Villa Kiralama (204 sonuç)

Villa kiralama son zamanlarda lüks ama kişi başı maliyetlerde ekonomik olması sebebi ile tercih edilen ve rağbet gören bir sektördür. Rağbet görmesindeki neden ise hem uygun fiyatlarda hem de kaliteli ve rahat bir tatil geçirme isteğidir. Kiralık Villa çeşitleri 4 kişiden 14 kişiye kadar ağırlama şansı verir. Villaların hepsi özel havuzlu ve bir çoğunda jakuzi, havuzlarda ısıtma sistemi ayrıca kapalı havuz şeklinde de dizayn edilmiş olanları vardır. Villalarda gelen misafirlerin ihtiyaçlarını karşılayacak tüm malzemeler mevcuttur. (Mutfak eşyası, Havlu, Mobilya vs...) Elektrik, Su, İnternet, Tüp gaz, Havuz ve bahçe bakımı, Haftalık temizlik hizmeti, Temiz havlu çarşaf fiyata dahil uygulamalardır. İsteğinize bağlı olarak günlük temizlik, aşçı gibi ek hizmetleri de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetler ek ücrete tabii hizmetler olduğundan ek ücret ödersiniz. Villada ki hasar olma ihtimaline karşı sizden girişte hasar depozitosu talep edilir. Villa tatili sonunda şayet hasar yoksa bu ücret size iade edilir.Villalar gecelik fiyat olarak ücretlendirilir ve minimum 7 gecedir. Bazı villalarda bu süre 4 ya da 5 gece olabilir ya da daha fazlada olabilir. Ev sahiplerinden ya da güvenilir emlak işi yapan firmalardan online rezervasyon yöntemi ile villa kiralama yapabilirsiniz.

Villa kiralama sektörü önce yabancı ülkelerde başlamıştır. Türkiye de ilk olarak Kalkan, Fethiye, Didim gibi turizm bölgelerinde ortaya çıkmıştır. Birikimlerini Türkiye ye yönlendirerek yatırım amacı ile villa satın alan yabancı konuklarımız, almış oldukları villaları ya da evleri önceleri kendi vatandaşlarına haftalık olarak kiraya vermeye başlamışlardır. Daha sonra yerli yatırımcılarda bu furyaya ayak uydurmuş ve yerli yatırımcılar da villa inşaa etmeye yada satın almaya başlamış, sektör bu şekilde yerli turistlerimize de hizmet vermeye başlamıştır. Villa kiralama fiyatları genelde 3'e ayrılır. Düşük sezon, Orta sezon ve Yüksek sezon olmak üzere 3 ayrı fiyat uygulanır. Düşük sezon; EKİM, KASIM, ARALIK, OCAK, ŞUBAT, MART, NİSAN, MAYIS aylarını, Orta sezon HAZİRAN ve EYLÜL aylarını, Yüksek sezon ayları ise TEMMUZ ve AĞUSTOS aylarını kapsar. Fiyatlar bu sezonlara göre günlük olarak belirlenir ve villalar bu fiyatlar doğrultusunda en az 7 gece ( haftalık ) olmak üzere turistlere kiraya verilir.

Kiralık villa sistemi ile tatilinizi kendinize ait özel havuzlu villalar da rahat ve eğlenceli bir şekilde geçirebilir tatilinizin keyfine farklı ve özel bir şekilde varabilirsiniz. Villa kiralama sektörü her kesimden tatilcilere hitap etmektedir. İster islami kurallara göre yaşayan mutahasıp muhafazakar bir aile olun, istersenizde lüks ve elit villalarda en lüks tatili yaşamak isteyen bir aile olun. Sizlere aşağıda sunacağımız villalarda, kendinize uygun dilediğiniz villayı kiralayabilir online rezervasyon ve kredi kartı ile uygun ödeme seçenekleri ile tatilinizi geçirebilirsiniz.

Kalkan İslamlar Köyünde 1+1 Lüks Balayı Villası

Kalkan / İslamlar Minimum Kiralama: 5 Gece Gecelik Kişi Başı Maliyet:

3.950 TL başlayan fiyatlarla

Villayı İncele 0 Yorum
Villayı İncele

Kalkan İslamlar Köyünde 2+1 Lüks Korunaklı Villa No1

Kalkan / İslamlar Minimum Kiralama: 7 Gece Gecelik Kişi Başı Maliyet:

1.750 TL başlayan fiyatlarla

Villayı İncele 0 Yorum
Villayı İncele

Kalkan Üzümlü Köyünde 1+1 Balayı Villası

Kalkan / İslamlar Minimum Kiralama: 7 Gece Gecelik Kişi Başı Maliyet:

2.500 TL başlayan fiyatlarla

Villayı İncele 3 Yorum
Villayı İncele

İslamlar Köyünde 1+1 Balayı Taş Konsept Villası

Kalkan / İslamlar Minimum Kiralama: 7 Gece Gecelik Kişi Başı Maliyet:

1.750 TL başlayan fiyatlarla

Villayı İncele 3 Yorum
Villayı İncele

İslamlar Köyünde 2 Kişilik Muhafazakar Balayı Villası

Kalkan / İslamlar Minimum Kiralama: 7 Gece Gecelik Kişi Başı Maliyet:

2.250 TL başlayan fiyatlarla

Villayı İncele 1 Yorum
Villayı İncele

Online Dağıtım Partnerlerimiz

Kiralık Villada Tatil

Kiralık villa tatili konusunda 7 yıllık tecrübeye sahip Kiralık Villada Tatil, siz ve sevdiklerinize hayalinizdeki villa tatili için alternatifler sunuyor! Kiralık Villada Tatil Villa rates: TL1500 - TL25000
Kalkan Mahallesi, Şehitler Cad. No:16 / 2-4 ve Kat:2 07960 Kaş / ANTALYA 07960 Antalya,
Phone: +908503149193