunaklı villa statüsündeki villalardan oluşur. Genelde tek yatak odalı olup içinde jakuzi, hamam, sauna gibi özellikler vardır.

Isıtmalı Havuzlu Villa: Balayı çiftleri için özel kapalı ısıtmalı havuzlu villaları ya da dış havuzu ısıtılan büyük villaları işaret eder. Bu tarz villalarda ısıtma ekstra elektrik ücreti ile ücretlendirilir.

Ekonomik Villalar: Eğer bütçeniz kısıtlıysa, Kalkan çevresinde uygun fiyatlı kiralık villalar da mevcuttur.

Kalkan Villa Kiralama Fiyatları

Kalkan'da villa kiralamanın fiyatı, villanın büyüklüğüne, konumuna ve özelliklerine bağlı olarak değişebilir. Şehir merkezine yakın villalar genellikle daha pahalıdır. Bu nedenle, villanın konumu fiyatı etkileyen önemli bir faktördür. Bunun yanı sıra, villanın büyüklüğü, havuzun büyüklüğü ve diğer özellikleri gibi faktörler de fiyatı etkiler. Genel olarak, bir Kalkan kiralanacak villa fiyatı ortalama 100 – 300 dolardan başlar ve haftalık olarak kiralanır. Ancak, fiyatlar sezonluk olarak değişebilir. Yüksek sezon olan Haziran-Temmuz ve Ağustos aylarında fiyatlar daha yüksek olabilir. Daha düşük sezon olan Mayıs ve Ekim aylarında ise fiyatlar daha uygun olabilir.

Kalkan Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kalkan beldesi, Antalya'nın en batısında, Kaş ilçesine bağlı turistik bir beldedir. Beyaz duvarlı evleriyle ve mimarisiyle meşhur olan Kalkan, 1920'li yıllardaki mübadele dönemine kadar Kalamaki adıyla anılan eski bir Rum balıkçı köyüdür. O zamandan geriye kalan köyün kilisesi bugün cami olarak restore edilmiş ve hizmet vermektedir. Bugünden yaklaşık 3000 yıl önce Likya Uygarlığı'nın yaşadığı ve sayısız kentler kurulmuş Antalya ile Fethiye arasındaki topraklarda bulunan Kalkan ve çevresinde bu döneme dair şehir kalıntısı veya yerleşim görülmemektedir.

Kalkan bundan 150 - 200 sene önce yakınında bulunan Meis isimli Yunan adasından gelen tüccarlar tarafından kurulduğuna inanılır. Tarih boyunca güvenilir bir liman olması, Elmalı-Gömbe-Bezirgan yörelerinden gelen tarım ve orman ürünlerinin pazarlandığı ve yüklendiği bir liman olarak önemini korumuş, ama 1970'li yıllardan sonra Antalya karayolunun açılmasıyle deniz ticaretini zayıflayarak hemen hemen sonlanmışdır. Uzun yıllar ulaşım zorluğunun da etkisiyle çevre ilçeler gibi canlılık kazanamamış ve kendini korumuştur.

Son yıllarda özellikle İngiliz turistler tarafından keşfedilmiştir. İngilizler'in başı çektiği yoğun bir yabancı nüfusu bugün Kalkan'a yerleşmiş durumdadır. Bu hızlı gelişmeye rağmen, Kalkan'ın sırtını yasladığı dağlara doğru yayılan kentin eski dokusunun bulunduğu bölüm korunabilmiştir. Belde içindeki deniz taşlıktır ama 13 km uzaklıktaki Patara'daki plaj sığ denizi kumsalı ile bir alternatif oluşturur. Kalkan koyu mavi bayrak ödülü almaya hak kazanan temizlik ve güzelliktedir.

Kalkan Gezilecek Yerler

Kalkan, Akdeniz'in en güzel kıyı beldelerinden biridir ve Türkiye'nin Antalya ili Kaş ilçesine  bağlıdır. Turkuaz renkli denizi ve doğal güzellikleri ile ünlü olan Kalkan, tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile de dikkat çekmektedir.

Kalkan'ın gezilecek yerleri arasında ilk sırada tarihi antik kent Patara gelmektedir. Merkeze yaklaşık 15 km mesafede bulunan antik kent, dünyanın en uzun plajlarından biri olan Patara Plajı’nı da içinde barındırmaktadır. Tarihi yapılarının yanı sıra muhteşem doğal güzellikleri ile ziyaretçilerini büyülemektedir.

Kalkan'ın diğer popüler turistik mekanları arasında bulunan Kaputaş Plajı, merkeze yaklaşık 7 km mesafede bulunmaktadır. Türkiye’nin tanıtım filmlerinde ve broşürlerinde de kullanılan plaj, dünyanın en güzel plajları arasındadır. Kaputaş Plajı, kristal berraklığındaki denizi, turkuaz suları ve beyaz kumları ile görenleri kendine hayran bırakırken herkesin fotoğraf paylaştığı bir alan olmuştur.

Bölgeye yakın diğer antik şehirler, Xanthos Antik kenti, Letoon Antik Kenti ve Tlos Antik Kenti bulunmaktadır. Xanthos ve Letoon Antik Kenti Kalkan'ın turistik mekanları arasında yer almakta olup bu antik kentler UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer almaktadır. Deniz  tanrıçası Leto'nun doğum yeri olarak kabul edilen LETOON ile kahramanlığı dillere destan XANTHOS halkının yaşadığı yerleri mutlaka görmeniz gereklidir.   

