Diğer Hizmetlerimiz

 • Araç Kiralama
  Kiralama süreniz boyunca size anlaşmalı firmalarımız ile araç kiralama konusunda desteğimiz olacaktır. Araçlarınız özel şöförlü yada şöförsüz olarak ekstra ücrete tabii olarak ister evinizin olduğu yerde isterseniz havalimanında   sizlere  teslim edilebilmektedir. (Araç kiralama hizmeti firmamızca yapılmamaktadır. Bu talepte bulunan müşterilerimiz indirimli fiyat aldığımız direkt anlaşmalı firmalarımıza yönlendirilmektedir.)

  Scooter Kiralama
  Kiralama süreniz boyunca A2 sınıfı ehliyete sahip olan müşterilerimiz için scooter (mini motorsiklet) kiralama konusunda anlaşmalı firmalarımız ile desteğimiz olacaktır. (Scooter kiralama hizmeti firmamızca yapılmamaktadır. Bu talepte bulunan müşterilerimiz indirimli fiyat aldığımız direkt anlaşmalı firmalarımıza yönlendirilmektedir.)

  Özel Aşçı ve Yemek Hizmeti 
  Kiralama sürenizce yemek yapmak istemiyorsanız, özel aşçı servisimiz sayesinde sadece yemek hizmeti alabilir yada özel sunum ile aşçınızı evinize kadar getirebiliyoruz. (Aşçı rezervasyonları erken tarihlerde yapılması gerekmektedir. )

  Özel Çocuk Bakıcı Hizmeti
  Kiralama sürenizce dilediğiniz saatler arası küçük çocuklarınız için bakıcı talebinde bulunabilirsiniz.

  Ekstra Temizlik Hizmeti 
  Kiralama sürenizce temizlik ile vakit kaybetmek istemiyorsanız, günlük yada istediğiniz bir tarihte bizden temizlik talebinde bulunabilirsiniz.

  Dağ Bisikleti Kiralama Hizmeti 
  Kiralama süreniz içinde hem spor yapmak, hem de doğayı ve manzarayı doyasıya yaşamak için Dağ Bisikleti kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. (Dağ bisikleti kiralama hizmeti firmamızca yapılmamaktadır. Bu talepte bulunan müşterilerimiz indirimli fiyat aldığımız direkt anlaşmalı firmalarımıza yönlendirilmektedir.)

  Tekne Kiralama
  Kiralama süreniz boyunca Amatör Yat Kaptanlığı yada Kaptan ehliyetine sahip olan müşterilerimiz için tekne kiralama konusunda anlaşmalı firmalarımız ile desteğimiz olacaktır. (Tekne kiralama hizmeti firmamızca yapılmamaktadır. Bu talepte bulunan müşterilerimiz indirimli fiyat aldığımız direkt anlaşmalı firmalarımıza yönlendirilmektedir.)

  Havalimanı Transfer, Tur ve Rehberlik Hizmetleri 
  TÜRSAB bünyesine giren yukarıdaki hizmetler kesinlikle firmamız tarafından verilmemektedir. Firmamız sadece öneri ve tavsiye mahiyetinde sizleri TURSAB acentası firmalara yönlendirir…

Online Dağıtım Partnerlerimiz

Kiralık Villada Tatil

Kiralık villa tatili konusunda 7 yıllık tecrübeye sahip Kiralık Villada Tatil, siz ve sevdiklerinize hayalinizdeki villa tatili için alternatifler sunuyor! Kiralık Villada Tatil Villa rates: TL1500 - TL25000
Kalkan Mahallesi, Kaş - Fethiye Karayolu İncebel Mevkii No:383-1 07960 Kaş / ANTALYA 07960 Antalya,
Phone: +908503149193