984 Kiralık Villa Listelendi
Bölge Nereye gitmek istersiniz?
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz?
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz?
kişi sayısı icon
Kişi Sayısı Seçiniz?
Misafir Sayısı
* 5 Yaş Üzeri Çocuklar Kişi Sayılır !
Gelişmiş Arama
Villa Tipleri
Özellikleri
Fiyat Aralığı
Nereye? Villa Tipleri - Tarih - Kişi Sayısı ...
984 Kiralık Villa Listelendi
Gece
Fiyat Aralığı
Min
TL
Max
TL
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-3
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (8 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde 6 Kişilik Korunaklı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 4.279 ₺ - 13.707 ₺
5.0 (21 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Özel Konsept Domes Villa-1
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan İslamlar Köyünde 6 Kişilik Korunaklı Villa
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.850 ₺ - 8.564 ₺
5.0 (8 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan Sarnıç Başı Mevkiinde 6 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 4.421 ₺ - 11.429 ₺
5.0 (10 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Korunaklı Balayı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 4.279 ₺ - 9.564 ₺
4.0 (37 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Sarnıç Başı Mevkiinde Özel Konsept Korunaklı Balayı Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 3.279 ₺ - 7.421 ₺
4.0 (10 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Özel Konsept Domes Balayı Villa-2
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan İslamlar Mevkiinde 6 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.850 ₺ - 9.279 ₺
5.0 (7 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Üzümlü Bölgesinde 4 Kişilik Lüks Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 3.993 ₺ - 9.564 ₺
5.0 (1 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan İslamlar Mevkiinde 4 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 1.714 ₺ - 6.857 ₺
4.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Üzümlü Köyünde 2 Kişilik Konsept Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 1.850 ₺ - 5.707 ₺
5.0 (10 Yorum)
6 Kişilik
İslamlar Mevkiinde Doğa İçinde 6 Kişilik Korunaklı Lüks Tatil Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 3.136 ₺ - 11.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Üzümlü Mevkiinde 2 Kişilik Villa
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 1.564 ₺ - 4.136 ₺
5.0 (7 Yorum)
4 Kişilik
Sarnıçbaşı Mevkiinde Korunaklı Kapalı Havuzlu Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 3.136 ₺ - 7.850 ₺
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
İslamlar Köyünde 1+1 Korunaklı Taş Konsept Balayı Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 1.850 ₺ - 7.136 ₺
5.0 (13 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Sarnıçbaşı Mevkiinde Balayı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 1.707 ₺ - 4.707 ₺
4.0 (8 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde 2 Kişilik Lüks Balayı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.807 ₺ - 6.136 ₺
5.0 (8 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kızıltaş Mevkiinde 1+1 Kişilik Balayı Villası 2
Kalkan / Kızıltaş
Gecelik Fiyatlar 2.850 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kızıltaş Mevkiinde 2 Kişilik Balayı Villası 1
Kalkan / Kızıltaş
Gecelik Fiyatlar 2.850 ₺ - 5.714 ₺
5.0 (7 Yorum)
Kampanyalar

Sadece Kiralık Villada Tatil'a özel sürpriz
kampanya ve fırsatlardan yararlanın

hotel image
Mobil Uygulamayı İndir Uygulamamız sizlere
Tatilinizde
REHBER OLSUN !
hotel image
hotel image
Mobil Uygulamayı İndir Uygulamamız sizlere
Tatilinizde
REHBER OLSUN !

Bodrum'da Kiralık Villalar

Bodrum, Türkiye'nin Ege kıyısında ki en güzel bir yerlerden biridir. Büyüleyici plajları, berrak suları ve tarihi yerleri ile tanınır. Bodrum ayrıca lüks villalar için popüler bir destinasyondur. Bodrum'da kiralık birçok farklı tipte villa bulunmaktadır. Bazı villalar sahilde, diğerleri ise tepelerde yer almaktadır. Bazı villalar küçük ve şirinken diğerleri geniş ve lükstür. Bodrum'daki villalar, özel yüzme havuzları ve bir çok lüks özellikler sunmaktadır.

Bodrum'da bir villa kiralamak, şehrin sunduğu her şeyi en iyi şekilde deneyimlemenin harika bir yoludur. Muhteşem manzarası, lüks konaklama birimleri ve sıcakkanlı insanlarıyla Bodrum, dinlenmek ve gevşemek için mükemmel bir yerdir.

Bodrum'da kalmak için rahat ve uygun bir yer arıyorsanız, villa kiralamayı düşünün. Villalar, otellere veya apartman dairelerine göre çeşitli avantajlar sunar ve bu da onları bir sonraki tatiliniz için mükemmel bir seçim haline getirir.

Bodrum Kiralık Villa Çeşitleri

Bölgede bir çok farklı villa seçeneği mevcuttur. Ultra Lüks villaları ile ünlü Bodrum bölgesinde bir çok kiralık villa çeşidi bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Ekonomik villalar da mevcuttur. Ayrıca özel konseptlere hitap eden Muhafazakar Villa, Korunaklı Villa, Balayı Villa ve Isıtmalı Havuzlu villa ya da Kapalı havuzlu villa seçenekleri de bol bol bulunmaktadır.

