Fiyatlar ;
Ev sahipleri tarafından belirlenen fiyatlar, sitemizde “HAFTALIK” (7 Gecelik) olarak ilan edilmiştir. Ayrıca gecelik fiayları da görebilirsiniz. İki tarih arasındaki kiralamaların toplam bedeli, sitemizin sağ bölümünde bulunan rezervasyon modülünden giriş ve çıkış tarihlerinizi girerek yada arama motorumuzdan hesaplatabilirsiniz. Ancak iki rezervasyon arasında boşluk kalan (1 -2 gece) talepler büyük ölçüde onay alamamaktadır. (İki rezervasyon arası kalan bir boşluksa veya genel rezervasyon takvimi bozmuyorsa kabul edilme ihtimali vardır) Bu firmamız ve ev sahibinin kontrolü sonrasında sizlere bildirilir.

Sitede yayınlanan fiyatlara; Su, Elektrik, Tüpgaz, Havuz- Bahçe bakımı, ilk temizlik gideri, varsa İnternet, varsa Dijital Platform üyeliği ile ilgili tüm masraflar dahildir. Dahil olmayan durumlar açıklamalarda ve kurallar bölümünde belirtilmiştir.

Evinize gelirken kendi Plaj havlularınızı beraberinizde getirmeniz tavsiye edilir. (Evlerde çarşaf ve ilave hizmetler konusunda başka bir uygulama yapılıyor ise bu uygulama o ilana ait sayfada belirtilmiştir.). Şunu unutmayınız ki; Evlerdeki havluları plaja götürmek yasaktır. 

Anasayfada ve listinglerde belirtilen fiyatlar, sezondaki en düşük fiyat olmakla beraber (Nisan), sezon içindeki fiyatları ilan sayfalarında aylık dönemlerde ayrıca .-TL olarak belirtilmiştir.

Uzun Süreli Kiralama İndirimi ; 
Ziyaretçilerimizin 15 gün ve daha fazla kiralama taleplerinde sitedeki fiyatlar üzerinden ev sahibinin onayı ile %10’a varan indirimler yapılabilir. Uzun süreli kiralamalar müsaitlik  takviminin uygun olduğu evlerde arka arkaya olabileceği gibi, yaz sezonu içerisinde (Mayıs’tan Kasım sonuna kadar) tek seferde ayrı ayrı yapılacak talepler için de geçerlidir. (Örn: Yaz Sezonu içerisinde tek seferde yapılacak ayrı ayrı kiralamalarda da bu indirim devreye girecektir)

Kış İndirimi ;
Yaz sezonu dışında (Aralık’tan Mart sonuna kadar) özel ve uygun fiyatlarımız mevcuttur. Kış indiriminden faydalanmak için bizi arayınız.

Evlere Giriş Çıkış Saatleri ;
Kiralık Villada Tatil © sitesinde yayınlanan evlere  giriş saatleri 15:00 – 19:00 arası, evden çıkış saatleri ise saat 10:00’a (sabah) kadardır. Bu saat dilimleri, müşterinin ev sahibinin onayını alması ile evin müsaitlik durumuna bağlı olarak değiştirebilir.  Eğer bir önceki müşteri ile giriş çıkış gününün aynı olduğu durumlarda evin size temiz olarak teslim edilebilmesi için giriş saatleri minimum 4-5 saat (Saat:15:00’e kadar) ertelenecektir.  Bu erteleme evden çıkış saatini etkilemez. (Örn. Saat 15:00’de girdim, saat 15:00’de çıkacağım diyemezsiniz) Bu durumlarda sizden sonraki kiracı (en az 6 saat geç girecektir) mağdur olacaktır.

Müşteri (Kiracı) Sözleşmesi ve Seyahat Bilgi Belgesi Nedir ? 
Kiralık Villada Tatil © sitesinden kiraladığınız evleri kullanabilmeniz için, sizlere  ön ödeme sonrası antetli kağıtlarımız ile düzenlenen detaylı bilgilerin olduğu evraklardır.

Müşteri (Kiracı) Sözleşmesi: Firmamızın kiralamakta yetkili olduğu evlerimizin, Ev sahibi adına size kiralandığına dair hazırlanan belgedir. KİRACI bilgileri, Kalacak kişi bilgileri , TC Kimlik numaraları ve genel kiralama şartları bulunmaktadır. Size yollanan belge yetkili olan firmamız tarafından Kaşeli ve İmzalı olacak, sizin için de bir Ad Soyad ve İmza bölümü bulunacaktır. Ev sahibimiz yada yetkili kişi sizden Eve girmeden önce bu sözleşmeyi ıslak olarak imzalamanızı talep edilecektir. Sitemizden rezervasyon talebinide bulunduğunuz anda E-Onay ile bu sözleşme şartlarına tabii olacağınızı unutmayınız… Talep gönderdiğini andan itibaren bu şartları kabul ettiğinizi onay vererek beyan etmiş olursunuz…

