TURSAB belgesi olan firmamız sizlere tatiliniz süresince her türlü turizm aktivitesini sunmak amacı ile hizmetinizdedir. Bu hizmetler firmamız tarafından direkt verilmeyip, anlaşmalı olduğumuz diğer acentelerimizden temin edilmektedir. Bu tarz taleplerinizde firmamız ile iletişime geçerek arama zahmetinden kurtulabilirsiniz.  

Araç Kiralama Hizmeti
Kiralama süreniz boyunca size anlaşmalı firmalarımız ile araç kiralama konusunda desteğimiz olacaktır. Araçlarınız özel şöförlü yada şöförsüz olarak ekstra ücrete tabii olarak ister evinizin olduğu yerde isterseniz havalimanında   sizlere  teslim edilebilmektedir. (Araç kiralama hizmeti firmamızca yapılmamaktadır. Bu talepte bulunan müşterilerimiz indirimli fiyat aldığımız direkt anlaşmalı firmalarımıza yönlendirilmektedir.)

Scooter Kiralama
Kiralama süreniz boyunca A2 sınıfı ehliyete sahip olan müşterilerimiz için scooter (mini motorsiklet) kiralama konusunda anlaşmalı firmalarımız ile desteğimiz olacaktır. (Scooter kiralama hizmeti firmamızca yapılmamaktadır. Bu talepte bulunan müşterilerimiz indirimli fiyat aldığımız direkt anlaşmalı firmalarımıza yönlendirilmektedir.)

Özel Aşçı ve Yemek Hizmeti 
Kiralama sürenizce yemek yapmak istemiyorsanız, özel aşçı servisimiz sayesinde sadece yemek hizmeti alabilir yada özel sunum ile aşçınızı evinize kadar getirebiliyoruz. (Aşçı rezervasyonları erken tarihlerde yapılması gerekmektedir. )

Özel Çocuk Bakıcı Hizmeti
Kiralama sürenizce dilediğiniz saatler arası küçük çocuklarınız için bakıcı talebinde bulunabilirsiniz.

Ekstra Temizlik Hizmeti 
Kiralama sürenizce temizlik ile vakit kaybetmek istemiyorsanız, günlük yada istediğiniz bir tarihte bizden temizlik talebinde bulunabilirsiniz.

Dağ Bisikleti Kiralama Hizmeti 
Kiralama süreniz içinde hem spor yapmak, hem de doğayı ve manzarayı doyasıya yaşamak için Dağ Bisikleti kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. (Dağ bisikleti kiralama hizmeti firmamızca yapılmamaktadır. Bu talepte bulunan müşterilerimiz indirimli fiyat aldığımız direkt anlaşmalı firmalarımıza yönlendirilmektedir.)

Tekne Kiralama
Kiralama süreniz boyunca Amatör Yat Kaptanlığı yada Kaptan ehliyetine sahip olan müşterilerimiz için tekne kiralama konusunda anlaşmalı firmalarımız ile desteğimiz olacaktır. (Tekne kiralama hizmeti firmamızca yapılmamaktadır. Bu talepte bulunan müşterilerimiz indirimli fiyat aldığımız direkt anlaşmalı firmalarımıza yönlendirilmektedir.)

Havalimanı Transfer, Tur ve Rehberlik Hizmetleri 
Kiralama süreniz boyunca size anlaşmalı firmalarımız ile Havalimanı Transfer, Tur ve Rehberlik hizmeti verebiliriz. Anlaşmalı olduğumuz tur operatörleri ya da transfer firmalarından sizlere en uygun özel seçenekler sunabilir, tatilinizi beraber planlayabiliriz. Bunun için mutlaka firmamız ile irtibata geçiniz.