679 Kiralık Villa Listelendi
Bölge Nereye gitmek istersiniz?
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz?
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz?
kişi sayısı icon
Kişi Sayısı Seçiniz?
Misafir Sayısı
* 5 Yaş Üzeri Çocuklar Kişi Sayılır !
Gelişmiş Arama
Villa Tipleri
Özellikleri
Fiyat Aralığı
Nereye? Villa Tipleri - Tarih - Kişi Sayısı ...
679 Kiralık Villa Listelendi
Gece
Fiyat Aralığı
Min
TL
Max
TL
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-3
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (8 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde 6 Kişilik Korunaklı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 4.279 ₺ - 13.707 ₺
5.0 (21 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Özel Konsept Domes Villa-1
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan İslamlar Köyünde 6 Kişilik Korunaklı Villa
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.850 ₺ - 8.564 ₺
5.0 (8 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan Sarnıç Başı Mevkiinde 6 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 4.421 ₺ - 11.429 ₺
5.0 (10 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Korunaklı Balayı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 4.279 ₺ - 9.564 ₺
4.0 (37 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Sarnıç Başı Mevkiinde Özel Konsept Korunaklı Balayı Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 3.279 ₺ - 7.421 ₺
4.0 (10 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Özel Konsept Domes Balayı Villa-2
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan İslamlar Mevkiinde 6 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.850 ₺ - 9.279 ₺
5.0 (7 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Üzümlü Bölgesinde 4 Kişilik Lüks Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 3.993 ₺ - 9.564 ₺
5.0 (1 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Üzümlü Mevkiinde 2 Yatak Odası ile 4 Kişilik Lüks Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 3.564 ₺ - 7.707 ₺
5.0 (1 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan İslamlar Mevkiinde 4 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 1.714 ₺ - 6.857 ₺
4.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Üzümlü Köyünde 2 Kişilik Konsept Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 1.850 ₺ - 5.707 ₺
5.0 (10 Yorum)
6 Kişilik
İslamlar Mevkiinde Doğa İçinde 6 Kişilik Korunaklı Lüks Tatil Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 3.136 ₺ - 11.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Üzümlü Mevkiinde 2 Kişilik Villa
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 1.564 ₺ - 4.136 ₺
5.0 (7 Yorum)
4 Kişilik
Sarnıçbaşı Mevkiinde Korunaklı Kapalı Havuzlu Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 3.136 ₺ - 7.850 ₺
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
İslamlar Köyünde 1+1 Korunaklı Taş Konsept Balayı Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 1.850 ₺ - 7.136 ₺
5.0 (13 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Sarıbelende 4 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / Sarıbelen
Gecelik Fiyatlar 4.271 ₺ - 9.279 ₺
.0 (0 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Sarnıçbaşı Mevkiinde Balayı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 1.707 ₺ - 4.707 ₺
4.0 (8 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde 2 Kişilik Lüks Balayı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.807 ₺ - 6.136 ₺
5.0 (8 Yorum)
Kampanyalar

Sadece Kiralık Villada Tatil'a özel sürpriz
kampanya ve fırsatlardan yararlanın

hotel image
Mobil Uygulamayı İndir Uygulamamız sizlere
Tatilinizde
REHBER OLSUN !
hotel image
hotel image
Mobil Uygulamayı İndir Uygulamamız sizlere
Tatilinizde
REHBER OLSUN !

Yazlık Muhafazakar Villalar

Kalabalıktan uzak, huzur dolu bir tatil hayal edenlerin ortak adresi muhafazakâr villa seçenekleri oluyor. Etrafı korunaklı villalar rahat ve gözlerden uzak bir tatilin kapılarını açıyor. Yaz tatilinde tüm ailenin bir arada rahatça zaman geçirebilmesi için tüm detayların düşünüldüğü korunaklı villa seçenekleri, yeni nesil alternatif tatil sistemini oluşturuyor. Özelikle muhafazakâr tarzda yaşamlarını sürdüren ailelerin bir arada ve özgürce tatil yapmasına imkân sağlayan muhafazakâr villa tatili, gözlerden uzak ve baş başa tatil yapmak isteyen balayı çiftleri için de son derece mükemmel tatil olanağı sağlıyor.

Muhafazakâr Villa ile Tatiliniz Size Özel Olsun

Muhafazakâr aileler için kiralık villa seçenekleri, ailelerin rahatlıkla vakit geçirmelerine ve sevdikleriyle birlikte gözlerden uzak, rahat bir tatil yapmalarına imkân tanıyor. Yalnızca size özel, saat sınırı olmaksızın kullanabileceğiniz havuz, jakuzi, sauna ve kapalı havuz detaylarının bulunduğu villa çeşitleri misafirlerine konforlu bir tatil sunuyor.

Muhafazakar Tatil Keyfi Konuklarını Bekliyor

İhtiyacınız olan tüm detayların özenle bir araya getirildiği muhafazakâr tatil mekanları, dilediğiniz özel anları sizlere sunuyor. Sakin ve huzur dolu bir tatil için doğayla iç içe konumlandırılan yazlık çeşitleri, şehrin gürültüsünden uzak, yalnızca size ve sevdiklerinize özel bir alan sağlıyor. Değerlerinize uygun aradığınız muhafazakar tatil, villa seçenekleri ile hayat buluyor.

Muhafazakar Villa ile Sessiz, Sakin Ve Huzurlu

Ailenizle ya da arkadaşlarınızla geçireceğiniz mükemmel bir tatil için dilerseniz iki ayrı havuzun da bulunduğu muhafazakâr aileler için kiralık villa seçenekleri bulunuyor. İslami tatil otellerinde aile fertlerinizden zaman zaman ayrı kalmanıza neden olan havuz kullanımı gibi ayrımlar, bu seçenekte tamamen ortadan kalkıyor. Tüm ortam ve aktivitelerde ailenizin tüm fertleriyle birlikte olabileceğiniz kiralık tatil villalarında, tüm detaylar tatilinizin bütünlüğü ve huzurunuz için tasarlanmıştır.

