774 Kiralık Villa Listelendi
Bölge Nereye gitmek istersiniz?
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz?
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz?
kişi sayısı icon
Kişi Sayısı Seçiniz?
Misafir Sayısı
* 5 Yaş Üzeri Çocuklar Kişi Sayılır !
Gelişmiş Arama
Villa Tipleri
Özellikleri
Fiyat Aralığı
Nereye? Villa Tipleri - Tarih - Kişi Sayısı ...
774 Kiralık Villa Listelendi
Gece
Fiyat Aralığı
Min
TL
Max
TL
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-3
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (8 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-1
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.143 ₺ - 5.136 ₺
5.0 (8 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Özel Konsept Domes Villa-1
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan İslamlar Köyünde 6 Kişilik Korunaklı Villa
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.850 ₺ - 8.564 ₺
5.0 (8 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan Sarnıç Başı Mevkiinde 6 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 4.421 ₺ - 11.429 ₺
5.0 (10 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Korunaklı Balayı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
günlük
9.564 ₺ - 8.608
%10 İndirimli
4.0 (37 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-2
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.143 ₺ - 5.136 ₺
5.0 (8 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan Üzümlü Köyünde 3 Yatak Odalı Korunaklı Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 3.279 ₺ - 7.707 ₺
5.0 (7 Yorum)
4 Kişilik
İslamlar'da 4 Kişilik Muhafazakar Villa
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.136 ₺ - 6.993 ₺
4.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Sarnıç Başı Mevkiinde Özel Konsept Korunaklı Balayı Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 3.279 ₺ - 7.421 ₺
4.0 (10 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-3
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.143 ₺ - 5.136 ₺
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-4
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.279 ₺ - 5.136 ₺
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Özel Konsept Domes Balayı Villa-2
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Üzümlü Bölgesinde 4 Kişilik Lüks Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 3.993 ₺ - 9.564 ₺
5.0 (1 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Üzümlü Mevkiinde 2 Yatak Odası ile 4 Kişilik Lüks Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 3.564 ₺ - 7.707 ₺
5.0 (1 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Köyünde Lüks Balayı Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.279 ₺ - 6.564 ₺
5.0 (8 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Üzümlü Köyünde 2 Kişilik Balayı Villası
Kalkan / Üzümlü
günlük
5.286 ₺ - 4.757
%10 İndirimli
5.0 (7 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan İslamlar Mevkiinde 4 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 1.714 ₺ - 6.857 ₺
4.0 (7 Yorum)
6 Kişilik
Üzümlü’de 6 Kişilik Lüks Muhafazakar Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
günlük
8.564 ₺ - 7.708
%10 İndirimli
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-5
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.143 ₺ - 5.136 ₺
5.0 (7 Yorum)
Kampanyalar

Sadece Kiralık Villada Tatil'a özel sürpriz
kampanya ve fırsatlardan yararlanın

hotel image
Mobil Uygulamayı İndir Uygulamamız sizlere
Tatilinizde
REHBER OLSUN !
hotel image
hotel image
Mobil Uygulamayı İndir Uygulamamız sizlere
Tatilinizde
REHBER OLSUN !

Ekonomik Kiralık Villalar

Ekonomik kiralık villa kategorisindeki uygun fiyatlı villalarımız, firmamızın siz değerli konuklarımıza sunduğu villa çeşitlerinden avantajlı olanla villaları kapsar. Firmamızın portföyünde bulunan kişi başı maliyetleri pansiyon fiyatını geçmeyen villalardan oluşur. Villa tatili; aslında kişi sayısı arttıkça kişi başı maliyetin düştüğü bir sistemdir. Bazı villalarda fiyatlar neredeyse Pansiyon fiyatlarına denk gelir. Pansiyon'da sizlere sadece konaklama ve sabah kahvaltısı verilir. Genelde havuz bulunmamakta, eğer yemek var ise bu da ekstra ücrete tabii olmaktadır, yani fiyata dahil değildir. Bu bölümde sizlere sunduğumuz villalar "Gecelik Kişi Başı Maliyeti" en düşük villalar olacaktır. Bunu da şöyle hesaplayabiliriz. Gecelik Villa ücreti villada kalacak kişi sayısına yada villanın kapasitesine bölündüğünde Kişi Başı Maliyeti bulabilirsiniz. Firmamız sizlere bir kolaylık yaparak bu kişi maliyetleri arama sonuçlarında ve listelemelerde sunmaktadır. Bu bölümlerdeki "Gecelik Kişi Başı Maliyeti" bölümlerine bakarak bütçenize daha kolay karar verebilir, bütçenizi ona göre ayarlayabilir, diğer seçeneklerle kıyaslayabilirsiniz.

