Kiralık Yazlık ve Villa Çeşitleri

Sitemizde bulunan ilanlarda bahsi geçen ve her kiralık villaya ait özelliklerin belirtildiği ya da kategorize edildiği sayfalarımız içinde aşağıdaki tabirler ile çok sık karşılaşacaksınız. Bu tabirler sizlerin istediğiniz özellikteki kiralık villayı bulmanızı kolaylaştıracak şekilde kategorize edilmeye çalışılmıştır. İlanlarda ayrıca alt ve üst bantlarda villanın öne çıkan özellikleri ile de karşılaşabilirsiniz. Bu şekilde kategorize edilen kiralık villa ve kiralık yazlık çeşitlerimiz şöyledir;  

Balayı Villası : Balayı çiftlerinin tercih edebileceği şekilde dizayn edilmiş, havuz terası ve havuz için etraftan büyük ölçüde görülmeyen özel yüzme havuzlu kiralık villa ve kiralık yazlık evlerimizdir. Bu villalarda genelde jakuzi, ısıtmalı havuz gibi ek seçeneklerde bulunmaktadır.   

Deniz Manzaralı Kiralık Villa : Villadan ya da Havuz terasından uzak ya da yakından Deniz manzarası bulunan özel havuzlu kiralık villa kiralık yazlık evlerimizdir. Genelde denizi gören villalar bu şekilde kategorize edilir. Ancak mutlaka ilan resimlerinden manzaranın uzaklığı ya da yakınlığını kontrol ediniz. 

Doğa İçinde Villa : Tatil yörelerinin genelde köylerinde ki doğal ortam içinde bulunan özel havuzlu kiralık villa ve kiralık yazlık evlerimizdir. Bu tip villalar sakin bir bölgede bulunabilir ve doğa içinde olduğu için ilaçlamalara rağmen uçan haşare ya da böcek ziyaretleri olabilir. Bundan dolayı doğa ile barışık konuklarımızın tercih edeceği tip villalardır. 

Ekonomik Kiralık Villa : İnternet sitemizde diğer villalara kıyas ile fiyatları en düşük seviyede olan özel havuzlu kiralık villa ve kiralık yazlık evlerimizdir. Bu tip villalar ile ilgili ilanları iyi inceleyin ya da mutlaka detaylı bilgi alınız. 

Muhafazakar & Korunaklı Villa : Ailesi ve sevdikleri ile beraber etraftaki meraklı gözlerden uzak tatil yapmak isteyen ya da İslami kurallara göre yaşayan ailelerimiz için havuz ve çevresi doğal olarak görülmeyen ya da özel perdeler-çitler ile korunaklı hale getirilmiş özel yüzme havuzlu kiralık villa ve kiralık yazlık evlerimizdir.Şunu unutmayınız. Bu tip villalarda kendinizi korumanız gereken alanlar mutlaka vardır. %100 hiçbir yer korunaklı olamaz. Ayrıca bu tarz villalarda belirtilmedikçe herhangi bir islami kural ya da şart yoktur. Herkesin etraftan görünmeden tatil yapabileceği en rahat villalarımızdır.   

Yaşlı ve Engelliye Uygun Villa : Girişine merdiven yada engel bulunmayan düzayak konumda olan özel havuzlu kiralık villa ve kiralık yazlık evlerimizdir.

Denize Yakın Villa : Konumu itibari ile denize maksimum 3000 metre (3 km) mesafe bulunan özel havuzlu kiralık villa ve kiralık yazlık evlerimizdir.

Ev Hayvanı Gelebilen Villa : Ev sahibi tarafından ev hayvanı getirilmesine müsaade edilen özel havuzlu kiralık villa ve kiralık yazlık evlerimizdir.

Kalabalık Aileler İçin Villa : Yatak odası sayısı 4 ve daha fazla olan özel havuzlu kiralık villa kiralık yazlık evlerimizdir. Bu tip villalarda Kişi başı maliyetler düştüğü için çok popülerdir.   

Lüks Kiralık Tatil Villaları : Değeri milyonlar ile ölçülen ve ayrıcalıklı müşterilerimiz için hazırlanan Son derece lüks bir şekilde döşenmiş olan imkanları ve aktiviteleri fazla (sauna, jakuzi, spor salonu, oyun salonu vs…) olan özel havuzlu kiralık villa kiralık yazlık evlerimizdir.

Şehir Merkezinde Villa : Şehir merkezine maksimum 1000 metre mesafe bulunan özel havuzlu kiralık villa ve kiralık yazlık evlerimizdir.

Şehir Merkezine Yakın Villa : Şehir merkezine maksimum 2000-3000 metre arasında mesafe bulunan özel havuzlu kiralık villa ve kiralık yazlık evlerimizdir.