1027 Kiralık Villa Listelendi
Bölge Nereye gitmek istersiniz?
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz?
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz?
kişi sayısı icon
Kişi Sayısı Seçiniz?
Misafir Sayısı
* 5 Yaş Üzeri Çocuklar Kişi Sayılır !
Gelişmiş Arama
Villa Tipleri
Özellikleri
Fiyat Aralığı
Nereye? Villa Tipleri - Tarih - Kişi Sayısı ...
1027 Kiralık Villa Listelendi
Gece
Fiyat Aralığı
Min
TL
Max
TL
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-3
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (8 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde 6 Kişilik Korunaklı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 4.279 ₺ - 13.707 ₺
5.0 (21 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Özel Konsept Domes Villa-1
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan İslamlar Köyünde 6 Kişilik Korunaklı Villa
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.850 ₺ - 8.564 ₺
5.0 (8 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan Sarnıç Başı Mevkiinde 6 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 4.421 ₺ - 11.429 ₺
5.0 (10 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Korunaklı Balayı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 4.279 ₺ - 9.564 ₺
4.0 (37 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Sarnıç Başı Mevkiinde Özel Konsept Korunaklı Balayı Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 3.279 ₺ - 7.421 ₺
4.0 (10 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Özel Konsept Domes Balayı Villa-2
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.857 ₺ - 7.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan İslamlar Mevkiinde 6 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 2.850 ₺ - 9.279 ₺
5.0 (7 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Üzümlü Bölgesinde 4 Kişilik Lüks Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 3.993 ₺ - 9.564 ₺
5.0 (1 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Üzümlü Mevkiinde 2 Yatak Odası ile 4 Kişilik Lüks Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 3.564 ₺ - 7.707 ₺
5.0 (1 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan İslamlar Mevkiinde 4 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 1.714 ₺ - 6.857 ₺
4.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Üzümlü Köyünde 2 Kişilik Konsept Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 1.850 ₺ - 5.707 ₺
5.0 (10 Yorum)
6 Kişilik
İslamlar Mevkiinde Doğa İçinde 6 Kişilik Korunaklı Lüks Tatil Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 3.136 ₺ - 11.421 ₺
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Üzümlü Mevkiinde 2 Kişilik Villa
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar 1.564 ₺ - 4.136 ₺
5.0 (7 Yorum)
4 Kişilik
Sarnıçbaşı Mevkiinde Korunaklı Kapalı Havuzlu Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 3.136 ₺ - 7.850 ₺
5.0 (7 Yorum)
2 Kişilik
İslamlar Köyünde 1+1 Korunaklı Taş Konsept Balayı Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar 1.850 ₺ - 7.136 ₺
5.0 (13 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Sarıbelende 4 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / Sarıbelen
Gecelik Fiyatlar 4.271 ₺ - 9.279 ₺
.0 (0 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Sarnıçbaşı Mevkiinde Balayı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 1.707 ₺ - 4.707 ₺
4.0 (8 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde 2 Kişilik Lüks Balayı Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar 2.807 ₺ - 6.136 ₺
5.0 (8 Yorum)
Kampanyalar

Sadece Kiralık Villada Tatil'a özel sürpriz
kampanya ve fırsatlardan yararlanın

hotel image
Mobil Uygulamayı İndir Uygulamamız sizlere
Tatilinizde
REHBER OLSUN !
hotel image
hotel image
Mobil Uygulamayı İndir Uygulamamız sizlere
Tatilinizde
REHBER OLSUN !

Muğla'da Kiralık Villalar

Kiralık Villa turizminin Antalya'dan sonra gözbebeği olan Muğla, iklimi ve bir çok doğal güzelliği ile dillere destan ayrı bir tatil cennetidir. Türkiye'de Tatil denince akla gelen ilk şehirlerden biridir.  Yabancı turistlerin de aşık olduğu bir turizm şehri olan Muğla, ülkemizin yanısıra dünyaca da en ünlü tatil yerlerinden biridir. Büyük çoğunluğu Turizm bölgesi olması sebebi ile bir çok turistik bölgesinde her türlü turistik aktiviteye ve turizm organizasyonlarını bulmak çok kolaydır. Ayrıca muhteşem turistik tesisleri ile de ön plana çıkmaktadır.

