1931 Kiralık Villa Listelendi
BölgeNereye gitmek istersiniz?
Giriş TarihiTarih Seçiniz?
Çıkış TarihiTarih Seçiniz?
kişi sayısı icon
Kişi SayısıSeçiniz?
Misafir Sayısı
* 5 Yaş Üzeri Çocuklar Kişi Sayılır !
Gelişmiş Arama
Villa Tipleri
Özellikleri
Fiyat Aralığı
Nereye?Villa Tipleri - Tarih - Kişi Sayısı ...
1931 Kiralık Villa Listelendi
Gece
Fiyat Aralığı
Min
TL
Max
TL
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-3
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar2.850 ₺ - 8.850 ₺
5.0(8 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-1
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar2.421 ₺ - 8.564 ₺
5.0(8 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Özel Konsept Domes Villa-1
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar2.850 ₺ - 8.850 ₺
5.0(7 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan İslamlar Köyünde 6 Kişilik Korunaklı Villa
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar2.850 ₺ - 10.421 ₺
5.0(8 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan Sarnıç Başı Mevkiinde 6 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar4.421 ₺ - 16.564 ₺
5.0(10 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Lüks Kapalı Havuzlu Villa
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar2.850 ₺ - 9.993 ₺
4.0(36 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-2
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar2.421 ₺ - 8.564 ₺
5.0(8 Yorum)
6 Kişilik
Kalkan Üzümlü Köyünde 3 Yatak Odalı Korunaklı Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar3.279 ₺ - 9.993 ₺
5.0(7 Yorum)
4 Kişilik
İslamlar'da 4 Kişilik Muhafazakar Villa
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar2.136 ₺ - 8.421 ₺
4.0(7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Sarnıç Başı Mevkiinde Özel Konsept Korunaklı Balayı Villası
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar3.136 ₺ - 7.993 ₺
4.0(10 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-3
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar2.421 ₺ - 8.564 ₺
5.0(7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-4
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar2.421 ₺ - 8.564 ₺
5.0(7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Kördere Mevkiinde Özel Konsept Domes Balayı Villa-2
Kalkan / Kördere
Gecelik Fiyatlar2.850 ₺ - 8.850 ₺
5.0(7 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Üzümlü Bölgesinde 4 Kişilik Lüks Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar3.136 ₺ - 13.564 ₺
5.0(1 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan Üzümlü Mevkiinde 2 Yatak Odası ile 4 Kişilik Lüks Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Uygun Değil
5.0(1 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Köyünde Lüks Balayı Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar2.279 ₺ - 8.564 ₺
5.0(8 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan Üzümlü Köyünde 2 Kişilik Balayı Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar2.643 ₺ - 6.714 ₺
5.0(7 Yorum)
4 Kişilik
Kalkan İslamlar Mevkiinde 4 Kişilik Tatil Villası
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar2.279 ₺ - 9.279 ₺
4.0(7 Yorum)
6 Kişilik
Üzümlü’de 6 Kişilik Lüks Muhafazakar Tatil Villası
Kalkan / Üzümlü
Gecelik Fiyatlar2.850 ₺ - 9.993 ₺
5.0(7 Yorum)
2 Kişilik
Kalkan İslamlar Bölgesinde 1+0 Özel Konsept Domes Villa-5
Kalkan / İslamlar
Gecelik Fiyatlar2.421 ₺ - 8.564 ₺
5.0(7 Yorum)
Kampanyalar

Sadece Kiralık Villada Tatil'a özel sürpriz
kampanya ve fırsatlardan yararlanın

hotel image
Mobil Uygulamayı İndirUygulamamız sizlere
Tatilinizde
REHBER OLSUN !
hotel image
hotel image
Mobil Uygulamayı İndirUygulamamız sizlere
Tatilinizde
REHBER OLSUN !
hotel imagehotel image