Bodrum Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bodrum, Muğla iline bağlı sadece Türkiye'de değil dünyada da turizm açısından çok ünlü bir ilçedir. İlçe günümüzde çok önemli bir turizm merkezi olması ile bilinmektedir ki bunda Bodrum'un kendine öz bazı özelliklerinin olması çok etkilidir. Bugünün Bodrum'u, bir turizm ve tatil yöresinden beklenen tüm unsurları içinde toplamış, yaz-kış yaşanabilecek önemli bir yaşam ve turizm merkezidir. Dünyanın dört bir yanından gelen zengin sailing ve yatçılardan, kısıtlı bütçesiyle bir pansiyonda uzun yaz tatili geçirebilen gelir gruplarına kadar tüm kesimlerin beklentisini karşılayacak donanıma sahiptir. Burada anlatalımayacak kadar çok eşsiz güzelliklerle dolu Bodrum Yarımadası, gezilecek ve keşfedilecek pek çok tarihi, doğal ve turistik güzelliklerle dopdoludur. Bodrum'da mutlaka gezilmesi gerekli yerler şöyledir; Öncelikle imkanınız varsa Bodrum'un birbirinden güzel plaj ve koyları da tatiliniz sırasında gezeceğiniz yerler arasında il sırada olmalıdır. Bağla Koyu, Turgutreis Günbatımı Plajı, Bodrum Karaada, Aspat Koyu, Bitez, Akyarlar, Karaincir, Yalıkavak, Güvercinlik ve Gümüşlük mutlaka görmenizi önereceğimiz, muhteşem bir atmosfere sahip özellikleri olan yerlerdir. 

Bodrum Turizm Bölgeleri Nerelerdir ?

Bodrum, her biri kendine özgü cazibeye sahip birkaç turizm bölgesine ayrılmıştır. En popüler turizm bölgeleri şunları içerir:

Bodrum Şehir Merkezi: Bodrum Şehir Merkezi, Bodrum'un kalbidir. Birçok otel, restoran, bar ve mağazaya ev sahipliği yapmaktadır. Şehir merkezi aynı zamanda popüler bir turistik cazibe merkezi olan Bodrum Kalesi'ne de ev sahipliği yapmaktadır.

Gümüşlük: Gümüşlük, Ege kıyısında yer alan şirin bir köydür. Güzel plajları, berrak suları ve deniz ürünleri restoranları ile tanınır. Gümüşlük aynı zamanda yatçılık ve balıkçılık için popüler bir yer olan Gümüşlük Yat Limanı'na da ev sahipliği yapmaktadır.

Turgutreis: Turgutreis, Ege kıyısında yer alan bir tatil beldesidir. Güzel plajları, berrak suları ve su sporları ile tanınır. Turgutreis ayrıca yatçılık ve balıkçılık için popüler bir yer olan Turgutreis Yat Limanı'na da ev sahipliği yapmaktadır.

Yalıkavak: Yalıkavak, Ege kıyısında yer alan lüks bir tatil beldesidir. Güzel plajları, berrak suları ve lüks restoranlarıyla tanınır. Yalıkavak, yatçılık ve balıkçılık için popüler bir nokta olan Yalıkavak Marina'ya da ev sahipliği yapmaktadır.

Bodrum'da Gezilecek Yerler

Bodrum, güzel plajları ve berrak sularının yanı sıra birçok tarihi mekana ve cazibe merkezine de ev sahipliği yapmaktadır. Bodrum'da ziyaret edilebilecek en popüler yerlerden bazıları şunlardır:

Bodrum Kalesi: Bodrum Kalesi, Bodrum Şehir Merkezinde bulunan 15. yüzyıldan kalma bir kaledir. Popüler bir turistik cazibe merkezidir ve şehrin ve Ege Denizi'nin muhteşem manzaralarını sunar.

Halikarnas Mozolesi: Halikarnas Mozolesi, Antik Dünyanın Yedi Harikasından biriydi. MÖ 4. yüzyılda inşa edilmiştir ve Bodrum Şehir Merkezinde yer almaktadır.

Myndos Kapısı: Myndos Kapısı, Bodrum Şehir Merkezinde bulunan MÖ 4.yy'a ait bir kapıdır. Popüler bir turistik cazibe merkezidir ve şehrin ve Ege Denizi'nin muhteşem manzaralarını sunar.

Bodrum Sualtı Müzesi: Bodrum Sualtı Müzesi, Bodrum Şehir Merkezinde bulunan bir su altı müzesidir. Antik dünyadan çeşitli batıklara ve eserlere ev sahipliği yapmaktadır.