Son yılların trendi Kiralık villa, Muğla'da da çok rağbet gören bir konaklama şekli haline de gelmiştir. Muğla kiralık villa seçenekleri bir çok farklı kitleye hitap etmekte olup, bölgede dilediğiniz gibi bir kiralık villa bulma şansına sahipsiniz. Kiralık Villada Tatil ailesi olarak sizlere bu seçenekleri kategorize bir şekilde kolayca bulabileceğiniz şekilde sunmaktayız. Balayı villası, deniz manzaralı kiralık villa, muhafazakar korunaklı kiralık villa ve Lüks kiralık villa arıyorsanız Muğlan'nın en güvenilir villa kiralama sitesi olan Kiralık Villada Tatil adresinden bu kiralık villalara ulaşabilirsiniz. 

Muğla Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

Muğla, Türkiye'nin güneybatısında yer alan bir ilimizdir. Ege Bölgesi'nin batı kıyısında yer alan Muğla, tarihi, doğal güzellikleri ve turistik açıdan zenginlikleri ile ünlü bir şehirdir. Muğla'nın tarihi MÖ 3000'lere kadar uzanmaktadır. Lidyalılar, Persler, Makedonyalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar ve daha birçok uygarlık burada iz bırakmıştır. Bu nedenle, Muğla'da pek çok antik kent, kalıntı ve müze bulunmaktadır. Muğla'nın en önemli turistik merkezleri arasında Bodrum, Marmaris, Fethiye, Datça, Dalyan ve Ölüdeniz sayılabilir. Bu turistik merkezler, plajları, doğal güzellikleri, tarihi dokuları, marinaları, gece hayatı ve yeme içme seçenekleri ile turistlerin ilgisini çekmektedir.

Bodrum, tarihi kalıntıları, göz alıcı plajları, butik otelleri ve eğlence mekanları ile ünlüdür. Bodrum Kalesi, Antik Tiyatro, Mausoleum gibi tarihi yapıları ile de ön plana çıkmaktadır.

Marmaris, muhteşem manzaraları, tertemiz plajları, keyifli gece hayatı ve yat turizmi ile bilinir. Marmaris Kalesi, İçmeler Plajı, Dalyan'daki Caretta Caretta Kaplumbağaları gibi yerler de görülmeye değerdir.

Fethiye ise tarihi kalıntıları, mavi yolculuk rotaları, Ölüdeniz'in muhteşem doğası, Kelebekler Vadisi ve Saklıkent Kanyonu gibi doğal güzellikleriyle ünlüdür.

Dalyan, Kaunos Antik Kenti, Likya Kaya Mezarları ve Çamur Banyoları gibi turistik mekanlarıyla ziyaretçilerine farklı bir deneyim sunmaktadır.

Muğla'nın yöresel lezzetleri arasında keşkek, tarhana çorbası, Muğla köftesi, döndürme ve lokma tatlısı gibi yiyecekler sayılabilir. Bunların yanı sıra, Ege mutfağına özgü mezeler ve zeytinyağlılar da oldukça popülerdir. Sonuç olarak, Muğla'nın doğal güzellikleri, tarihi dokuları, turistik merkezleri ve yöresel lezzetleri ile Türkiye'nin en önemli şehirlerinden biridir. Hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgi odağı olan Muğla, mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir şehirdir.

Muğla da Gezilebilecek Yerler 

Muğla ili, Türkiye'nin güneybatısında olduğu için yaz tatillerinizde iklim olarak avantajlı pozisyondadır. Bodrum, Fethiye, Marmaris ve Datça gibi bir dizi popüler turistik yere ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca dağları, ormanları ve plajları gibi doğal güzellikleriyle de tanınır.

Bodrum: Bodrum, güzel plajları, tarihi kalesi ve gece hayatı ile tanınan popüler bir turizm merkezidir. Şehir çok popüler bir tatil merkezi olup Ultra Lüks kiralık villa seçenekleri ile de ünlüdür.

Fethiye: Fethiye, büyüleyici plajları, antik kalıntıları ve yamaç paraşütü ile bilinen bir başka popüler turistik yer. Şehir aynı zamanda bölgedeki birçok koy ve körfezde rehberli turlar sunan Fethiye’de bir çok kiralık villa seçeneği mevcuttur.