Villada Tatil

Villada TatiVillada Tatil, son zamanlarda popüler olmuş yurt dışından ülkemize gelmiş olan bir tatil sistemidir. Önceleri yabancı sermaye yolu ile ülkemize gelmiş yatırımcıların yaptığı yatırımlarla Kaş, Kalkan ve Didim gibi bölgelerde villa turizmi başlangıç yapmış, daha sonraları yerli yatırımcıların da iştiraki ile de ve Bodrum'da,  Kaş ve Kalkan'a bağlı köylerde, Fethiye merkez, Kayaköy ve Hisarönü bölgelerinde, Dalyan ve Akyaka bölgelerinde büyük bir ivme ile sektör büyümeye geçmiştir. Büyümeye başlayan sektör ile de villa kiralama işlerini yapan bir çok şahıs ve firma ortaya çıkmıştır. Yıl boyu yoğun bir şekilde çalışarak tatil ihtiyacı duyarak yılda bir kere elde ettiği bu dinlenme fırsatını en iyi ve verimli bir şekilde sorunsuz, problemsiz geçirmek herkesin rüyasıdır. Bundan dolayı öncelikleVillada Tatilyapmak istediğiniz bölgeyi seçmelesiniz ve size en sorunsuz hizmeti verebilecek firmayı seçmeneiz gerekmektedir. Sizlere tavsiyemiz bu işi ciddi yapan köklü firmaların sayısı bir elin parmak sayısı kadardır ve bu firmalar üzerinden rezervasyon yapmanız sizler açısından daha sağlıklı olacaktır. 2011 yılından bu yana binlerce aileye hizmet veren firmamız Türkiye'nin heryerinden villa kiralamayapmakta, öncelikli merkezi Kaş ve Kalkan bölgesi olmaktadır. 

Villada Tatiltamamen özgür bir tatil şeklidir. Değeri milyonlar ile ifade edilen Lüks villalarda sadece sizlere özel bir tatil imkanı sunmaktadır. özel diyoruz çünkü; Yeme-içme konusunda tamamen serbestsiniz. Kahvaltı saati, geç kahvaltı saati gibi kısıtlamalara maruz kalmazsınız. Yemek saatlerini tamamen siz belirlersiniz. Havuz başında şezlong savaşları yaşamazsınız. Otellerde ve Tatil köylerinde gündüz şezlong bulabilmek için  geceden yada sabah erken saatler şezlonglara havlu atmak için uğraşmazsınız. Akşam yemeklerinde sıralarda bekleyerek nasıl yapıldığını bilmediğiniz yemekleri yemek zorunda kalmazsınız. Muhafazakar Otel ve Muhafazakar Tatil Köyü seçeneklerinde kadın erkek ayrımı sebebi ile anne ve kız çocuklar ayrı, baba ve erkek çocuklar ayrı ayrı sözde ailecek tatil yaşamazsınız. Bunlardan dolayı tamamen Özgür bir sistem içinde tatil yaparsınız diyebilliyoruz. 