Zeki Müren Müzesi: Zeki Müren Müzesi, Türk şarkıcı, oyuncu ve besteci Zeki Müren'in hayatı ve eserlerine adanmış bir müzedir. Müze, Bodrum Şehir Merkezinde yer almaktadır.

Bodrum Villa Kiralama Avantajları

Bodrum gibi popüler bir turizm bölgesinde villa kiralama, keyifli ve özgür bir tatil geçirmenizi sağlar. Öncelikle, villaların en büyük avantajı mahremiyet sunmalarıdır. Kendi evinizdeymiş gibi hissedebilirsiniz. Dilediğiniz saatte havuza girebilirsiniz, yemek yapabilirsiniz veya bahçede dinlenebilirsiniz. Ayrıca, villalar genellikle otellerden daha büyük alana sahiptirler. Bu da aileler ve arkadaş grupları için idealdir.

Villalar ayrıca daha fazla kişiye konaklama imkanı sunar. Büyük aileler veya arkadaş grupları için tek bir oda yerine birden fazla yatak odası ve banyosu olan bir villa kiralayarak, herkesin rahatını düşünebilirsiniz. Ayrıca, villalarda geniş salonlar ve yemek alanları bulunur. Bu da, seyahatinize ev rahatlığı getirir.

Bodrum'da villa kiralamanın diğer bir avantajı, özel havuzlara ve bahçelere sahip olmanızdır. Villaların çoğunda özel havuzlar ve geniş bahçeler bulunur. Böylece, kalabalık plajlardan uzakta, kendi özel alanınızda güneşlenebilir veya çocuklarınızla oynayabilirsiniz.

Son olarak, villa kiralama seçeneği, otellere göre daha hesaplı olabilir. Özellikle uzun süreli konaklamalar için, villalar daha uygun bir seçenek olabilir. Ayrıca, bir villa kiralayarak yemek yapabilirsiniz, bu da restoran masraflarınızı azaltacaktır.

Bodrum'da villa kiralama seçeneği oldukça fazladır. Konum, fiyat ve özelliklere bağlı olarak Kiralık Villada tatil internet sitemizde birçok seçenek vardır. Tatil planlarınızı yaparken, kendinize en uygun kiralık villa seçeneklerini, Kiralık Villada Tatil farkı ile keyifli ve rahat bir tatil geçirebilirsiniz.

Türkiyenin en popüler tatil beldesi olan Bodrum'da kiralık villa fiyatları sezona ve özelliklere göre değişmektedir. Oldukça lüks olan bu Kiralık Villaların fiyatlarını belirleyen ana faktörler, konumu, manzarası, lüks derecesi ve ek olarak sunulan özelliklerdir. Genellikle günlük veya haftalık bazda fiyatlandırılır ve villaların özellikleri ve hizmetleri fiyatları etkiler. Bodrum'da kiralık villa fiyatları için kiralikvilladatatil.com sitemizi inceleyebilir, online rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Bodrum Kiralık villa çeşitlerini bir çok farklı tipte bulabilirsiniz. Özel konseptlere uygun Ultra lüks villa, deniz manzaralı villa, tarihi villa, muhafazakar villa, korunaklı villa ve balayı villası çeşitleri de bulunmaktadır. Bodrum kiralık villa seçiminde geniş bahçeler, teraslar, özel plaj erişimi, spa olanakları, barbekü alanları gibi özellikler önemli faktörlerdir. Herkesin beklentisine uygun bir Bodrum kiralık villa seçenekleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Kiralık Villada Tatil, 2010 yılından bu yana bir çok bölgede hizmet vermektedir. Antalya/Kaş ve Muğla/Fethiye olmak üzere 2 bölge ofisi bulunur. Firmamız ayrıca TURSAB üyesi olup kurulduğu günden bu yana binlerce rezervasyona aracılık yapmıştır.

Bodrum'da villa kiralarken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta vardır. Öncelikle, villanın konumu ve çevresi, plajlara, restoranlara ve diğer turistik bölgelere olan yakınlığı göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca, villa özellikleri, oda düzeni, havuzun boyutu ve güvenlik önlemleri de değerlendirilmelidir.

Bodrum'da villa kiralamak için güvenilir ve kolay bir yöntem olan kiralikvilladatatil.com'u kullanabilirsiniz. Sitemizde geniş bir villa seçeneği bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun villayı seçtikten sonra, rezervasyon yapmak için basit adımları takip edebilirsiniz. Sitemizdeki kullanıcı dostu arayüz sayesinde tarihleri seçip rezervasyon yapabilir, ödemenizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiler için çerez politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnimizi inceleyin.

Copyright © 2010 - 2023 Kiralık Villada Tatil. Tüm hakkı saklıdır. İzinsiz içerik kullanılmaz
BöcekSoft
Telefon
Whatsapp
Favori
Favoriler
minus
Çalışma Saatleri 09:00 - 23:59
phone-icon
Çağrı Merkezi (0850) 314 91 93
Rezervasyonlarım Villanı Ekle
minus
Tursab Belge No 11763