Kiralık Villada Tatil Ekibiyle Tanışın

Firmamızı merkezimizde temsil eden Bölgelerdeki temsilcilerimiz haricindeki yaklaşık 12 kişilik ekibimizin tüm üyeleri, konuklarımıza hayallerindeki tatili yaşatmak için canla başla çalışarak çaba göstermektedirler. Sizlere en ucuz ve kaliteli alternatif konaklama alanları bulmak için yeri geldiğinde binlerce Km yol kat eden ekibimizi yakından tanımak için aşağıya bakabilirsiniz...

  • Erdal OKURGANErdal OKURGAN

    Genel Müdür erdal@kiralikvilladatatil.com Özgeçmiş

  • Mehmet MADENMehmet MADEN

    Operasyon Sorumlusu mehmet@kiralikvilladatatil.com

  • Aylin OKURGANAylin OKURGAN

    Müşteri Temsilcisi aylin@kiralikvilladatatil.com

  • Christine UŞAKLIChristine UŞAKLI

    Uluslararası İlişkiler christine@kiralikvilladatatil.com

  • Nihat MertNihat Mert

    Müşteri Temsilcisi nihat@kiralikvilladatatil.com

  • Fikret TOPRAKLIFikret TOPRAKLI

    Teknik Destek fikret@kiralikvilladatatil.com

  • Gökhan D.ÖZDEMİRGökhan D.ÖZDEMİR

    U.K. Bölge Danışmanı gokhan@kiralikvilladatatil.com

WhatsApp