2056 Kiralık Villa Listelendi
Bölge Nereye gitmek istersiniz?
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz?
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz?
kişi sayısı icon
Kişi Sayısı Seçiniz?
Misafir Sayısı
* 5 Yaş Üzeri Çocuklar Kişi Sayılır !
Gelişmiş Arama
Villa Tipleri
Özellikleri
Fiyat Aralığı
Nereye? Villa Tipleri - Tarih - Kişi Sayısı ...
2056 Kiralık Villa Listelendi
Gece
Fiyat Aralığı
Min
TL
Max
TL
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-3
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (8 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-1
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.421 ₺ - 6.136 ₺
5.0 (8 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Özel Konsept Domes Villa-1
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan İslamlar Köyünde 6 Kişilik Korunaklı Villa
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.850 ₺ - 10.421 ₺
5.0 (8 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan Sarnıç Başı Mevkiinde 6 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 4.421 ₺ - 12.857 ₺
5.0 (10 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Korunaklı Balayı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 4.279 ₺ - 9.993 ₺
4.0 (37 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-2
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.421 ₺ - 6.136 ₺
5.0 (8 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan Üzümlü Köyünde 3 Yatak Odalı Korunaklı Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 3.279 ₺ - 9.993 ₺
5.0 (7 Yorum)
4 Kişilik
İslamlar'da 4 Kişilik Muhafazakar Villa
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.136 ₺ - 8.421 ₺
4.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Sarnıç Başı Mevkiinde Özel Konsept Korunaklı Balayı Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 3.279 ₺ - 7.993 ₺
4.0 (10 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-3
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.421 ₺ - 6.136 ₺
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-4
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.421 ₺ - 6.136 ₺
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Özel Konsept Domes Balayı Villa-2
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Üzümlü Bölgesinde 4 Kişilik Lüks Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 3.993 ₺ - 9.564 ₺
5.0 (1 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Üzümlü Mevkiinde 2 Yatak Odası ile 4 Kişilik Lüks Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 3.136 ₺ - 7.707 ₺
5.0 (1 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Köyünde Lüks Balayı Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.279 ₺ - 8.564 ₺
5.0 (8 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Üzümlü Köyünde 2 Kişilik Balayı Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 2.643 ₺ - 6.714 ₺
5.0 (7 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan İslamlar Mevkiinde 4 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.279 ₺ - 9.279 ₺
4.0 (7 Yorum)
6 Kişilik
Üzümlü’de 6 Kişilik Lüks Muhafazakar Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 2.850 ₺ - 9.993 ₺
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-5
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.421 ₺ - 6.136 ₺
5.0 (7 Yorum)
Kampanyalar

Sadece Kiralık Villada Tatil'a özel sürpriz
kampanya ve fırsatlardan yararlanın

hotel image
Mobil Uygulamayı İndir Uygulamamız sizlere
Tatilinizde
REHBER OLSUN !
hotel image
hotel image
Mobil Uygulamayı İndir Uygulamamız sizlere
Tatilinizde
REHBER OLSUN !

