Yasal Uyarı

 • Tüm ziyaretçilerimizin Dikkatine, 

  www.kiralikvilladatatil.com, ev sahiplerinin talepleri üzerine satılık yada günlük/haftalık kiralık ev ilanlarının yayınlanarak müşterilere tanıtımının ve sunumunun yapıldığı bir ilan sitesidir. Ev sahiplerinin vermiş olduğu bilgiler, firmamız tarafından doğruluğu kontrol edildikten sonra sitemizde yayınlanmaktadır. Sitemizde bulunan evler kesinlikle firmamıza ait DEĞİLDİR. Sistemimizin kullanıcılara ve ev sahiplerine bildirdiği kurallar çerçevesinde son söz ev sahibine AİTTİR.

  Ev sahibinin iletmiş olduğu fotoğraflar evin son durumunu yansıtmıyorsa firmamız tarafından özel fotoğraf çekimleri yapılmakta ve evlerin mümkün olduğunca son halleri sitemizde yayınlanmaya çalışılmaktadır.

  Evlerde fotoğraf çekimlerinden sonra yapılmış değişiklikler tamamen ev sahibinin sorumluluğundadır. Firmamız bundan dolayı sorumlu tutulamaz.  Sitemizde yapılan ev ilanları ve sunumları ücrete tabiidir. Bu ücretler tamamen ev sahiplerimiz tarafından karşılanmaktadır. Tarafımıza ödenen tüm ücret ve ödemeler villa sahibi adına depozito olarak emanet hesabımıza alınmakta, depozito bedellerinden sunum hizmet bedeli kesildikten sonra ev sahiplerine ödenmekte ve yeriniz kesin olarak ayrılmaktadır. Emanet olarak ödenen bu depozitolar sözleşme şartlarındaki süreler uyarınca firmamızın teminatı altındadır. Kalan ücretler girişte ev sahibine yada sorumlu kişilere direkt ödenmektedir. Bu ücretler ile firmamızın bir bağlantısı yoktur.

  Kiracılarımızın sitemizi ziyaret etmesi ile başlayan süreç (Evin sözlü tanıtımı, ek bilgi verilmesi, evrakların hazırlanması, yol tarifleri, krokiler, sorumlu atanması, ev ile ilgili tüm bilgilerin iletilmesi vs…) ve daha sonraki kiracının bölgeye gelmesi ile birlikte kiraladığı eve kadar eşlik edilmesi, evin ve temel ihtiyaçlar ile ilgili genel tanıtımının/sunumunun yapılması tamamen firmamızın ev sahiplerine verdiği sunum hizmeti içindedir. (Kalkan bölgesindeki evlerimiz için geçerlidir). Bu hizmetler için müşterilerimizden ekstra bir ücret istenmesi söz konusu değildir.

  “Villa Kiralama Bilgi Teknolojileri Turizm Emlak İnşaat Ltd.Şti.” nin GÜNLÜK KİRALAMA konusunda bir ilan sunum ve tanıtım hizmeti olan www.kiralikvilladatatil.com, kesinlikle bir TURİZM ACENTASI DEĞİLDİR.

  Turizm

  Tüm İlgililere Duyurulur….

  www.kiralikvilladatatil.com

Online Dağıtım Partnerlerimiz

Kiralık Villada Tatil

Kiralık villa tatili konusunda 7 yıllık tecrübeye sahip Kiralık Villada Tatil, siz ve sevdiklerinize hayalinizdeki villa tatili için alternatifler sunuyor! Kiralık Villada Tatil Villa rates: TL1500 - TL25000
Kalkan Mahallesi, Kaş - Fethiye Karayolu İncebel Mevkii No:383-1 07960 Kaş / ANTALYA 07960 Antalya,
Phone: +908503149193