Marmaris: Marmaris, güzel plajları, yat limanı ve gece hayatıyla tanınan hareketli bir tatil beldesidir. Şehir aynı zamanda muhteşem manzaralı otellerin yanı sıra, kiralık villa seçeneklerini de barındırmaktadır.

Datça: Datça, Ege Denizi'nde bir yarımada üzerinde yer alan şirin bir ilçedir. Kasaba, güzel plajları, zeytinlikleri, şarabı, zeytinyağı ve deniz ürünleri restoranlarıyla ünlüdür.Sessiz sakin olması özelliği ile seçilir.

Bu popüler turistik yerlerin yanı sıra Muğla, bir çok doğal güzelliğe de ev sahipliği yapmaktadır:

Saklıkent Kanyonu: Saklıkent Kanyonu, Muğla ili dağlarında yer alan derin bir kanyondur. Geçit, yürüyüş, kamp ve kanyon geçişi için popüler bir destinasyondur. Ayrıca Antalya ile il sınırıdır.

Dalyan: Dalyan, Dalyan Nehri üzerinde bulunan bir kasabadır. Kasaba, iztuzu plajı, çamur banyoları, antik kalıntıları ve deniz kaplumbağaları ile tanınır.

Köyceğiz Gölü: Köyceğiz Gölü, Muğla dağlarında bulunan bir tatlı su gölüdür. Göl, yüzmek, tekne gezintisi yapmak ve balık tutmak için popüler bir destinasyondur. Şirin bir yerdir.

Milas: Milas, Muğla ilinin merkezinde yer alan bir beldedir. Kasaba, Milas Müzesi ve Milas Kalesi gibi bir dizi tarihi mekana ev sahipliği yapmaktadır.

Muğla herkese bir şeyler katan bir ildir. İster güzel plajlar, ister tarihi kalıntılar, ister doğal güzellikler arıyor olun, Muğla'da seveceğiniz bir şeyler mutlaka bulacaksınız.

Kiralık Villada Tatil web sitemizden "Muğla'da Neler Yapılır ?" sayfasından ya da mobil uygulamalarından bu yerler ile ilgili bilgi alabilir, hangi bölgelerinde villa kiralama yapmak istediğinize karar verebilirsiniz.   

Muğla Villa Kiralama Çeşitleri  

Muğla doğal güzellikleri sebebi ile bir çok muhteşem kiralık villaya ev sahipliği yapmaktadır. Akdeniz ve Ege manzarası ve muhteşem koyları ile doyumsuz manzaraya sahip bir çok lüks kiralık villa mevcuttur. Birçok kesime hitap eden villalarda çeşitli konseptler vardır. Bu konsept villaları sizler için şu şekilde kategorize etmekteyiz. 

Balayı Villa : Muğla'da tatil yapmak isteyen Balayı çiftlerinin tercih ettiği, balayı tatillerini rahatlıkla geçirebilecekleri kiralık villa tipidir.

Korunaklı Villa : Muğla'da tatil yapmak ve Meraklı gözlerden uzak tatil yapmak isteyen konuklarımızın tercih ettiği, havuz ve havuz terası etraftan korunaklı hale getirilmiş kiralık villa tipidir.

Muhafazakar Villa : Muğla'da tatil yapmak isteyen islami kurallara göre yaşayan ailelerimiz için özel dizayn edilen korunaklı kiralık villa tipidir. 

Deniz Manzaralı Villa : Muğla'da Akdeniz'in tadını çıkarabileceğiniz deniz manzarasına sahip villalardır. Bu manzaralar uzak ya da yakın olabilir. 

Isıtmalı Havuzlu Villa : Muğla'da tatil yapmak isteyen ve Tatilleri güz ya da kış dönemlerine denk gelen ailelerimizin, arkadaş gruplarımızın ya da balayı çiftlerimizin villa tatili yapabilecekleri kiralık villa tipidir.

Doğa İçinde Villa : Muğla'nın ya da ve çevresindeki köylerinin muhteşem doğası içerisinde tatil yapmak isteyen konuklar için dizayn edilmiş kiralık villa tipidir.  

Kiralık Villada Tatil ailesi olarak sizler için özel seçtiğimiz bu kiralık villaları, internet sitemizdeki arama motorundan kolaylıkla bulabilir, kendinize göre filtreleyebilirsiniz. Tüm kiralık villa seçeneklerimizi görmek için kiralık villa linkine tıklayabilirsiniz.  

