Günlük Kiralık (289 sonuç)

Son yıllarda yaygın bir hale gelen günlük kiralık sektörü çok uygun fiyatlarda konaklama imkanı sağladığı için her geçen gün büyümektedir. Kişi başı en düşük maliyet ile konaklama imkanı sağayan sektör, sadece konaklama içerdiği için bu kadar uygun fiyatlarla müşterilere hizmet etmektedir. Günlük kiralık ev lerde oda sayısına göre bir kapasite mevcuttur. Kapasiteler ev sahibinin onayı ile kanepe, ek yatak vs... ile arttırılabilir. En az 2 yatak odasına sahip olduğu için minimum kişiden, evin kapasite ve ek kapasitesine göre kalabilecek kişi sayısı yükselir. Bu da evin maliyetlerinde ciddi bir düşüş sağlar. Ev sahipleri, evi size temizlik yapılmış bir şekilde teslim eder. Fiyatlara genellikle Elektrik, su, doğalgaz, internet hizmetleri de dahil olamaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta şudur ki; bazı ev sahipleri bunlara limit koyabilir yada bu ücretleri sizden ek olarak isteyebilir. Bu da ucuza mal etmeyi düşündüğünüz evin maliyetlerini bir anda yükseltir. Dolayısı ile bu tarz ilanlarda bu ek ücretlere dikkat etmeniz gerekir. Ek Ücrete tabii olanlar haricinde sizden bir de hasar ihtimaline karşın, hasar depozitosu istenebilir. Günlük kiralık evlerin çoğunda bu depozito sizden alınır. Bu ücret size bu evleri aynen kendi eviniz gibi kullanmanızı hatırlatır. Olabilecek hasarlar bu ücretten kesilir. Eğer eve herhangi bir hasar vermemiş iseniz, bu ücret size çıkışta yapılacak kontrol sonrasında iade edilir. Ev sahipleri yada emlakçılık yapan firmalar bu tarz evleri sizlere internet ortamında sunarlar. Ev sahiplerinden direkt olarak ya da firmaların verdiği güvence ile firmalardan online rezervasyon yöntemi ile günlük kiralama yapabilirsiniz. 

Günlük Kiralık sistemi ilk olarak Kalkan ve Didim gibi Turizm yörelerinde ortaya çıkmıştır. Yabancı ülkelerde başlayan sistem çok da uzak olmayan bir zamanda ülkemize gelmiş, Türkiye'de yatırım yapmış olan yabancı konuklarımız, almış oldukları evleri ya da Lüks villaları bu şekilde kendi vatandaşlarına kiraya vermeye başlamışlardır. Daha sonraları bu sektör tüm turizm beldelerinde yayılmış ve büyük bir sektör haline gelmiştir. Yerli yatırımcılarında iştiraki ile yerli turiste de hizmet veren bir sektör haline gelmeye başlamıştır. İlk zamanlarda yüksek fiyatlarla piyasaya çıkan villalar, daha sonra villa arzının yükselişi ile düşüşe geçmiş ve yerli turizme de hitap eden bir şekilde fiyatlandırma sistemine geçilmiştir. Günlük kiralık evlerin fiyatları genelde Düşük sezon, Orta sezon ve Yüksek sezon olmak üzere üçe ayrılır. Düşük sezonlar Mayıs ve öncesi ile Ekim ve Sonrasını, Orta sezon Haziran ve Eylül aylarını, Yüksek sezon ise Temmuz ve Ağustos aylarını ifade eder. Fiyatlar bu sezonlara göre belirlenerek evler bu fiyatlardan minimum 7 gecelik olarak (haftalık) olarak piyasaya çıkar. Direkt ev sahiplerinden ya da güvenilir firmalardan online olarak bu rezervasyonları yapabilir, tatilinizi bu tarz villalarda keyifle geçirebilirsiniz. Günlük Kiralık evlerde minimum konaklama süreleri vardır. Çünkü bu evlerin müşteri girişinden önce temizliği, hazırlığı ve giriş işlemleri çok zahmetli işlerdir. Evlerden çıkış saatleri sabah 10:00-11:00 gibi yapılmakta, müşteri çıkışından sonra temizlik işlemleri başlamakta ve saat 15:00 - 16:00 gibi diğer müşteriler eve alınmaktadır. Dolayısı ile arada kalan bu 4-5 saatlik süre içinde tüm evin eksiksiz bir şekilde diğer müşteri için hazırlanması gerekmektedir. Dolayısı ile giriş çıkış işlemleri bir o kadar zahmetli ve zordur. Dolayısı ile mininmum kiralama süreleri bu yüzden yüksek tutulmaktadır. Ancak 4-5 gece de konaklayabileceğiniz ufak villalar da mevcuttur. Fiyatlar otellerde olduğu gibi "gece" bazında ifade edilmekte ve buna göre hesaplanmaktadır. Pazar günü giriş yaptığınız evde 7 gece kaldığınızda diğer Pazar günü çıkarsınız. Çünkü son geceniz Cumartesi gecesidir. Cumartesi gecesinden sonra Pazar sabahı çıkış saatinde çıkışınızı yapabilirsiniz. Tabi bu tarz tatil şekli özgür bir tatil şekli olduğundan evi kiraladığınız süre içinde istediğiniz gün giriş yapabilir, ya da isterseniz erken çıkış ta yapabilirsiniz. 