Seyahat Bilgi Belgesi: MÜŞTERİ (Kiracı)  bilgileri, Kiralama yapılan ev ile ilgili kiralama süreleri, Ödeme Bilgileri, Kiralama yapılan ev ile diğer bilgiler (Adres, Ev sahibi, irtibat kurulacak yetkili kişi veya kişilerin ad soyad telefon bilgileri), Size özel Yol Tarifi, Özel notlar ve yola çıkmadan önce kiracıya yapılan uyarılar ve kurallar yer almaktadır. Buradaki sizlere bölgeye yada eve nasıl gelineceğini anlatan Yol Tarifi veya Kroki, tamamen sizlere yardımcı olmak amacı ile hazırlanmıştır. Bu tariften dolayı oluşabilecek zararlardan firmamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Evlerimizin konumu 
Kiralık Villada Tatil © sitesinde yayınlanan evler Türkiye’nin bir çok farkı villa turizmi bölgesinde bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak KALKAN (Kaş, Antalya) ve Fethiye / Muğla bölgesinde bulunmaktadır. Villaların tam konumları ilan sayfalarındaki Google maps haritasında işaretlidir.

Evlerin kapasitesi 
Evlerimizde, ilanlar belirtilmiş olan maksimum sayıda kişi kalabilir. 0-3 yaş grubu çocuklar bebek kapsamında kişi sayısına dahil değildir. Ancak 3-12 yaş grubu çocuklar için normal yatak sunulduğu için tam kişi olarak işlem görürler. Ancak bu çocuk veya çocuklar için bizden ya da evsahibinden ücretli çocuk yatağı & ek yatak talebinde bulunabilirsiniz. Bu hizmet alındığında tam kişi sayısı dışında kabul edilirler. (Bebek yatağı ve ek yatak talebiniz yoğunluk durumuna göre ayaralanabilir. O anda firmamızda ve her villada bulunmayabilir. Bununla ilgili sorumluluk kabul edilmez)  

Evlerin donatımı 
Evlerimiz genel olarak günlük hayatın devam etmesine yönelik olarak düşünülmüş ve düzenlenmiştir. Her evimizde maksimal kişi sayısına hizmet edebilecek düzeyde dayalı döşeli salon, yatak odası ve/veya yatak odaları, eksiksiz donatılmış mutfağı, kişi sayısına orantılı banyo ve/veya WC bulunmaktadır.

Ayrıca her biri bahçe ve/veya terasta oturma düzeni ile döşenmiştir. Evlerimizin hepsinde soğuk ve sıcak su bulunur.

Evlerimize, bir otele gelir gibi sadece özel eşyalarınızı ve plaj havlunuzu alarak gelebilir, bütün günlük gereksinim duyacağınız malzemeleri bulabilirsiniz. Evlerdeki havluları plaja götürmek yasaktır.  

Evlerin resimleri 
Evlerimizin ilan tanıtım sayfalarında resimler bulacaksınız. Aynı tipten birden çok ev sunduğumuz durumlarda, tanıtım sayfamızda bir örnek evin resimleri sergilendiğinden, kalacağınız evin resimleri olmayabilir. Villa resimleri mümkün olduğunca firmamız tarafından fotoğraflanmaktadır. Ancak bazı durumlarda ev sahiplerine ait resimlerde kullanılabilir.

Hasar Depozitosu
Evlerimize girişte, kiraladığınız süre boyunca oluşabilecek muhtemel zarar ve hasar için depozito olarak o evin tanıtım sayfasında yazan .-TL tutar alınır. Firmamız politika gereği Depozito ücretlerini tahsil etmemektedir. Ev sahibi yada bakıcıya verilmek zorundadır. Ev sahiplerinin talepleri doğrultusunda istenen bu depozito tanıtım sayfalarında özellikle belirtilmiştir. Kiralama sürenizin bitiminde evinizden ayrılırken, herhangi bir hasar ve/veya zarar meydana gelmemiş olduğu tespit edilirse, eğer depozito alınmış ise aynen iade edilir. Depozito alınmadığı durumlarda Ev Sahibi ya da Kiralık Villada Tatil bu hasarın tazmin edilmesini isteyebilir. Ancak depozitonun iade edilmiş olması ya da hasarın talep edilmemiş olması ev sahibinin daha sonra tespit edebildiği muhtemel hasar taleplerini etkilemez. Özellikle bu depozito iadesi, ev sahibinin hasar ve/veya zarar tazminatından feragat ettiği anlamına gelmez. Hasar durumunda mutlaka bizimle irtibata geçiniz. 