Villada Tatilyapmak isteyen konuklar öncelikle müsaitlik durumuna bakarak yada sitemizden aratarak müsait olan villalardan talep gönderir. Daha sonra bu talep ekibimizce incelenerek onaylanır ve sizin adınıza 24 saat süre ile geçici rezervasyona alınır. Size mail yolu ile gelen yönergelerle bu 24 saat içinde ödemenizi banka havalesi, western union yada kredi kartınız ile yaparak rezervasyonunuz sonuçlandırılır. Firmamız anlaşmalı banka kredi kartlarına 9 aya varan taksitler yapmaktadır. En son aşamada Kiralama evrakları düzenlenebilmesi için sizlere verilecek link yada mail adresine kendiniz ile ilgili kişisel bigileri doldursunuz ve Kiralama evraklarınız elinize ulaştıktan sonra bütün rezervasyon işlemleri sona erer. Artık villada tatilinize gelmek için gün sayabilirsiniz. Firmamızın 1. öncelikli bölgesinde bir villa kiralamış iseniz firmamızda karşılanır, ekbimizden bir arkadaşımız ile giriş saatinizde villanıza kadar size eşlik edilir ve villanıza yerleştirilirsiniz. Diğer bölgelerde bu işlemler ev sahibi yada ev sahibinin yetkilendirdiği kişiler yapmaktadır. Villanız size tamamen temiz teslim edilmekltedir. Şunu unutmayınız ki; temizlikten dolayı giriş saatinde bazı gecikmeler olabilmektedir. Bu durumda yorgun olduğunuzu biliyoruz ancak çok aceleci olmayın. Çünkü villanın sizin için temizlendiğini unutmayınız !!!  Tatiliniz süresince villanıza sizin izniniz olmadığı sürece kimse girmeyecek ya da çıkmayacaktır. Sadece sabah erken saatlerde (06:00-09:00 arası) havuz ve bahçe temizlenecek, sabah uyandığınızda pırıl pırıl bir havuz ve bahçe ile karşılacaksınız. Çıkışlarda genellikle ev sahipleri yada ev sahibinin belirlediği kişiler sizleri yolcu edecekler. Çıkışta yapılacak kontrol sonrasında sizlerden alınan hasar depozitolarını iade ederler ve sonrasında çıkış yapabilirsiniz...

Villada Tatilsektörü ile tatil konusunda Ezber Bozan bir tatil sisteminiz sizlere sunmaktayız. Bundan dolayı "EZBER BOZAN TATİL ANLAYIŞI" sloganını kullanmaktayız. Firmamız tarafından özenle seçilen aşağıda sizlere sunulan kiralık villaseçeneklerimiz arasında mutlaka sizlere uygun bir villa vardır. Kiralık Villada Tatil.

Kiralık Villada Tatil

Yaz mevsimi geldiğinde hepimizin aklına tatil planları yapmak gelir. Bu yıl tatilinizde farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız, bir villa kiralamanızı öneririm. Kiralık villalar, klasik otel tatillerine göre daha rahat ve lüks bir tatil imkanı sunar.Villada tatil yapmak, özellikle büyük aileler ya da arkadaş grupları için ideal bir seçenektir. Bir villa, ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmış özel bir yaşam alanı sunar. Bu nedenle, kiralık villada tatil yaparak kendinizi evinizde hissedebilirsiniz. Ayrıca, villalarda bulunan özel havuzlar ve bahçeler sizi doğanın ortasında huzurlu bir tatil geçirmenize olanak tanır. Bununla birlikte,villada tatil yapmanın en büyük avantajı özgürlük ve bağımsızlık sağlamasıdır. Kendi yemeklerinizi yapabilir, istediğiniz saatte dinlenip uyuyabilirsiniz. Ayrıca, villalar genellikle merkezi konumlarda yer alır, böylece seyahat etmek için fazla zaman harcamazsınız. Kiralık villalar, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olarak birçok seçenek sunar. Örneğin, havuzlu veya havuzsuz villa, deniz manzaralı veya dağ manzaralı villa gibi seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz. Ayrıca, villalar genellikle tam donanımlı mutfaklar ve modern eğlence sistemleri ile donatılmıştır. kiralık villada tatil yaparak rahatlığın ve lüksün keyfini çıkarabilirsiniz. Kendi evinizdeki konforu tatilde de yaşamak istiyorsanız, villalarda konaklamayı düşünebilirsiniz. Büyük aileler ve arkadaş grupları için ideal olan villalar, unutulmaz bir tatil deneyimi sunar.

