"Kiralık Villa" ve "Villa Kiralamasektöründe 13 yıldır Türkiye’nin lider konumunda olan firmamız, sizlere en uygun kiralık villaları bulmanıza yardımcı olmaktadır.İsteğinize bağlı muhafazakar villalar, korunaklı villalar, balayı villaları ve özel günleriniz için günlük, haftalık villa kiralama konusunda farklı seçenekler ve fiyat avantajları ile hizmet vermektedir. Firmamız 11763 belge numaralı TURSAB Seyahat Acentesidir.

Sizlere kendi evinizdeymiş gibi rahat bir imkan sunan villa kiralama, tamamen özgür bir tatil manasına gelmektedir. Villa kiralama ile Otellerdeki gibi katı kurallarla değil, istediğiniz zaman istediğiniz şeyi yapma özgürlüğüne sahipsiniz. Değeri milyonlara ulaşan muhteşem manzaralı ve havuzlu lüks evlerde kendinizi çok daha iyi hissedecek, kiralama süreniz sonunda pozitif enerji ile dolacaksınız. 

Bu şekilde kiralama yapmak aslında sanıldığı ya da göründüğü kadar pahalı değildir. Kişi sayısı arttıkça maliyet düşen bir fiyat eğrisine sahiptir. Kiralık villalarda 2 kişiden 14 kişiye kadar konaklama imkanı bulunmakta ve fiyatlar kişi başı değil binaya göre belirlenmektedir.

Villa Kiralama sistemi ile kiralama yapmak isteyen müşterilerimizin dolandırıldığına dair bir çok haber vardır. Güvenillir Villa Kiralama ve Villa Dolandırıcılığı ile ilgili UYARI yazımızı mutlaka inceleyiniz. Okumak için buraya tıklayınız.

Kısa süreli konaklamalarda (İlanlarda belirtilen Minimum Kiralama süresi altındaki konaklamalarda) villa sahiplerinin talebi doğrultusunda ekstra Temzilik ücretleri ya da Kısa süreli konaklama adı altında fark alınmaktadır. Villa sahiplerinin istediği bu farklar sistemin hesaplamış olduğu fiyatlar içine dahil olup, sizden daha sonra temizlik vs... ekstra başka bir fiyat talep edilmeyecektir. (Isıtma, süsleme ücretleri hariç). 6 ve 7 gecelik konaklamalarda herhangi bir fark ilave edilmemektedir. 

Villalarımızda Giriş saati : 15:00 - 20:00 arası, çıkış saati ise sabah 10:00 'dur. Giriş ve çıkış saatleri arasındaki süre temizlik için ayrılmış olup konuklarımız sabah 10:00'da çıkış yaptıkan sonra giriş saatine kadar villa hazırlanmaktadır. Villaların kapasiteleri ilanlarda detaylı şekilde belirtilmiş olup ekstra konuk kalbul edilmez. 20:00'den sonraki Geç girişlerde sizden ekstra karşılama ücreti talep edilebilir.