Tesettür Kiralık Villa

Tesettür kiralık villa yazlık adından anlaşılacağı üzere Muhafazakar anlayışa sahip ve İslami tarzda yaşam biçimini benimsemiş kişiler tarafından tercih edilen alternatif bir tatil seçeneğidir. Nedeni ise villaların tamamen korunaklı yapısından kaynaklanmaktadır. Bu da muhafazakar aileler ve konuklar için vazgeçilmez bir özellik olmaktadır. Bu tarda olan villalar sitemizde "Muhafazakar Villa" ya da "Korunaklı Villa" etiketi ile ilanlarda belirtilmiştir.
Tesettür kiralık villa yazlık yapısı itibariyle gelen konukların en rahat ve özgürce bir tatil geçirmelerine olanak sağlar. Bu tarz tatil sektöründe güvenli ve kaliteli hizmet sunan birkaç firma vardır. Takdir edersiniz ki ,muhafazakar ya da tesettürlü aile yapısı gereği öncelik güvenilirliği ve rahatlığıdır ve çocuklarıyla eşleriyle göz hapsinde olmadan eğlenmek havuza girmek ister. Bu nedenle de firmalar ve villa sahipleri villaların bir çoğunu korunaklı hale getirmiş, korunaklı olmayanlarda bu konuklarımız için korunaklı olarak dizayn edilip konukların beğenisine sunulmuş ve konuklar tarafından da takdir görmüştür.
Tesettür kiralık villa yazlıkların, hepsi özel havuzludur .Villa ve havuz tatiliniz boyunca yalnızca size aittir. Hiçbir şekilde kimse tarafından rahatsız edilmezsiniz. Bu villalar muhafazakar yaşam tarzı bulunan konuklarımıza tatillerini en rahat ve eğlenceli hale getirmeyi amaçlar. Tesettür kiralık villa yazlıklarda, ailenizle birlikte güven içinde eğlencenin tadına varırsınız çünkü villaların çoğu etraftan görünürlüğü yoktur ya da görünmesi engellenmiştir. Bu yüzden ailenizle eşinizle ve çocuklarınızla birlikte rahat, huzurlu, meraklı gözlerden uzak, güven içinde ve gönül rahatlığıyla aileniz ile havuzunuza istediğiniz gibi girer güneşlenebilir ailenizle birlikte güzel, mutlu, eğlenceli saatler yaşayabilirsiniz. Bu tarzdaki villalar muhafazakar aileler ve balayı çiftlerimiz içinde tercih edilmektedir. Bir diğer rahatlık ise villalar gelen konuklara temiz olarak teslim edilir ve haftada bir kez temizlik yapılıp temiz havlu çarşaf verilir. Bahçe ve havuz bakımı ,Tüp gaz, internet, su artı elektrik fiyata dahil hizmetlerdir. Tesettür kiralık villa yazlık da ihtiyacınız olan tüm mobilya mutfak eşyası vs... mevcuttur. Ve özel isteğiniz doğrultusunda günlük temizlik, aşçı vs.. uygulaması da vardır ancak bunlar artı ekstra ücrete tabidir. Bir diğer rahatlıkta villaya gelene kadar ve geldiğinizde firma çalışanları gelen konukları villaya kadar götürüp her daim sizlerle iletişim halinde olmaları ve bir ihtiyacınızda ya da sorunda gelen konuklara yardımcı olmaları da artı bir güzelliktir.
Tesettürlü kiralık villa yazlık seçenekleri 1+1 seçeneklerden başlayarak 7+1 seçeneğine kadar hizmet vermektedirler. Seçiminizi yaparken yüzlerce villa arasından isteğinize uygun villalar bulabilir, tatilinizin keyfine doyumsuzca varabilirsiniz. Kararsız kaldığınız durumda ise firma personeli sizlere en uygun villaları önererek yardımcı olabilmektedir. Amaç rahatlığınız ve kaliteli tatil geçirmenizdir. Çekinmeden bizi arayabilir villalar ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Tesettür Villa Kiralama Fiyatları

Tesettürlü aileler için özel olarak tasarlanmış ve bu ihtiyaca uygun olarak dizayn edilmiş villalar bulunmaktadır. Bu villalar genellikle yüksek duvarlara sahip bahçelerde yer alır ve özellikle dışarıdan görünmesi engellenmiştir.
Villaların fiyatları ise birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Konum, villa özellikleri, büyüklük gibi unsurlar fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Örneğin, deniz manzaralı bir villanın fiyatı, deniz manzarası olmayan bir villanın fiyatından daha yüksek olabilir. Ayrıca, kiralamak istediğiniz villa için sezon farklılıkları da fiyatları etkileyebilir. Tatil dönemlerinde talep arttığından ve villaların doluluk oranları yükseldiğinden, villa fiyatları da artabilir. Bu nedenle, tesettürlü ailelere uygun kiralık villa fiyatlarını belirlemek için doğrudan Kiralık Villada Tatil web sitenden müşteri temsilcileri ile iletişime geçmek en doğru yöntem olacaktır. Böylece, ihtiyaçlarınıza uygun bir villa seçerek fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tesettürlü Ailelere Uygun Havuzlu Villa