İlave yatak 
Evlerimizde konuk olabilecek azami kişi sayısı ilan tanıtım sayfamızda belirtilmiştir. Evin durumuna göre belirtilen sayıya 1 veya 2 yatak ilave olabilir. Bu durum ancak  ev sahibinin onayı ile mümkün olur. Onaylanması durumunda her ilave yatak (çoğunlukla portatif bir yatak) için ev sahipleri kira bedelinin %15’i tutarında ek ücret almaktadır. (Yatağın buluması taşınması vb işlere karşılık)

Ev hayvanları
Evlerimizin tanıtımlarında, ev hayvanlarınızın gelip gelemeyeceği konusunda bilgi verilmektedir. Ev sahiplerimiz, ev hayvanları için ekstra bir hasar depozitosu talep edebilirler.  Evlerimizde ev hayvanınız tarafından zarara uğratıldığı tespit edilirse, Firmamız ve ev sahibi oluşan zararın tazminini talep etme hakkına sahiptir.

Plaj ve deniz
“Plaj” veya “deniz” ibaresi genel olarak tüm deniz kıyıları için kullanılmaktadır. Türkiye’deki mevcut plajlar genel olarak ücretsiz kullanıma sunulmaktadır. Herkese açık bu plajlar, her zaman ücretli özel plajlar kadar bakımlı olmayabilir.

Uzaklıklar ve oturma alanları bilgileri
Ev tanıtımlarında belirtilen mesafeler ve oturma alanları ile ilgili bilgiler tahmini verilerdir ve tamamen bilgi verme amacıyla sizlere belirtilmiştir. Mesafeler kuş uçuşu olarak hesaplanmış olabilir. Bu konuda bir sorumluluk kabul edemeyiz.

Pasaport, vize, gümrük, döviz ve sağlık konularıyla ilgili talimatnameler
Avrupa Birliği’ne üye ülkelerin vatandaşları için Türkiye’ye girişte sadece kimlik (hüviyet cüzdanı) yeterlidir. Bu kişilerin vize almasına gerek yoktur. Bu gibi konularla ilgili kesin ve detaylı bilgileri bulunduğunuz ülkedeki Türkiye Büyük Elçiliği ve Türk Başkonsoloslukları vermektedir.

Marketler & Restoranlar
Çoğu zaman gece yarılarına kadar açık olan marketler ve restoranların bir büyük bir kısmı sezonluk çalışan işletmelerdir. Bunların açılış ve kapanış tarihleri bizim etki edemediğimiz sebeblere dayanabilir. Birçok market paket servislere başlamış ve bulunduğunuz bölgede mobil üzerinden sipariş verilen uygulamalar vardır. (Kalkan bölgesinde bu uygulamalar hizmet vermemektedir) Araştırmanızı tavsiye ederiz. 

Sigortalar
Seyahate çıkmadan önce seyahatle ilgili sigortaları yaptırmanızı öneririz. Evlerin deprem, yangın, vs… sigortaları yapılmış, ancak içinde konaklayanların zararları bu sigortaya tabii olmamaktadır.

İllegal faaliyetler
Evlerimizde yasa dışı materyalleri sokmak kesinlikle yasaktır. Yasadışı bir materyal yada faaliyet tespit edildiği takdirde sözşlemlere tek taraflı fesh olur ve kiracı evden çıkartılır. Gürültü yaparak etrafı rahatsız etmek kesinlikle yasaktır. Çevre sakinlerince ve komşular tarafından tarafımıza yada güvenlik kuvvetlerine yapılacak şikayetler çıkarma sebebi sayılacak,  önce müşteriye uyarı yapılacak ancak durum halen devam ediyorsa ikinci seferde ev sahibinin evden çıkarma hakkı doğacaktır. Lütfen evinizi buna göre seçiniz…

Daha detaylı bilgiler için SIKÇA SORULAN SORULAR ve SÖZLEŞME MADDELERİ linklerini de inceleyiniz.

SEVDİKLERİNİZLE GÜZEL ANLAR GEÇİRMEK VE DİNLENMEK İÇİN GELDİĞİNİZ EVLERİMİZDE BİR AKSİLİĞİN YAŞANMAMASI İÇİN LÜTFEN SİZE VERİLEN TALİMATLARA AYNEN UYUNUZ.

ŞUNU UNUTMAYINIZ Kİ; TALİMATLARA UYMAMAMNIZ SEBEBİ İLE OLUŞABİLECEK AKSİLİKLER, KENDİNİZİ  KÖTÜ HİSSETMENİZE SEBEP OLACAKTIR. BU DA BİZİM EN SON İSTEDİĞİMİZ ŞEYDİR.