Alternatif Bir Tatil Anlayışı "Villa Kiralama"

Sevdiklerinizle beraber Evinizin konforunda
Lüks Tatil Keyfi Yaşayın.

 • Misyonumuz
  Misyonumuz

  Öncelikli misyonumuz alternatif tatil arayışında olan konuklarımıza, Türkiye'de ki en güvenilir ve güzel villa portföyü seçeneklerini sunarak hayallerindeki gibi bir tatil yaşatmak için aracı olmak ve ev sahipleri için de bu sektörde güvenilir bir platform yaratmaktır.

 • Değerlerimiz
  Değerlerimiz

  Villa Kiralama sisteminin temel değerleri arasında olan karşılıklı güven ve saygıyı ilke edinen firmamız, Villa kiralamanın özgür alternatif bir tatil anlayışı olarak Türkiye'de de tanınması gerektiğine ve bilindik tatil alışkanlıklarını kökten değiştireceğine inanmaktayız.

   
 • Geçmişimiz
  Geçmişimiz

  2011 yılında "Kiralık Villada Tatil" markası altında Erdal OKURGAN tarafından kurulan firmamız, KALKAN bölgesinde binlerce aileye hizmet vermenin tecrübesi ile 2015 yılında "Villa Kiralama Bilgi Teknolojileri Turizm Emlak İnşaat Ltd.Şti." şirketi altında konuklarına ve ev sahiplerine tüm Türkiye kapsamında hizmet vermek amacı ile hizmetine devam etmektedir.Firmamız A grubu 11763 lisans numaralı TÜRSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Acente ünvanımız Zeo Travel Turizm 'dir.

 • Firmamızdan Görüntüler

        Siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdüren firmamız, siz konuklarımızı karşılamak için yaklaşık 4 dönüm arazi üzerinde kurulu dinlenme alanları ve çocuk parkı olan, sektörünün en büyük tesislerine sahiptir. Otopark problemi olmadan ve bekleme alanlarında sıkılmadan sizlere en iyi hizmeti vermeyi ve ağırlamayı hedef aldık. Fethiye tarafından gelirken hemen Kalkan girişinde, Antalya tarafından gelişte ise Kalkan çıkışında (girişten 1,5 km sonra) yer almaktadır. Çok yakında diğer bölge temsilcilerimiz ile çalışma ofisleri de bu sayfalarda sizlerle paylaşılacaktır. 

  Firmamızdan Görüntüler
WhatsApp