Google Playstore Mobil Uygulama Yükleme:

1- Mobil uygulamamızı indirmek için Google Play Store sayfasına telefonunuz & tabletinizdeki kısayoldan ya da https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kalkandayiz&gl=TR linkinden ulaşınız.

2- Eğer üstteki linkten çıkmaz ise Google Play Sayfalarının üst kısmındaki arama kutusuna "Kiralık Villada Tatil" ya da "Kalkan Rehber" isimleri ile aşağıdaki gibi aratma yapınız. 

3- Çıkan arama sonuçlarından firmamızın logosu bulunan "Kiralık Villada Tatil - Kalkan Rehber" başlıklı mobil uygulamayı seçiniz. 

4 - Açılan mobil uygulama sayfasından Yeşil renkli yükle butonuna tıklayarak mobil cihazınıza uygulamamızı yükleyiniz.

5- Cihazınıza yüklenen uygulamamızı çalıştırın ve uygulama için mutlaka Lokasyon kullanma izni vererek uygulamamızı kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Applestore Mobil Uygulama Yükleme:

1- Mobil uygulamamızı indirmek için Apple Store sayfasına telefonunuz & tabletinizdeki kısayoldan ya da https://apps.apple.com/us/app/kiral%C4%B1k-villada-tatil-rehberi/id1569961585 linkinden ulaşınız.

2-Eğer yukarıdaki linkte uygulamamız çıkmaz ise Apple Store Sayfalarının üst kısmındaki arama kutusuna "Kiralık Villada Tatil" ya da "Kalkan Rehber" isimleri ile aratma yapınız. 

3- Çıkan arama sonuçlarından firmamızın logosu bulunan "Kiralık Villada Tatil - Kalkan Rehber" başlıklı mobil uygulamayı seçiniz. 

4 - Açılan mobil uygulama sayfasından Yükle butonuna tıklayarak mobil cihazınıza uygulamamızı yükleyiniz.

5- Cihazınıza yüklenen uygulamamızı çalıştırın ve uygulama için mutlaka Lokasyon kullanma izni vererek uygulamamızı kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Uygulama Hakkında

Yüklediğiniz uygulama sizlere bölgeye geldiğinizde Rehberlik etmesi amacı ile hazırlanmıştır. Rezervasyon vs. işlemler uygulama üzerinden yönlendirilen yine web sitemiz üzerinden yapılmaktadır. Tamamen sizlere yardımcı olmak açısından ÜCRETSİZ olarak verilen bir hizmetimizdir.