Alternatif Bir Tatil Anlayışı "Villa Kiralama"

Sevdiklerinizle beraber Evinizin konforunda
Lüks Tatil Keyfi Yaşayın.

 • Misyonumuz
  Misyonumuz

  Öncelikli misyonumuz alternatif tatil arayışında olan konuklarımıza, Türkiye'de ki en güvenilir ve güzel villa portföyü seçeneklerini sunarak hayallerindeki gibi bir tatil yaşatmak için aracı olmak ve ev sahipleri için de bu sektörde güvenilir bir platform yaratmaktır.

 • Değerlerimiz
  Değerlerimiz

  Villa Kiralama sisteminin temel değerleri arasında olan karşılıklı güven ve saygıyı ilke edinen firmamız, Villa kiralamanın özgür alternatif bir tatil anlayışı olarak Türkiye'de de tanınması gerektiğine ve bilindik tatil alışkanlıklarını kökten değiştireceğine inanmaktayız.

   
 • Geçmişimiz
  Geçmişimiz

  2011 yılında "Kiralık Villada Tatil" markası altında Erdal OKURGAN tarafından kurulan firmamız, KALKAN bölgesinde binlerce aileye hizmet vermenin tecrübesi ile 2015 yılında "Villa Kiralama Bilgi Teknolojileri Turizm Emlak İnşaat Ltd.Şti." şirketi altında konuklarına ve ev sahiplerine tüm Türkiye kapsamında hizmet vermek amacı ile hizmetine devam etmektedir.

 • Firmamızdan Görüntüler

        Siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdüren firmamız, konuk karşılama ve emlak ofisi, çalışma ofisi ve ağırlama ofisi olarak aynı binada 3 ayrı bölümde hizmet vermektedir. Firmamız günlük kiralık villa sektöründe Kiralık Villada Tatil.com ve Villa Kiralama.com markaları adı altında, Bölgesel Emlak ve İnşaat faaliyetlerinde Asteria Homes ile işbirliği içinde faaliyetlerine son sürat devam etmektedir. Çok yakında bölge temsilcilerimiz ile çalışma ofisleri de bu sayfalarda sizlerle paylaşılacaktır. 

  Firmamızdan Görüntüler

Online Dağıtım Partnerlerimiz

Kiralık Villada Tatil

Kiralık villa tatili konusunda 7 yıllık tecrübeye sahip Kiralık Villada Tatil, siz ve sevdiklerinize hayalinizdeki villa tatili için alternatifler sunuyor! Kiralık Villada Tatil Villa rates: TL1500 - TL25000
Kalkan Mahallesi, Şehitler Cad. No:16 / 2-4 ve Kat:2 07960 Kaş / ANTALYA 07960 Antalya,
Phone: +908503149193