Evleriniz gerçek değerinde, sorunsuz şekilde kiralanması için yapmanız gerekenler çok kolay...

1- Mekanınızı Bizlere Tanıtın : Kiralama istediğiniz mekanın adresini, fotoğraflarını, istemiş olduğunuz ücretleri, yakın bölgeleri ve özel açıklamaları bizlere iletin. Dakikalar içinde ilana çıkalım ve satışa hazır hale gelin...  

2- Rezervasyonlarınız Takip edin : Rezervasyonlarınızı takvimler sayesinde oturduğunuz yerden 24 saat içinde onaylayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

3- Hazırlık Yapın : Misafirleriniz gelmeden önce evinizi tertemiz ve toplu hale getirin. İlk tanışma çok önemlidir. Unutmayın ki ufak sürpriz ve detaylar size uzun yıllar sadık kalacak misafirler kazandırabilir.

4- Merak Etmeyin, Çok kolay : Evinizi kiralayan her misafirin beklentisi farklı olabilir. Kimi sadece dinlenmek ister kimi eğlenmek, etraftaki turstik alanları görmek ister. Kimi de sadece sıcak su ister. Siz Türk misafirperverliğini gösterdiğiniz sürece her şey yolunda gidecektir.

5- Ödeme ve Tahsilat : Misafirleriniz yerleştikten bir gün sonra ödemenizi hesabınıza aktarıyoruz. Tüm işlemler online yapıldığı için ödemeler ile alakalı herhangi bir aksaklık çıkma olasılığı sıfırlanır.