Tüm ziyaretçilerimizin Dikkatine, 

www.kiralikvilladatatil.com, ev sahiplerinin talepleri üzerine satılık yada günlük/haftalık kiralık ev ilanlarının yayınlanarak müşterilere tanıtımının ve sunumunun yapıldığı bir ilan sitesidir. Ev sahiplerinin vermiş olduğu bilgiler, firmamız tarafından doğruluğu kontrol edildikten sonra sitemizde yayınlanmaktadır. Sitemizde bulunan evler kesinlikle firmamıza ait DEĞİLDİR. Sistemimizin kullanıcılara ve ev sahiplerine bildirdiği kurallar çerçevesinde son söz ev sahibine AİTTİR.

Ev sahibinin iletmiş olduğu fotoğraflar evin son durumunu yansıtmıyorsa firmamız tarafından özel fotoğraf çekimleri yapılmakta ve evlerin mümkün olduğunca son halleri sitemizde yayınlanmaya çalışılmaktadır.

Evlerde fotoğraf çekimlerinden sonra yapılmış değişiklikler tamamen ev sahibinin sorumluluğundadır. Firmamız bundan dolayı sorumlu tutulamaz.  Sitemizde yapılan ev ilanları ve sunumları ücrete tabiidir. Bu ücretler tamamen ev sahiplerimiz tarafından karşılanmaktadır. Tarafımıza ödenen tüm ücret ve ödemeler villa sahibi adına depozito olarak emanet hesabımıza alınmakta, depozito bedellerinden sunum hizmet bedeli kesildikten sonra ev sahiplerine ödenmekte ve yeriniz kesin olarak ayrılmaktadır. Emanet olarak ödenen bu depozitolar sözleşme şartlarındaki süreler uyarınca firmamızın teminatı altındadır. Kalan ücretler girişte ev sahibine yada sorumlu kişilere direkt ödenmektedir. Bu ücretler ile firmamızın bir bağlantısı yoktur.

Kiracılarımızın sitemizi ziyaret etmesi ile başlayan süreç (Evin sözlü tanıtımı, ek bilgi verilmesi, evrakların hazırlanması, yol tarifleri, krokiler, sorumlu atanması, ev ile ilgili tüm bilgilerin iletilmesi vs…) ve daha sonraki kiracının bölgeye gelmesi ile birlikte kiraladığı eve kadar eşlik edilmesi, evin ve temel ihtiyaçlar ile ilgili genel tanıtımının/sunumunun yapılması tamamen firmamızın ev sahiplerine verdiği sunum hizmeti içindedir. (Kalkan bölgesindeki evlerimiz için geçerlidir). Bu hizmetler için müşterilerimizden ekstra bir ücret istenmesi söz konusu değildir.

“Villa Kiralama Bilgi Teknolojileri Turizm Emlak İnşaat Ltd.Şti.” nin GÜNLÜK KİRALAMA konusunda bir ilan sunum ve tanıtım hizmeti olan www.kiralikvilladatatil.com, kesinlikle bir TURİZM ACENTASI DEĞİLDİR.

1618 sayılı Seyahat Acentaları Birliği kanununa giren münhasır hizmetler (Tur, transfer, toplu taşıma, rehberlik vs. gibi...) ile ilgili firmamız, sizi partner olduğumuz TURSAB üyesi turizm acentalarına yönlendirecek ve bu firmalar vasıtası ile bu hizmetleri alabileceksiniz. Bu hizmetler ile firmamızın bir ilgisi olmayacaktır. Turizm Bakanlığının sektörümüz ile ilgili bir meslek birliği, oda vs... (TURSAB üyeliği gibi)  bir çalışması olmadığından firmamız TURSAB üyesi değildir. (Firmamız resmi olarak Maliye Bakanlığına, Ticaret Odasına ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığına kayıtlı bir Limited Şirkettir.)  Bu konuda yapılacak düzenlemelere göre gerekli üyeliklerimiz yapılacak ve internet sitemiz vasıtısı ile sizlere iletilecektir. 

Tüm Konuklarımıza ve İlgililere Duyurulur….

www.kiralikvilladatatil.com

WhatsApp