Ekonomik kiralık villa kategorisinde 2 kişiden 14 kişi kapasiteye kadar kiralık villa bulabilirsiniz. Ekonomik villalarda bütçenize göre villalar bulabilirsiniz, ayrıca yiyecek içecek konularında tamamen serbest olduğunuz için, bütçenize göre en hesaplı yada lüks seçenekleri tercih etmekte özgür kalırsınız. Bu tarz villalara erken rezervasyon yaptırarak kişi başı maliyetlerinizi daha da aşağı çekebilir yerinizi kış aylarından garantiye alabilirsiniz. Villaların tümü sitemizin konsepti gereği özel havuzlu ve bir çoğu korunaklıdır. Gözlerden uzak hiçbir tedirginlik yaşamadan güven içinde ve sizin belirleyeceğiniz saatlerde ailenizle ya da eşinizle birlikte havuza girebilir tatilinizi eğlenceli ve mutlu bir şekilde geçirebilirisiniz ayrıca villaların rahatlığı karşısında şaşırabilirsiniz. Kiralık Villalar çok geniş ve ferahtır yatak odaları ve banyo birçok villada aynı oda içinde bulunmaktadır. Yatak odalarında ya da banyolarda bir çok villada jakuzi mevcuttur. Bazı jakuziler ise aynı zamanda çocuk havuzu olarak kullanılabilsin diye havuzların yanında dizayn edilmişlerdir. Villalarda TV, internet, su, elektrik, tüp gaz, temiz havlu ve çarşaf villaya ödediğiniz ücret içindedir. Villa sizlere temiz olarak teslim edilir ve haftada bir kez de temizlik yapılıp temiz çarşaf havlu verilir. Bunlarda villa kiralama ücretinin içinde olacaktır. Villaya girişte sizden hasar depozitosun alınır bu depozito şayet villa çıkışında villada bir hasar ve buna benzer bir olay olmadığında siz değerli konuklara iade edilir.

Ekonomik kiralık villalar sitemizde bulunan villalar kategorisinden sadece bir tanesidir. Sitemizi incelediğinizde bir çok villa seçeneklerinle karşılaşırsınız ve aradığınız kriterlerdeki villayı yüzlerce villa arasından kriterlerinize göre filtreleyebilir, seçebilirsiniz. Mevcut personelimiz sizlere kaliteli hizmet vermek adına ve sizin memnuniyetinizi baz alarak canla başla çalışmakta ve her daim sizlerle iletişim halinde olmaktadır. Merak ettiğiniz tüm soruları online müşteri hizmetleri bölümümüzden yazarak, telefon ile arayarak ya da mail yolu ile sorabilirsiniz. Personelimiz siz kıymetli konuklara anında sorularınıza cevap vererek sizleri en detaylı şekilde bilgilendirirler.

Ekonomik Kiralık Villa Bölgeleri
Tatil sezonu yaklaşırken, birçok kişi tatil planları yapmaya başlar. Tatil plan yaparken, konaklama seçenekleri arasında villa kiralama da oldukça popüler bir seçenektir. Villa kiralama, özellikle aileler ve arkadaş grupları için ideal bir seçenektir. Bu yazıda, ekonomik kiralık villa bölgeleri hakkında bilgi vereceğim.
Bodrum'da Ekonomik Kiralık Villa: Bodrum, Türkiye'nin en popüler tatil bölgelerinden biridir. Burada birçok villa seçeneği bulunmaktadır. Bodrum'da villa kiralama fiyatları, sezon dışında oldukça uygun olabilmektedir.

Fethiye'de Ekonomik Kiralık Villa: Fethiye, Türkiye'nin güneybatısında yer alan bir tatil beldesidir. Burada da birçok villa seçeneği bulunmaktadır. Fethiye'de villa kiralama fiyatları, sezonışında oldukça uygun olabilmektedir.

