Vergilendirme Politikası

 • Firmamızın Sorumluluğu : Kiralık Villada Tatil.com sistemi üzerinden yapılan rezervasyonlarda firmamız hizmet bedeli tutarı kadar fatura kesmekte, geriye kalan ücretleri ev sahiplerine tediye etmektedir. Dolayısı ile firmamız sadece hizmet bedeli tutarı kadar mali sorumluluk sahibidir.

  Ev sahiplerinin sorumluluğu : Sisteme kayıtlı ev sahiplerimize tediye edilen ve tasarruflarına giren tutarları Gayrimenkul Sermaye iradı üzerinden vergilendirilerek yıllık beyanname vermektedirler. Ev sahiplerinin talebi doğrultusunda ev sahibi adına vergi ödemelerinin Kiralık Villada Tatil .com üzerinden yapılması mümkündür. Ancak buna göre de ödemelerinizden %20 oranında stopaj kesintisi yapılarak kesilen bu stopajları gelirler İdaresi’ne firmamız adına göndermemiz gerekmektedir. Böyle durumlarda ev sahipleri ödeyeceği vergi tutarını fiyata dahil edebilirler.

  Vergi mükellefi olan Ticari işletmeler yada Ev sahiplerinin sorumluluğu : Kiralık Villada Tatil.com sistemi üzerinden Villa, Apart veya Residance işletme belgesi bulunan işletmeler veya ticari tesisler firmamız tarafından gönderilen tediye yolu ile tasarruflarına giren tutarını misafirlere fatura edebilmektedirler. Bu tarz ev sahiplerimizden giderlerinizde kullanılmak üzere fatura talebinde bulunabilirsiniz.

  Vergilendirme ile ilgili daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız

   

  Vergilendirme Politikası

Online Dağıtım Partnerlerimiz

Kiralık Villada Tatil

Kiralık villa tatili konusunda 7 yıllık tecrübeye sahip Kiralık Villada Tatil, siz ve sevdiklerinize hayalinizdeki villa tatili için alternatifler sunuyor! Kiralık Villada Tatil Villa rates: TL1500 - TL25000
Kalkan Mahallesi, Şehitler Cad. No:16 / 2-4 ve Kat:2 07960 Kaş / ANTALYA 07960 Antalya,
Phone: +908503149193