Ekonomik Kiralık Villa Yazlık (290 sonuç)

Ekonomik kiralık villa kategorisindeki villalarımız, firmamızın siz değerli konuklarımıza sunduğu villa çeşitlerinden avantajlı olanla villaları kapsar. Firmamızın portföyünde bulunan kişi başı maliyetleri pansiyon fiyatını geçmeyen villalardan oluşur. Villa tatili; aslında kişi sayısı arttıkça kişi başı maliyetin düştüğü bir sistemdir. Bazı villalarda fiyatlar neredeyse Pansiyon fiyatlarına denk gelir. Pansiyon'da sizlere sadece konaklama ve sabah kahvaltısı verilir. Genelde havuz bulunmamakta, eğer yemek var ise bu da ekstra ücrete tabii olmaktadır, yani fiyata dahil değildir. Bu bölümde sizlere sunduğumuz villalar "Gecelik Kişi Başı Maliyeti" en düşük villalar olacaktır. Bunu da şöyle hesaplayabiliriz. Gecelik Villa ücreti villada kalacak kişi sayısına yada villanın kapasitesine bölündüğünde Kişi Başı Maliyeti bulabilirsiniz. Firmamız sizlere bir kolaylık yaparak bu kişi maliyetleri arama sonuçlarında ve listelemelerde sunmaktadır. Bu bölümlerdeki "Gecelik Kişi Başı Maliyeti" bölümlerine bakarak bütçenize daha kolay karar verebilir, bütçenizi ona göre ayarlayabilir, diğer seçeneklerle kıyaslayabilirsiniz.

Ekonomik kiralık villa kategorisinde 2 kişiden 14 kişi kapasiteye kadar kiralık villa bulabilirsiniz. Ekonomik villalarda bütçenize göre villalar bulabilirsiniz, ayrıca yiyecek içecek konularında tamamen serbest olduğunuz için, bütçenize göre en hesaplı yada lüks seçenekleri tercih etmekte özgür kalırsınız. Bu tarz villalara erken rezervasyon yaptırarak kişi başı maliyetlerinizi daha da aşağı çekebilir yerinizi kış aylarından garantiye alabilirsiniz. Villaların tümü sitemizin konsepti gereği özel havuzlu ve bir çoğu korunaklıdır. Gözlerden uzak hiçbir tedirginlik yaşamadan güven içinde ve sizin belirleyeceğiniz saatlerde ailenizle ya da eşinizle birlikte havuza girebilir tatilinizi eğlenceli ve mutlu bir şekilde geçirebilirisiniz ayrıca villaların rahatlığı karşısında şaşırabilirsiniz. Kiralık Villalar çok geniş ve ferahtır yatak odaları ve banyo birçok villada aynı oda içinde bulunmaktadır. Yatak odalarında ya da banyolarda bir çok villada jakuzi mevcuttur. Bazı jakuziler ise aynı zamanda çocuk havuzu olarak kullanılabilsin diye havuzların yanında dizayn edilmişlerdir. Villalarda TV, internet, su, elektrik, tüp gaz, temiz havlu ve çarşaf villaya ödediğiniz ücret içindedir. Villa sizlere temiz olarak teslim edilir ve haftada bir kez de temizlik yapılıp temiz çarşaf havlu verilir. Bunlarda villa kiralama ücretinin içinde olacaktır. Villaya girişte sizden hasar depozitosun alınır bu depozito şayet villa çıkışında villada bir hasar ve buna benzer bir olay olmadığında siz değerli konuklara iade edilir.

Ekonomik kiralık villa sitemizde bulunan villalar kategorisinden sadece bir tanesidir. Sitemizi incelediğinizde bir çok villa seçeneklerinle karşılaşırsınız ve aradığınız kriterlerdeki villayı yüzlerce villa arasından kriterlerinize göre filtreleyebilir, seçebilirsiniz. Mevcut personelimiz sizlere kaliteli hizmet vermek adına ve sizin memnuniyetinizi baz alarak canla başla çalışmakta ve her daim sizlerle iletişim halinde olmaktadır. Merak ettiğiniz tüm soruları online müşteri hizmetleri bölümümüzden yazarak, telefon ile arayarak ya da mail yolu ile sorabilirsiniz. Personelimiz siz kıymetli konuklara anında sorularınıza cevap vererek sizleri en detaylı şekilde bilgilendirirler.

Kalkan Kızıltaş Mevkiinde 1+1 Otantik Balayı Villası

Kalkan / Kızıltaş Minimum Kiralama: 7 Gece Gecelik Kişi Başı Maliyet:

2.950 TL başlayan fiyatlarla

Villayı İncele 0 Yorum
Villayı İncele

Kalkan Kızıltaş Mevkiinde 1+1 Otantik Manzaralı Balayı Villası-5

Kalkan / Kızıltaş Minimum Kiralama: 7 Gece Gecelik Kişi Başı Maliyet:

2.350 TL başlayan fiyatlarla

Villayı İncele 0 Yorum
Villayı İncele

Kalkan Kördere Mevkiinde 6 Kişilik Lüks tatil Villası

Kalkan / Kördere Minimum Kiralama: 7 Gece Gecelik Kişi Başı Maliyet:

2.500 TL başlayan fiyatlarla

Villayı İncele 2 Yorum
Villayı İncele

Kalkan Kördere Mevkiinde 1+1 Kapalı Havuzlu Villa

Kalkan / Kördere Minimum Kiralama: 7 Gece Gecelik Kişi Başı Maliyet:

3.250 TL başlayan fiyatlarla

Villayı İncele 1 Yorum
Villayı İncele

Kalkan Üzümlü Köyünde Modern Balayı Villası

Kalkan / Üzümlü Minimum Kiralama: 7 Gece Gecelik Kişi Başı Maliyet:

2.950 TL başlayan fiyatlarla

Villayı İncele 0 Yorum
Villayı İncele

Online Dağıtım Partnerlerimiz

Kiralık Villada Tatil

Kiralık villa tatili konusunda 7 yıllık tecrübeye sahip Kiralık Villada Tatil, siz ve sevdiklerinize hayalinizdeki villa tatili için alternatifler sunuyor! Kiralık Villada Tatil Villa rates: TL1500 - TL25000
Kalkan Mahallesi, Kaş - Fethiye Karayolu İncebel Mevkii No:383-1 07960 Kaş / ANTALYA 07960 Antalya,
Phone: +908503149193