Muğla Villa Kiralama Fiyatları   

Muğla bölgesinde bir çok farklı bütçeye hitap eden kiralık villa çeşitleri bulunmaktadır. Bu kiralık villa fiyatları; Villanın lokasyonuna, (Merkeze yakınlığı ya da manzarasına), villanın konuk edebileceği toplam kişi sayısı olan kapasitesine, Villanın tasarımı ve lüks derecesine, villada bulunan ek özelliklere (hamam, sauna, spor salonu, sinema salonu gibi) ve en önemlisi popülaritesine göre belirlenmektedir. Kriterler ya da mesafeler arttıkça bu fiyat düşebilir. Örneğin; Muğla köylerinde bulunan bir kiralık villa, merkezde bulunan bir kiralık villaya nazaran fiyatı daha düşük olacaktır. Ayrıca kişi sayısı arttıkça fiyat neredeyse pansiyon fiyatlarına kadar düşerek en az maliyete en lüks tatil şeklini yapmış olacaksınız. 

Kiralık Villada Tatil ailesi olarak sizlere her bütçeden kiralık villa sunmaktayız. Villa Kiralama sayfalarımızda ki filtrelerden bütçenize göre fiyat seçerek kendinize en uygun kiralık villayı bulabilir, bir çok seçenek arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Muğla da Kiralık Villalarının Avantajları   

Muğla bölgesi öncelikle Türkiye'de turizmin başkentlerinden biri olduğu için hemen hemen her bölgesinde tursitik faaliyetler ve tesisler bulunmaktadır. Ana geçim kaynaklarından biri olduğu için bölge halkı da tatilcileri en iyi şekilde ağırlamak için sizleri beklemektedir. Bunlardan dolayı en rahat ve alternatifi en bol bölgeler içindedir. Dolayısı ile kiralık villaların en çok olduğu bölgedir. Bu villalar mutlaka en güzel manzaralarda ya da en değerli yerlerde yapılmakta, bu da size villa tatilinin keyfini sonuna kadar çıkarmanıza vesile olmaktadır. Villa kiralama sektörünün ilk başladığı ve yükseldiği yerlerden biri olan FETHİYE ve BODRUM bölgeleri villalar açısından çok zengin bir portföye sahiptir. Bu villalarımıza Fethiye Kiralık Villave Bodrum Kiralık Villa linkinden ulaşabilirsiniz. 

Kiralık Villada Tatil ailesi olarak sizlere bölge bölge ayrılmış ve kategorize edilmiş kiralık villalar ile hizmet vermekteyiz. Sitemizde bulunan Muğla Kiralık Villa seçeneklerini bu sayfamızda görebilir, fiyata, bölgeye, kapasiteye ve bir çok özelliğe göre filtreleyerek görebilirsiniz. Ezber Bozan Tatil anlayışı sloganımız ile sizlere 2010 yılından bu yana hizmet vermekten gurur duymaktayız.        

 

Muğla'da kiralık villa fiyatları döneme ve sezona göre değişmektedir. Kiralık Villa fiyatlarını belirleyen faktörler, konumu, manzarası, lüks derecesi ve ek özelliklerdlr.

Muğla'da kiralık villa bölgelerinin başlıcaları; Fethiye, Bodrum, Ölüdeniz, Dalyan, Dalaman, Akyaka, Ortaca ve Seydikemer'dır. En kaliteli, En fazla seçeneği ve en güzel kiralık villaları Fethiye ve Bodrum bölgesinde bulabilirsiniz.

Kiralık Villada Tatil, 2010 yılından bu yana faaliyette olup 2019 yılından bu yana Muğla /Fethiye' de ofisi bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana 20,000 kişiye yakın rezervasyon ile 100,000 kişiye güvenilir villa kiralama hizmeti vermiştir.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiler için çerez politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnimizi inceleyin.

Copyright © 2010 - 2023 Kiralık Villada Tatil. Tüm hakkı saklıdır. İzinsiz içerik kullanılmaz
BöcekSoft
Telefon
Whatsapp
Favori
Favoriler
minus
Çalışma Saatleri 09:00 - 23:59
phone-icon
Çağrı Merkezi (0850) 314 91 93
Rezervasyonlarım Villanı Ekle
minus
Tursab Belge No 11763