Günlük kiralık havuzlu özel villalarda seçkin bir tatil imkanı sunan firmamız sizlere aşağıda bu tarz kiralık villa ilanlarını sunmaktadır. Aşağıdaki ilanlardan sizlere uygun dilediğiniz villayı seçebilir, online rezervasyon ve kredi kartına taksit imkanı ile hayallerinizdeki gibi bir tatil yaşayabilirsiniz. 

Kalkan Kızıltaş Mevkiinde 1+1 Otantik Balayı Villası

Kalkan / Kızıltaş Minimum Kiralama: 7 Gece Gecelik Kişi Başı Maliyet:

2.950 TL başlayan fiyatlarla

Villayı İncele 0 Yorum
Villayı İncele

Kalkan Kızıltaş Mevkiinde 1+1 Otantik Manzaralı Balayı Villası-5

Kalkan / Kızıltaş Minimum Kiralama: 7 Gece Gecelik Kişi Başı Maliyet:

2.350 TL başlayan fiyatlarla

Villayı İncele 0 Yorum
Villayı İncele

Kalkan Kördere Mevkiinde 6 Kişilik Lüks tatil Villası

Kalkan / Kördere Minimum Kiralama: 7 Gece Gecelik Kişi Başı Maliyet:

2.500 TL başlayan fiyatlarla

Villayı İncele 2 Yorum
Villayı İncele

Kalkan Kördere Mevkiinde 1+1 Kapalı Havuzlu Villa

Kalkan / Kördere Minimum Kiralama: 7 Gece Gecelik Kişi Başı Maliyet:

3.250 TL başlayan fiyatlarla

Villayı İncele 1 Yorum
Villayı İncele

Kalkan Kördere'de 6 Kişilik Geniş Tatil Villası

Kalkan / Kördere Minimum Kiralama: 7 Gece Gecelik Kişi Başı Maliyet:

2.450 TL başlayan fiyatlarla

Villayı İncele 2 Yorum
Villayı İncele

Online Dağıtım Partnerlerimiz

Kiralık Villada Tatil

Kiralık villa tatili konusunda 7 yıllık tecrübeye sahip Kiralık Villada Tatil, siz ve sevdiklerinize hayalinizdeki villa tatili için alternatifler sunuyor! Kiralık Villada Tatil Villa rates: TL1500 - TL25000
Kalkan Mahallesi, Kaş - Fethiye Karayolu İncebel Mevkii No:383-1 07960 Kaş / ANTALYA 07960 Antalya,
Phone: +908503149193