Villada Tatil Yapmanın Fiyatları

Tatil planları yaparken en önemli konulardan biri bütçe meselesidir.Villada tatil yapmanın fiyatları da otel tatillerine göre daha fazla maliyet gerektirebilir. Ancak, villaların sunduğu özgürlük ve lüksün tadını çıkarmak için ekstra masraflar yapmaya değebilir. Villada tatil yapmanın fiyatları, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre değişebilir. Örneğin, villanın büyüklüğü, konumu, manzarası, havuzunun olup olmaması gibi faktörler fiyatı etkileyebilir. Bunun yanı sıra, sezonluk değişiklikler de fiyatların farklılık göstermesine neden olabilir. Genellikle villaların kiralama ücretleri günlük veya haftalık olarak belirlenir. Günlük kiralamalar daha pahalı olabilirken, haftalık kiralamalar daha ekonomik olabilir. Villaların fiyatları genellikle yüzlerce dolardan binlerce dolara kadar değişebilir. Ancak, villa fiyatlarına dahil olan hizmetler de dikkate alınmalıdır. Çoğu villa, tam donanımlı mutfaklar ve modern eğlence sistemleri gibi özelliklerle donatılmıştır.  Villada tatil yapmak isteyenler bütçelerine uygun seçenekler bulabilirler. Daha az masraflı bir villa için daha küçük ve daha az lüks villalar tercih edilebilir. Buna ek olarak, sezonun dışında tatil yapmak da fiyatları düşürebilir. 
Villada tatilyapmanın fiyatları ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre değişebilir. Villaların sunduğu özgürlük, bağımsızlık ve lüksün tadını çıkarmak istiyorsanız, bütçeniz dahilinde bir villa seçebilirsiniz. Tatil planlarınızı yaparken, fiyatların yanı sıra sundukları hizmetleri de dikkate almayı unutmayın.

Villada Tatil Çeşitleri

Villada tatil, son yıllarda tatilseverler arasında popüler bir seçenek haline geldi. Hem aileler hem de çiftler için müstakil bir yaşam alanı sunan villalar, konforlu ve rahat bir tatil geçirmek isteyenler için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. Ancak her tatilcinin beklentisi farklı olduğu için, villada tatil seçenekleri de oldukça çeşitli.
Muhafazakar Villada Tatil:Bazı tatilciler, tatillerinde daha sakin ve huzurlu bir ortam tercih ederler. Bu nedenle, muhafazakar villalarda tatil yapmak isteyebilirler. Bu tür villalar genellikle sessiz ve korunaklı bir bölgede bulunur ve aile dostudur.
Balayı Villasında Tatil: Yeni evli çiftler için balayı villaları, özel bir tatil deneyimi sunar. Genellikle romantik bir dekorasyona sahip olan bu villalar, çiftlerin kendilerini özel hissetmelerini sağlar.
Lüks Villada Tatil: Tatilciler arasında lüks tatil deneyimi isteyenler de bulunur. Lüks villalar, geniş yaşam alanları, özel havuzlar, Hamam, Sauna hizmetleri gibi birçok konforlu özellik sunar. Bu tür villalarda tatil yapmak, göz kamaştırıcı bir deneyimdir.
Deniz Manzaralı Villada Tatil: Deniz kenarında konumlanan villalar, muhteşem manzaralar sunar. Hem gündüz hem de gece harika görüntüler sunan bu tür villalar, tatilciler için unutulmaz bir deneyim sunar.
Ekonomik Villada Tatil: Tatil bütçesini aşmadan villa tatili yapmak isteyenler için ekonomik villalar da mevcuttur. Daha küçük boyutlu veya daha az özellikli olan bu villalar da tatilciler için konforlu bir seçenek sunar
Villada tatiller, tatilcilerin ihtiyaç ve beklentilerine göre birçok seçenek sunar. Kendinize en uygun seçeneği belirleyerek, rahat ve keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiler için çerez politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnimizi inceleyin.

Copyright © 2010 - 2023 Kiralık Villada Tatil. Tüm hakkı saklıdır. İzinsiz içerik kullanılmaz
BöcekSoft
Telefon
Whatsapp
Favori
Favoriler
minus
Çalışma Saatleri09:00 - 23:59
phone-icon
Çağrı Merkezi(0850) 314 91 93
Rezervasyonlarım Villanı Ekle
minus
Tursab Belge No11763