Doğayla bütünleşmek için sessiz ve sakin coğrafi bölgeler olan Kalkan ve Üzümlü İslamlar gibi muhafazakâr tatil yerleri, yapılaşmanın az olması sebebiyle etrafının kapatılmasına gerek kalmadan da tatil yapmaya olanak sağlıyor. Bu bölgeler dışında, yeni yeni oluşmaya başlayan muhafazakâr villa tatil yerlerinde ise dışarıdan görülme riskine karşı tatil villaları ahşap perde, ağaçlandırma gibi farklı yöntemlerle korunma altına alınıyor. Ailenizle birlikte geçireceğiniz kusursuz tatil için villanızın bahçesinde mangal ya da barbekü, salıncak, hamak ve şezlonglar, oturma grubu ve yemek masası gibi özellikler mevcut bulunuyor.

Muhafazakar Villa ile Siz Sadece Dinlenin Ve Eğlenin

Konforlu bir tatil için gereken tüm şartları taşıyan muhafazakâr villa tatilinde, rahat ve huzurlu zaman geçirmeniz için tüm detaylar düşünülmüştür. Kiralık tatil villalarında bahçe bakımı ve havuz temizliği gibi hizmetler, misafirlerin uykuda olduğu sabah erken saatlerde yapılıyor. Rahatlığınızın ön planda tutulduğu bu hizmet sayesinde her sabah uyandığınızda tertemiz bir havuz ve bahçeyle karşılaşmanız mümkün oluyor. Villalardaki mutfak eşyaları, havlular ve diğer tüm eşyalar, size temiz bir biçimde teslim ediliyor. İbadetlerinizi yapabilmeniz için de gereken detayların villa içinde bulunmasına özen gösteriliyor. Evcil hayvanların kabul edilmediği tatil villalarında aynı zamanda sigara içilmesine de müsaade edilmeyerek daimi olarak hijyen sağlanması amaçlanıyor. Muhafazakâr villada 1 adet seccade ve tesbih de gelen misafirlerin huzur içinde ibadet yapabilmesi için mevcut bulunduruluyor.

Kalabalık aileler için çok avantajlı fırsatlar sunan muhafazakâr villa tatil seçenekleri, her yönüyle benzersiz bir tatil geçirmenize imkân sağlıyor. Size özel, ekonomik ve mükemmel bir tatil için tüm konfor detaylarının düşünüldüğü ve güvenli bir biçimde tatil yapmanıza olanak sağlayan muhafazakâr villa, aileniz ve sevdikleriniz için unutulmaz bir tatil vadediyor. Kiralık villada tatil, kişi sayısına ve villada bulunmasını istediğiniz özelliklere göre farklı alternatifler sunuyor.

Güvenli ve kişiye özel tatil alternatifleri sunan Kiralık Villada Tatil, unutulmayacak bir tatilin ilk adımı olarak mükemmel tatil fırsatlarıyla ziyaretçilerini bekliyor. Siz de hayallerinizdeki rahatlık ve güven dolu tatili yaşamak için muhafazakâr villa tatil seçeneklerini inceleyebilir, ailenize en uygun villada rahatlıkla konaklayabilirsiniz.

Muhafazakar Villa, meraklı gözlerden uzak tatil yapmak isteyen kişilerin tatil yapmak için kullandıkları, havuz ve havuz terasları tamamen ya da büyük ölçüde etraftan görünmeyen kiralık villalardır. Konumu, Doğa içinde olması, etrafında başka villa olmaması ya da sonradan perde çit gibi unsurlarla görüntü engellenmiş olabilir.    

Muhafazakar villa tabiri sadece korunaklı bir villa olduğunu belirtmektedir. Eğer ilanlarda özel olarak belirtilmemişse Genel villa kuralları haricinde başka yasak olan bir durum yoktur. Muhafazakar düşünce anlayışına sahip herkes tarafından kullanılabilir. Herhangi bir yasak ya da kural yoktur.   

Muhafazakar villa, meraklı gözlerden uzak ya da kalabalık ortamlardan uzak tatil yapmak isteyen aileler yada arkadaş grupları, muhafazakar anlayışa sahip ve hanımların tesettür durumunun olduğu kişilere özel bir villa tipidir. Bu tarz villalarda da genellikle özel kurallar yoktur. Özel kurallar mutlaka belirtilir.     

Türkiye'de villa kirşalama sektöründe en çok muhafazakar tarzda korunaklı villayı Kalkan bölgesinde bulabilirsiniz. Kiralık Villada tatil sitemizden Muhafazakar Villa linkine tıklayarak bu tarz villaları görebilir, bölgelere göre arama yapabilirsiniz. 

Muhafazakar villa fiyatları genel olarak kiralık villa konumu, manzarası ve kalabilecek kişi sayısına göre dönemsel olarak belirlenmektedir. İstediğiniz ek özelliklere göre lüks derecesi artacağı için fiyatlar da doğal olarak artacaktır.  

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiler için çerez politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnimizi inceleyin.

Copyright © 2010 - 2023 Kiralık Villada Tatil. Tüm hakkı saklıdır. İzinsiz içerik kullanılmaz
BöcekSoft
Telefon
Whatsapp
Favori
Favoriler
minus
Çalışma Saatleri 09:00 - 23:59
phone-icon
Çağrı Merkezi (0850) 314 91 93
Rezervasyonlarım Villanı Ekle
minus
Tursab Belge No 11763