K.V.V.K HAKKINDA GENEL BİLGİLENDİRME

Villa Kiralama Bilgi Teknolojileri Turizm Emlak İnşaat Ltd.Şti. olarak, www.kiralikvilladatatil. com internet sitesi üzerinden vermiş olduğumuz online hizmetler kapsamında; internet web sitemizi kullanan ve hizmetlerimizden faydalanan ziyaretçilerimiz , firmamız ile sözleşme ilişkisi içerisine girmektedir. Bu kişilerin kendilerine ait verilerinin saklanması, kaydedilmesi, işlenmesi, aktarılması ile ilgili olarak sizleri aydınlatmak üzere aşağıdaki metinler hazırlanmıştır.

Kişisel verilerin işlenmesinin disiplin altına alınması ve Anayasada öngörülen başta özel hayatın gizliliği olmak üzere temel hak ve özgürlüklerin korunması amacı ile firma olarak her türlü hassasiyeti göstermekteyiz.

Villa Kiralama Bilgi Teknolojileri Turizm Emlak İnşaat Ltd.Şti. (buradan sonra “Kiralıkvilladatatil” ve/veya “KVT” olarak anılacaktır) sizlere vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ("KVKK”) uygun olmak üzere toplanılan, kaydedilen, saklanan, işlenen ve aktarılması mümkün olan verilerinizle ilgili detay bilgileri okumak için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz.

1. Müşteri Aydınlatma Metni

2. Çerez Politikası

3. Kişisel Verilerin Korunması Başvuru Formu