Tlos Antik Kenti, Lycia bölgesinin en önemli antik kentlerinden biridir ve tarihi kalıntıları ziyaretçilerine görkemli bir geçmişi hatırlatmaktadır.

Çevresinde bulunan yeşillikler içindeki İslamlar Köyü ve üzümlü köyünde doğal şelaleler, yöresel lezzetler, alabalık restoranları ve kahvaltı bahçeleri ziyaretçilere unutulmaz anılar yaşatmaktadır.

Saklıkent Kanyonu ise, yüksek dağların arasında 100 metreyi bulan yüksekliği ile saklı bir cennet gibi yer almaktadır. Ziyaretçiler burada trekking yapabilir, buz gibi sularında yüzme keyfi yaşayabilirler.

Kalkan, güneşin ve denizin tadını çıkarmak isteyenler için adeta bir cennet gibi bir yerdir. Hem doğal güzellikleri hem de tarihi yapısı ile ziyaretçilere unutulmaz bir tatil sunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için bölge rehberimizde “Kalkan’da Neler yapılır” sayfamıza göz atın.

Kalkan Villa Kiralama Avantajları

Kalkan gibi popüler bir turizm bölgesi içinde villa kiralama yapmak, keyifli,  özgür ve Kaliteli bir tatil yapmanızı sağlar. Kalkan kiralık Villalarının en büyük avantajı kalitesidir. Ayrıca kendi evinizdeymiş gibi rahat hissedebilirsiniz. Dilediğiniz saatte havuza girebilirsiniz, yemek yapabilirsiniz veya bahçede dinlenebilirsiniz. Ayrıca, villalar genellikle otellerden daha büyük alana sahiptirler. Bu da aileler ve arkadaş grupları için idealdir. Tek yatak odalıdan yedi yatak odalıya kadar villalar mevcuttur.
Bu sayede daha fazla kişiye konaklama imkanı sunar. Büyük aileler veya arkadaş grupları için tek bir oda yerine birden fazla yatak odası ve banyosu olan bir villa kiralayarak, herkesin rahatını düşünebilirsiniz. Ayrıca, villalarda geniş salonlar ve yemek alanları ve mutfak bulunur. Bu da, Yemeklerinizi de kendinizin yapabileceği için seyahatinize ev rahatlığı getirir. Kalkan’da villa kiralamanın diğer bir avantajı, özel havuzlara ve bahçelere sahip olmanızdır.
Villalarda özel havuzlar bulunur. Ayrıca bir çok korunaklı havuz seçeneği ile balayı ve aile tatilinizi rahatça yapabilirsiniz. Böylece, kalabalık plajlardan uzakta, kendi özel alanınızda meraklı gözlerden uzak güneşlenebilir veya çocuklarınızla oynayabilirsiniz. Son olarak, Kalkan villa kiralama seçeneği, otellere göre daha hesaplı olabilir. Ayrıca, bir villa kiralayarak yemek de yapabilirsiniz, bu da restoran masraflarınızı azaltacaktır.Kalkan her bölgesi ile çok özel bir tatil beldesidir. Kiralık villada konaklayarak dilediğiniz gibi gezebilir, bölgeye çok yakın olan Kaş ve Fethiye bölgesine de ziyarette bulunabilirsiniz. İster çarpıcı plajlar, tarihi yerler, ister canlı bir gece hayatı ortamı arıyor olun, hepsini Kiralık Villada tatil aracılığı ile Kalkan’da bulacaksınız.

 

 

 

Kalkan'da kiralık villa fiyatları çeşitlilik göstermekte olup sezona ve özelliklere göre değişmektedir. Kalkan Kiralık Villa fiyatlarını belirleyen faktörler, konumu, manzarası, lüks derecesi ve villalarda sunulan ek özelliklerdir. Kalkan çevre köylerinde ekonomik seçenekteki villalarda mevcuttur. 

Kalkan'da bir çok farklı tipte kiralık villa bulabilirsiniz. Ön plana çıkan Kalkan'ın dünyaca ünlü manzarasına karşı olan villalardır. Özel konseptlere uygun diğer villalar muhafazakar villa, korunaklı villa ve balayı villası çeşitleri de bulunmaktadır.

Kiralık Villada Tatil, 2010 yılından bu yana Kalkan bölgesi öncelikli olarak hizmet vermektedir. Firma Merkezi Kalkan'da bulunmakta ve ayrıca Fethiye'de şubesi de bulunmaktadır. Firmamız ayrıca TURSAB üyesi olup kurulduğu günden bu yana binlerce rezervasyona aracılık yapmıştır.

Kalkan'da ki balayı villalalarının ortak özelliği, havuz ve güneşlenme alanının etraftan görünmemesidir. Bu tip balayı villalarını etraftan korunaklı hale getirmek için özel dizaynlar yapılmıştır. Villalarda ayrıca jakuzi, hama, sauna, ısıtmalı kapalı havuz gibi özelliklerde vardır. Detayları sitemizde bulabilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiler için çerez politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnimizi inceleyin.

Copyright © 2010 - 2023 Kiralık Villada Tatil. Tüm hakkı saklıdır. İzinsiz içerik kullanılmaz
BöcekSoft
Telefon
Whatsapp
Favori
Favoriler
minus
Çalışma Saatleri 09:00 - 23:59
phone-icon
Çağrı Merkezi (0850) 314 91 93
Rezervasyonlarım Villanı Ekle
minus
Tursab Belge No 11763