Kaş Ekonomik Kiralık Villa: Kaş, Türkiye'nin güneybatısında yer alan bir tatil beldesidir. Burada da birçok villa seçeneği bulunmaktadır. Kaş'ta villa kiralama fiyatları, sezon dışında oldukça uygun olabilmektedir.

Kalkan'da  Ekonomik Kiralık Villa: Kalkan, Türkiye'nin güneybatısında yer alan bir tatil beldesidir. Burada da birçok villa seçeneği bulunmaktadır. Kalkan'da villa kiralama fiyatları, sezon dışında oldukça uygun olabilmektedir.

Alanya'da Ekonomik Kiralık Villa: Alanya, Türkiye'nin güneyinde yer alan bir tatil beldesidir. Burada da birçok villa seçeneği bulunmaktadır. Alanya'da villa kiralama fiyatları, sezon dışında oldukça uygun olabilmektedir.

Marmaris'de Ekonomik Kiralık Villa: Marmaris, Türkiye'nin güneybatısında yer alan popüler bir tatil beldesidir. Marmaris'te, özellikle sezon dışında, uygun fiyatlı villa seçenekleri bulabilirsiniz. Marmaris'in güzel plajları ve hareketli gece hayatıyla ünlüdür.
Didim'de  Ekonomik Kiralık Villa: Didim, Türkiye'nin batısında yer alan bir tatil beldesidir. Didim'de, sezon dışında uygun fiyatlı villa seçenekleri bulabilirsiniz. Didim, tarihi kalıntıları ve güzel plajlarıyla ünlüdür.

Çeşme' de Ekonomik Kiralık Villa: Çeşme, Türkiye'nin batısında yer alan bir tatil beldesidir. Çeşme'de, sezon dışında uygun fiyatlı villa seçenekleri bulabilirsiniz. Çeşme, termal suları ve güzel plajlarıyla ünlüdür.

Antalya'da  Ekonomik Kiralık Villa: Antalya, Türkiye'nin güneyinde yer alan büyük bir şehirdir ve birçok tatil beldesine ev sahipliği yapmaktadır. Antalya ve çevresinde, sezon dışında uygun fiyatlı villa seçenekleri bulabilirsiniz. Antalya, tarihi kalıntıları, güzel plajları ve hareketli gece hayatıyla ünlüdür.

Göcek'te  Ekonomik Kiralık Villa: Göcek, Türkiye'nin güneybatısında yer alan küçük bir tatil beldesidir. Göcek'te, sezon dışında uygun fiyatlı villa seçenekleri bulabilirsiniz. Göcek, doğal güzellikleri ve sakin atmosferiyle ünlüdür.

Yukarıda bahsedilen bölgeler, Türkiye'deki popüler tatil bölgelerinden bazılarıdır ve sezon dışında uygun fiyatlı villa seçenekleri sunmaktadır. Erken rezervasyon yaparak ve sezon dışında tatil planlayarak, bütçenize uygun kiralık villalar bulabilirsiniz. Ayrıca, farklı bölgelerin sunduğu tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri keşfederek tatilinizi daha da zenginleştirebilirsiniz.
 

Ekonomik kiralık villa kiralamak istiyen misafirler yüksek kapasiteli villaları tercih etmesi gerekmektedir villaların kişi kapasitesi ne kadar yükselir ise kişi başı fiyatlar o kadar düşmektedir.

Ekonomik kiralık villalar villanın konumu ve kapasitesi ile alakalıdır şehir merkezine uzak villalar şehir merkezine yakın villardan daha ekonomik olmaktadır.

Ekonomik Kiralık Villalar Vilların özelliklerine ve konumuna göre değişmektedir. Net bir ücret belirlenmesede 2023 yılında kişi başı en uygun villa gecelik 500 tl den hesaplanmaktadır.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiler için çerez politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnimizi inceleyin.

Copyright © 2010 - 2023 Kiralık Villada Tatil. Tüm hakkı saklıdır. İzinsiz içerik kullanılmaz
BöcekSoft
Telefon
Whatsapp
Favori
Favoriler
minus
Çalışma Saatleri 09:00 - 23:59
phone-icon
Çağrı Merkezi (0850) 314 91 93
Rezervasyonlarım Villanı Ekle
minus
Tursab Belge No 11763