Tesettürlü aileler için özel olarak tasarlanmış havuzlu villalar, yüksek duvarlı bahçelerde bulunur ve dışarıdan görünmesi engellenir. Bu villalarda, ailelerin rahatını düşünen birçok özellik yer alır. Örneğin; havuz alanı, özel olarak tasarlanmış güneşlenme terasları, geniş verandalar, açık otopark alanları, özel bahçe peyzajı, çocuk oyun alanları gibi özellikleri barındırabilir. Ayrıca, havuzlu villaların iç mekanları da lüks ve modern bir şekilde dekore edilmiştir. Geniş oturma odaları, tam donanımlı mutfaklar, yemek alanları, geniş yatak odaları, en-suite banyolar, ücretsiz Wi-Fi ve klima gibi özellikler sunulabilir. Tesettürlü aileler için havuzlu villa kiralamak, ailenizin özel ve rahat tatil deneyimini garanti altına alır. Villaların bahçeleri ve havuz alanları ailenizin gizliliğini korumaktadır. Havuzlu villa fiyatları, villa özellikleri, konumu, büyüklüğü ve sezon gibi faktörlere göre değişebilir. Ancak, tatil dönemlerinde fiyatlar genellikle artar.  Tesettürlü aileler için havuzlu villa kiralamak lüks ve rahat bir tatil deneyimi sunar. Villaların  modern ve lüks iç mekanları ve özel hizmetleri ailenizin tatilini unutulmaz kılar.

Tesettürlü Ailelere Uygun Kiralık Villa Bölgeleri

Öncelikle belirtmek gerekir ki, Türkiye'de birçok farklı bölgede tesettürlü ailelerin konaklayabileceği villalar bulunmaktadır. Ancak bazı bölgeler diğerlerine göre daha fazla tercih edilmektedir. Bunlardan ilki ve en popüler olanı Antalyanın Kaşa Bağlı Kalkan bölgesindedir   Kalkan' da özellikle İslamlar, Kördere ve Üzümlü gibi bölgeleri, lüks ve modern villaların bulunduğu yerlerdir. Bu villalar genellikle özel havuzlu ve bahçeli olup, tesettürlü ailelerin rahatlıkla konaklayabileceği şekilde tasarlanmıştır.Kalkan dışında Muğlanın Fethiye ilçesinde tesettürlü ailelerin yoğun olarak tercih ettiği yerlerdendir. Bu bölgelerde de modern ve lüks villaların yanı sıra doğayla iç içe tatil yapmak isteyen aileler için ev tipi villalar da mevcuttur. Bunların yanı sıra İstanbul'un çevresinde yer alan Sapanca, Kartepe ve Ağva gibi doğa harikası yerlerde de tesettürlü ailelere uygun villalar bulunmaktadır. Bu bölgelerdeki villalar genellikle doğa ile iç içe olan, sessiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyen aileler için idealdir.  Tüm bunların yanı sıra Türkiye'nin birçok farklı bölgesinde tesettürlü ailelere uygun villalar mevcuttur. Ancak seçim yapmadan önce mutlaka villaların fotoğraflarını inceleyerek ve ayrıntılı bilgi alarak tatil planınıza karar vermeniz önemlidir.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiler için çerez politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnimizi inceleyin.

Copyright © 2010 - 2023 Kiralık Villada Tatil. Tüm hakkı saklıdır. İzinsiz içerik kullanılmaz
BöcekSoft
Telefon
Whatsapp
Favori
Favoriler
minus
Çalışma Saatleri 09:00 - 23:59
phone-icon
Çağrı Merkezi (0850) 314 91 93
Rezervasyonlarım Villanı Ekle
minus
Tursab Belge No 11763