Araç Kiralama
Kiralama süreniz boyunca size anlaşmalı firmalarımız ile araç kiralama konusunda desteğimiz olacaktır. Araçlarınız özel şöförlü yada şöförsüz olarak ekstra ücrete tabii olarak ister evinizin olduğu yerde isterseniz havalimanında   sizlere  teslim edilebilmektedir. (Araç kiralama hizmeti firmamızca yapılmamaktadır. Bu talepte bulunan müşterilerimiz indirimli fiyat aldığımız direkt anlaşmalı firmalarımıza yönlendirilmektedir.)

Scooter Kiralama
Kiralama süreniz boyunca A2 sınıfı ehliyete sahip olan müşterilerimiz için scooter (mini motorsiklet) kiralama konusunda anlaşmalı firmalarımız ile desteğimiz olacaktır. (Scooter kiralama hizmeti firmamızca yapılmamaktadır. Bu talepte bulunan müşterilerimiz indirimli fiyat aldığımız direkt anlaşmalı firmalarımıza yönlendirilmektedir.)

Özel Aşçı ve Yemek Hizmeti 
Kiralama sürenizce yemek yapmak istemiyorsanız, özel aşçı servisimiz sayesinde sadece yemek hizmeti alabilir yada özel sunum ile aşçınızı evinize kadar getirebiliyoruz. (Aşçı rezervasyonları erken tarihlerde yapılması gerekmektedir. )Ekstra ücret karşılığı..

Balayı Süsleme Hizmeti
Balayı için tatile gelen konuklarımız için anlaşmalı olduğumuz çiçekçilerimiz ya da organizasyon firmalarımız aracılığı ile EK ÜCRETE tabii olarak "Balayı süsleme" hizmetide vermek için yardımcı olmaktayız. Bu hizmeti alabilmek için kiralama sırasında ya da giriş tarihinden en geç 2 iş günü öncesine kadar bu hizmeti almak istediğinizi bizlere yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. 

Özel Çocuk Bakıcı Hizmeti
Kiralama sürenizce dilediğiniz saatler arası küçük çocuklarınız için bakıcı talebinde bulunabilirsiniz.Ekstra ücret karşılığı..

Ekstra Temizlik Hizmeti 
Kiralama sürenizce temizlik ile vakit kaybetmek istemiyorsanız, günlük yada istediğiniz bir tarihte bizden temizlik talebinde bulunabilirsiniz.Ekstra ücret karşılığı..

Dağ Bisikleti Kiralama Hizmeti 
Kiralama süreniz içinde hem spor yapmak, hem de doğayı ve manzarayı doyasıya yaşamak için Dağ Bisikleti kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. (Dağ bisikleti kiralama hizmeti firmamızca yapılmamaktadır. Bu talepte bulunan müşterilerimiz indirimli fiyat aldığımız direkt anlaşmalı firmalarımıza yönlendirilmektedir.)

Tekne Kiralama
Kiralama süreniz boyunca Amatör Yat Kaptanlığı yada Kaptan ehliyetine sahip olan müşterilerimiz için tekne kiralama konusunda anlaşmalı firmalarımız ile desteğimiz olacaktır. (Tekne kiralama hizmeti firmamızca yapılmamaktadır. Bu talepte bulunan müşterilerimiz indirimli fiyat aldığımız direkt anlaşmalı firmalarımıza yönlendirilmektedir.)

Havalimanı Transfer, Tur ve Rehberlik Hizmetleri 
TÜRSAB bünyesine giren yukarıdaki hizmetler kesinlikle firmamız tarafından verilmemektedir. Firmamız sadece öneri ve tavsiye mahiyetinde sizleri TURSAB acentası firmalara yönlendirir…

WhatsApp